TÜM YORUMLAR

Dışişleri’nden AP’ye tarihi ders
Dışişleri’nden AP’ye tarihi ders
GÜNCEL
14 Mart 2021, 07:26
Dışişleri’nden AP’ye tarihi ders
Avrupa Parlamentosu, hazırladığı Suriye raporunda PKK/YPG gibi terör örgütleri yerine Türkiye’nin terörle mücadelesini eleştirdi. Ankara, “Milyonlarca Suriyeliye kucak açan, AB ve NATO’nun sınırlarını koruyan ülkemize ilişkin gerçeklerden kopuk iddiaları reddediyoruz” diyerek ders verdi.
YORUMLAR 15
 • Mevlüt 7 ay önce Şikayet Et
  Tarihi güçlü olan yazar. Ve güç her oyunı bozar.
  Cevapla
 • Yakub 7 ay önce Şikayet Et
  AB 'yi gurbetçiler dize getirir inşaAllah.
  Cevapla
 • Yasin 33 7 ay önce Şikayet Et
  Biz niye koruyoruz ab sınırlarını bırakın geçen geçsin iyilik yaramaz bu şer birligine sonrası malum
  Cevapla
 • Asım 7 ay önce Şikayet Et
  Sınırlar açılsa iyi olacak. Bu savaşları ve terör örgütlerini destekleyen Avrupa ve Amerika ama sonuçlarına katlanan bizim gariban Anadolu insanı. Terör örgütü desteklemeyi biliyorlar ya sonuçlarına da onlar katlansın bir zahmet. Bizim ülkemiz yol geçen hanı değil. Bu böyle devam eder ve biz hala çoğunun kaçak olduğu göçmenleri bu ülkede tutarsak yakında başımız ağrıyacak. Savaştan kaçanların dışında savaşın olmadığı bölgelerden gelen binler var ve Avrupa’ya geçemedikleri için Türkiye’de kalıyorlar. Daha iki gün önce yine İran sınırında 91 kişi yakalandı. Bu ilelebet böyle olmaz. Avrupa’nın probleminden bize ne ? Hem terörü destekle hemde Türkiye’ye sınırları açma de.
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 7 ay önce Şikayet Et
  Obama Doktrini (2015 yılı başlangıcıdır) ve buna dayalı uygulamalarla Suriye, Doğu Akdeniz, İsrail politikalarının çizilmesi söz konusu oldu. Her yıl örneğin Suriye Demokratik Güçleri (SDG) dedikleri terör örgütü YPG’ye için ABD ortalama 800 milyon dolar bütçeye uygulamaya koydu. Buradan hareketle Vekalet Savaşları’nın kesin başladığı ilan edildi. Buna dayalı olarak Türk-Amerikan ilişkilerinde tek cümlelik açıklama şöyle olabilir: Vekalet Savaşları kapsamında Türkiye de hedefteydi. Türkiye’nin Avrupa, Afrika, Asya, Orta Doğu, Akdeniz’de (CENTCOM, EUCOM ve AFRICOM sorumluluk sahaları) sorun çıkarmayacak, ABD politikalarına sadık ve kolaylıkla yönetilebilir bir ülkeye dönüştürülmesi.
  Cevapla
 • Özmuşlu 7 ay önce Şikayet Et
  Dertlenmeye gerek yok gün dik durma günüdür.Düşmana karşı dik olacağız, diri olacağız,iri olacağız , hep birlikte Allah rızası için Büyük islam dininin tek kalesi olan Türkiye olacağız !
  Cevapla
 • Adil 7 ay önce Şikayet Et
  İşte batı sömürgeci zihniyeti böyle bir şey! Topraklarını ve tüm varlıklarını bunların emrine verirsen, vaftiz olur tebasına geçersen, ancak o zaman seni biraz insan yerine koyarlar ve senden çaldıklarından, yani sömürdüklerinden bir kemikte sana atarlar, yoksa onların gözünde barbarsın ve canı da dahil her şeyi alınabilecek dünyada bulunmaması gereken bir mahluksun!
  Cevapla
 • Özmuşlu 7 ay önce Şikayet Et
  Avrupa diye bir şey yok mevcutta sadece münafıklar topluluğu birliği vardır.Aldığı kararlar dikkate alındığında niye şaşırıyoruz ki ! Beklenen de bu değil midir ? Bu dünya el hakk ile batılın mücadelesi değil midir ! Son nefese kadar doğruları yüzlerine yüzlerine söylemeye devam edeceğiz ? Hiç kimse görmese bile Allah her şeyden haberdar dır !
  Cevapla
 • işgal 7 ay önce Şikayet Et
  terör örgütü ypg suriye topraklarının yarısını işgal etti.
  Cevapla
 • Asım 7 ay önce Şikayet Et
  Hem orayı işgal ediyorlar hemde Türkiye’ye diyorlar ki sakın ha Yunanistan’a ve Bulgaristan’a sınırları açma.
  Cevapla
 • Azrail 7 ay önce Şikayet Et
  Salın şu Suriyelileri gitsinler topraklarına ne işleri var benim topraklarında kendi ülkesinde yaşayanlar yabancı muamelesi görmeye başladı
  Cevapla
 • Bünyamin Öztürk 7 ay önce Şikayet Et
  Haklılar aslında. Türkiye bizi yiyecek diye acaip korkuyorlar.
  Cevapla
 • Kasım 7 ay önce Şikayet Et
  KAFİRLERE yaranmak için okadar müsliman tutuklayıp hapislere tıktınız her sakallıyı ışıdçı diye zındanlara attınız fetö zulmü bitti şimdi devletin müslüman zulmu başladı yinede bak avrupaya yaranamamışsınız demekki yanlış yoldasınız anlayın artık
  Cevapla
 • Ýanlız Kurt 7 ay önce Şikayet Et
  Kendi başkarına geldiği zaman bir bardak suda fırtına koparanlar.Türkiye'ye akıl vermeye kalkışıyorlar.Avrupa sen akĺını kendine sakla Tüŕkler geliyor.Batıl gidecek Allahın izniyle hak gelecek.
  Cevapla
 • yılmaz 7 ay önce Şikayet Et
  Bunda şaşıracak bir durum yok her zamanki halleri. İşine geleni görüp işine gelmeyen konuda kör ve sağır olurlar. Her zamanki çifte standartlı demokrasi. Bu hilalle haçın savaşı , bu nedenle dünyanın sonuna kadar böyle gidecek.
  Cevapla