TÜM YORUMLAR

Öğretmenin Hz. Muhammed'e saygısızlığı İngiltere'yi karıştırdı
Öğretmenin Hz. Muhammed'e saygısızlığı İngiltere'yi karıştırdı
DÜNYA
26 Mart 2021, 11:13
Öğretmenin Hz. Muhammed'e saygısızlığı İngiltere'yi karıştırdı
İngiltere'de bir okulda görevli öğretmenin derste Hz. Muhammed karikatürlerini göstermesi tepki topladı. Öğretmen açığa alındı.
YORUMLAR 6
 • 5678 2 ay önce Şikayet Et
  alemlere rahmet olarak gelen peygamberimize hakaret eden onun mübarek ruhunu ve ailesinin akrabalarının sahabelerinin ruhunu incitenleri rabbimin yüce büyük adaletine havale ediyoruz zira rabbimiz en iyi hüküm veren aniden ansızın zalimleri yakalayandır herşeyin zamanı sırası var birtek cin şeytan uzaylı melek daha nicesi bilinen bilinmeyen gayb varlıkları görseler bu gibi imansız inkarcı zalimler bu alçaklara kafalarını oynatırdı
  Cevapla
 • A. K. 2 ay önce Şikayet Et
  Senin dinin sana benim dinim bana. Peygamber efendimiz e (s.a.v.)dil uzatma...
  Cevapla
 • ASILBEY@06ÇUBUK 2 ay önce Şikayet Et
  İngilterede Peygamber efendimize hakaret eden öğretmen açığa alınabilir,kimsede destek çıkmayabilir ama,o öğretmen aynı hakareti Türkiyede yapsaydı sahip çıkacak,destek verecek bir CHP si olurdu.
  Cevapla
 • ??? 2 ay önce Şikayet Et
  Kibble sini şaşırmış...
  Cevapla
 • Ylmz 2 ay önce Şikayet Et
  Kelimeledeki düşündürücüluk çok manidar. Sanki bu hakaret ve provaka ustaca oynanmış. Bilerek tahrikle dünyada olay çıkmasını bekliyorlar.myanmardaki ölenlerin katillerine firansa basta avrupa ülkelerdir.bir şekilde yugoslavyayida onların eliyle parçalandı arapların hali ortada bizler doksan yıldır çekiyoruz zaten sonuç uzakdoguya doğru husumete sürüklenmek isteniyor abd tarafından.bi ruslarinan şimdilik iyiyiz.dilerim kimseyle uzun boylu anlasmazligimiz olmaz.not.. bu yangında Avrupa da abd de hep birlikte zarar görürüz. Akilli kimse yokki hepsi zirana zırıl.
  Cevapla
 • derman 2 ay önce Şikayet Et
  islam düşmanları heryerde kendini belli ediyor gereği yapılmalıdır...
  Cevapla