TÜM YORUMLAR

Bakan Akar'dan irtica iddialarına yanıt!
Bakan Akar'dan irtica iddialarına yanıt!
GÜNCEL
25 Mart 2021, 16:40
Bakan Akar'dan irtica iddialarına yanıt!
Milli Savunma Bakanı Akar, Suriye'deki her türlü tacize gerekli karşılığın verildiğini belirterek, "1 Mart'tan bugüne kadar Çoğunluğu Suriye'nin kuzeyinde 220 civarında terörist etkisiz hale getirildi" dedi. Bakan Akar ayrıca, muhalefetin "İrticaya Giriş İzni' iddialarına yanıt verdi. Akar, 'İrticaya yeşil ışık yaktığımız yorumu doğru değil" ifadelerini kullandı.
YORUMLAR 71
 • aaaa 2 ay önce Şikayet Et
  temelli suhut yönetimini getirin olsun bitsin
  Cevapla
 • BİROL 2 ay önce Şikayet Et
  Anayasa değişikliği ile T.C.resmi dini İslam olarak değiştirilmelidir ve bu İslam düşmanlarına karşı gerekli cezai düzenlemelerde yapılmalıdır.Birkaç yüz İslam düşmanı müslümanlara eziyet ediyor,böyle bir düzen yok....Müslüman ülkesini beğenmeyen de haçlı yandaşlarının yanına gider.Bu ne ya ...Birkaç yüz İslam düşmanı yıllardır irtica diye diye dini kötülüyor,gençleri İslam'dan soğutuyor.Dinsiz,dininden korkan bir nesil ortaya çıktı.Bu İslam düşmanları yıllardır ülkemizin enerjisini bir asalak gibi emdiler ve hala emiyorlar.
  Cevapla
 • Cemal Serbest 2 ay önce Şikayet Et
  chp zihniyeti nede olsa.Devam Reis sonuna kadar seninleyiz.
  Cevapla
 • Hacivat 2 ay önce Şikayet Et
  Almanyanin hamburg savas gemisi görüldügü yerde batirilmali
  Cevapla
 • Gazi38 2 ay önce Şikayet Et
  Dogru yoldan ayrilmayan devlet adamlarimiza biz sahip ciktiktan sonra kim ne derse desin,saman alevi gibi yok olurlar
  Cevapla
 • usta 2 ay önce Şikayet Et
  irticanın kelime anlamının kaç türlü oldugunu kim biliyor. agzı olanlar şimdiye kadar irtica diye diye çıkarmadık fitne koymadılar.bunlara göre namaz kılan herkez irticacı
  Cevapla
 • fatih 2 ay önce Şikayet Et
  İçimizdeki gayrimüslim azınlık kendilerini hala ülkenin sahibi zannediyor ve çeşitli saçma kelimeler adı altında İslam'ı ve Müslümanları hedef almaya devam ediyor. Biz sizin kimler olduğunuzu ve neye hizmet ettiğinizi biliyoruz. Artık devriniz bitti.
  Cevapla
 • Sinan Şirin 2 ay önce Şikayet Et
  Vay be ülkede dert ne Amerikası Avrupası sözde Müslüman ülkeleri sözde Müslüman teröristler kafirliğini açıkca bağıran teröristler içimizdeki hainler ülkenin parçalanması kan gölü parasız aç sefil kalması için uğraşıyor milletini vatanını düşünenler can siperhane gerek cephede gerek masada ölümüne (hak için halka hizmet) zihniyeti ile mücadele ediyor muhalefetin derdine bakın hele (sizin gibi sapkınlar bitmez biliyorum kıyamete kadar var olacaksınız ama sizin zihniyetiniz ile mücadele edenler olarak bizlerde bitmeyecegiz)
  Cevapla
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Başörtüsü tutmadı irtica başladı. Bu millet artık bu numaraları yemez. Milletin derdi iş aş hukuk adalet adil paylaşım egitim sağlık vb. Bunlarla ilgilenin.
  Cevapla
 • halk 2 ay önce Şikayet Et
  bunlar islamiyete karşı olduklarını soylemiyorlar irtıca diyorlar bu sayede bazı muslumanları aldatıyorlar,
  Cevapla
 • net 2 ay önce Şikayet Et
  Bakan irticanın ordu için tanımını yapmalı. İrtica ordunun modern silahlar geliştirmesini kullanmasını engelleyen zihniyettir, ordunun talim tatbikat yapmasını engellemedir mesela. Modern silahlar yerine sadece ok yay kılıç kalkanla savaşılmasını savunanlar irticacıdır. Bununla birlikte gösteri amaçlı eski savaş silahlarının kullanımı da öğretilmeli bununla ilgili savaş sanatları yaşatılmalı tıpkı uçakla yapılan gösteriler gibi bunların da gösterileri ve müsabakaları yapılmalıdır. Okçuluk bir spordur eskrim bir spordur.
  Cevapla
 • Yusuf.ir 2 ay önce Şikayet Et
  İrtica yani mürteci aslında bir kelime ama siyasette kok salmiş.
  Cevapla
 • BİROL 2 ay önce Şikayet Et
  Bu haçlı aşıklarına göre irtica dedikleri şey İslamiyet.Bunların korkularıda İslamiyetten ve Müslümanlardan herkes kendileri gibi haçlı aşığı,inançsız ve din düşmanı olsun istiyorlar.
  Cevapla
 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  chp ye göre irtica iddiası doğru. Çünkü camiye girmek ve ibadetini yapmak yada başını kapatmak bunlara göre irtica faaliyeti.
  Cevapla
 • halk 2 ay önce Şikayet Et
  chp zihniyetıne gore ailesınde namaz kılan oldumu irtıcacı oluyor ,şişe dibine vuran oldumu çağdaş oluyor
  Cevapla