TÜM YORUMLAR

İşte milli iradeyi hedef alan o skandal bildiri!
İşte milli iradeyi hedef alan o skandal bildiri!
GÜNCEL
04 Nisan 2021, 03:24
İşte milli iradeyi hedef alan o skandal bildiri!
Son dakika: 103 emekli amiral AK Parti Hükümeti’ni hedef alan bildiri yayınladı. İşte milli iradeyi hedef alan bildiri ve imza atan amirallerin isimleri...
YORUMLAR 528
 • mehmetm 7 ay önce Şikayet Et
  Yazdıkları yazıda Türkiye'nin haklarının gasp edildiğini zaten kendileri açıkça yazmışlar. Bunu anlamamak için general mi olmak gerekli anlayamadım. Yine yaklaşık 300 generalden 150 generali, FETÖ ye kaptırmış, kaptırmadan hiç haberi olmamış veya göz yummuş bu general taifesinin utanıp başlarını önlerine eğmesi gerekirken diklenmeleri hezeyandan başka bir şey değil.
  Cevapla
 • ABDULLAH 7 ay önce Şikayet Et
  muvazzaf iken memlekete ne hayrınız oldu da şimdi fetö ya kurban verdi dersiniz. siz kim fetö kim? öncelikle fetö yü övücü cümleleriniz sebebiyle vatan hainliğinden ve ATATÜRKü kendi emellerinize alet ettiğinizden dolayı rütbeleriniz sökülmeli ve idamla yargılanmalısınız. TÜRK adaletine güveniyorum.
  Cevapla
 • Murat 7 ay önce Şikayet Et
  Ey kısır aklı evveller, Montrö tüm haklarımızı koruyorsa neden süveyş te olduğu gibi geçen gemilerden ücret alamıyoruz, Heryıl kaybımız en az 70-80 milyar doların üzerinde
  Cevapla
 • kellepaça 7 ay önce Şikayet Et
  Yunan lozanı ihlal edip duruyor ona neden sesiniz çıkmıyor hani çok lozancısınız ya siz =)
  Cevapla
 • Kastamonulu 7 ay önce Şikayet Et
  Ya siz ülkemizin silahlı kuvvetlerinden emekli değll misiniz ya , insanda azıcık devletine miletine hükümetine değerlerine bağlılık sadakat olur ya , günah ya ... destek vereceğinize köstek oluyorsunuz ya , Yunanlılar adalara asker çıkarırken siz muvazzaftınız , niye sesiniz çıkmadı o zaman ,da şimdi devletimizi hükümetimizi baltalıyorsunuz Cumhurbaşkanımız Reisimizin de Cumhurbaşkanlığımızın da, Devletimizin de Devlet Reisin de Tüm devlet büyüklerimizin de yanındayız sonuna kadar .
  Cevapla
 • toto 7 ay önce Şikayet Et
  bende hep içimizdeki fransızlardan hep endişe duymuşumdur
  Cevapla
 • Abdulhamit Han 7 ay önce Şikayet Et
  Elhamdulillah demek isler dogru ya gidiyor. Birak horoslari kükresinler :)
  Cevapla
 • Murat 7 ay önce Şikayet Et
  bunlar horoz değil çakal
  Cevapla
 • mehmet 7 ay önce Şikayet Et
  Allah devletimizi iç dış hainlerden muhafaza eylesin...
  Cevapla
 • İrfan 7 ay önce Şikayet Et
  Hepsini alın içeri ve maaş larini kesin
  Cevapla
 • sehhzade 7 ay önce Şikayet Et
  Ordumuz Allah yolunda çok şükür asıl şimdi özüne döndü peygamber ocağına döndü....
  Cevapla
 • İbraam 7 ay önce Şikayet Et
  Sanki ihtilaf devletleri bildirisi.sanki yunan naisterse verin dergi bi lozan hezimeti savaşı kazan bu.bu tip zevzekler masada versin herşeyi sonrada bak biz yunanı denize döktük desin. 100 milyardalar işkal etme bedeli uçtu bide üstüne beyler Türk adalarına yunan adasına çeviren siz Türk ismi taşıyıp yunan tahumu gibi davrananları yüzüne başımıza çok işler getirdiniz.neslininizin tükenmesin 10 yol daha var. Nesizin nede ilkelerinizin esamesi bile okunmayacak bu ülkede artık
  Cevapla
 • Adıyamanlı 7 ay önce Şikayet Et
  Hemen hadsizlere hadleri bildirilmeli Mavi vatanda dik durduğumuzdan dolayı hemen satılmışları hainlere devreye soktular artık yemezler
  Cevapla
 • Mustafa 7 ay önce Şikayet Et
  Mademki bu kadar TC için görevinizi zamanında layıkıyle yaptığınıza inananlardansınız.Bu durumda da bildiriye imza atmanız yinede yanlış ve şuan görevde olan Meslekdaşlarınıza saygısızlık değil mi?Yanii siz zamanında görevinizi layıkıyle yerine getirdiniz,ama şimdiki subaylarımız sizin kadar bu vatan sevdalısı değiller .Öylemi?Bu durumda imza atanlar,HAKSIZ ve de HADSİZ olduğunuzu gösterdiniz.Şuan görev yapanlarda sizden çok daha fazla Vatan,Bayrak ve demokrasiye inananlardandır.Biz böyle görüyoruz.Siz miadınızı doldurdunuz.Oturun k...nızın üstüne emekliliğinizin ve haketmediğiniz ilave hak ve menfaatlerin tadını çıkarmaya bakın.
  Cevapla
 • Enver 7 ay önce Şikayet Et
  Bu tür açıklamaların son kıllanma tarihi çoktan bitti . Türkiye’nin öncelikli sorunu Ekonomi ve uluslararası ilişkilerdeki sorunlar ..
  Cevapla
 • Kamil 7 ay önce Şikayet Et
  Sanki orduda bedava çalışmışlar.Bir kere bile savaşa katılmamışlar.Siyasi parti gibi hükümete kafa tutuyorlar.İhtilal yapanı yapmaya yelteneni öveni,ordu göreve diyeni darbe yapmış gibi yargılamalı.Geri kalan ömrünü tek kişilik hücrede tamamlatılmalı.
  Cevapla