TÜM YORUMLAR

Xiaomi fabrikasının açılış tarihi belli oldu
Xiaomi fabrikasının açılış tarihi belli oldu
TEKNOLOJİ
16 Mart 2021, 13:00
Xiaomi fabrikasının açılış tarihi belli oldu
Çinli teknoloji devi Xiaomi'nin Türkiye'deki fabrikasının açılış tarihi belli oldu. İstanbul Avcılar konumundaki fabrika 2 bin kişiye istihdam yaratacak ve yerli üretim teknolojik ürünlerin pazarda yer almasını sağlayacak.
YORUMLAR 6
 • KütahyAli 4 ay önce Şikayet Et
  Teknoloji artılkarından telefon üreterek vergiden kaçacaklar bakın üretecekleri telefonların işlemci ve ram leri en az 3-4 sene önceki serilerden kasa yeni olsa ne fark eder. Üretim fikri güzel ama kabul edelim Dolar 7-8 lira iken TL ile çarpınca ne demek istediğimi anlarsınız. AB ve ABD de bir asgari ücretli kaç telefon alıyor biz 1 tanesini bile zar zor alıyoruz oda böyle eski seri yeni telefon oluyor. abd asgari ücret 1500 dolar civarında sam amca 2 son model telefon alıyor. Türkiyede 1 yılda 2 telefon alamıyor birim fiyat abd ye göre uygun türkiyeye göre pahalı ama olsun biz 1 yılda aslında 5-6 telefon alıyoruzda 4 ü devlete gidiyor vesselam...
  Cevapla
 • Msnmy 4 ay önce Şikayet Et
  Abd ile Türkiye'yi ekonomik bakımdan karşılaştırma yapmışsın ama olmamış Abd neredeyse dünyanın heryerini sömürüyor petrol hammadde, enerji vb sorunu istediği fiyattan istediği yerden temin ediyor. Vatandaşından almadığı vergiyi dünyadan sönmüyor biz de iyi bir şey yapmış gibi Turukiye ile karşılaşıyoruz.
  Cevapla
 • erdal 4 ay önce Şikayet Et
  Xiaomi de bizi görecek mi?
  Cevapla
 • polat polat 4 ay önce Şikayet Et
  fiyatları düşük mü olacak
  Cevapla
 • Osman 4 ay önce Şikayet Et
  Devlet:Ben payımı alırım gerisine karışmam
  Cevapla
 • abdullah 4 ay önce Şikayet Et
  bu haberde öncelik konu istihdam, telefon değil. yani 2000 kişiye iş , üretim ve ihracat . yerli üretim olacağı için vergileri düşük olacak tabiki ucuz olur.
  Cevapla