TÜM YORUMLAR

Siber saldırılar ve sonrasında yapılması gerekenler
Siber saldırılar ve sonrasında yapılması gerekenler
TEKNOLOJİ
04 Nisan 2021, 11:09
Siber saldırılar ve sonrasında yapılması gerekenler
Facebook’ta dün yarım milyar kullanıcının verisi internete sızdırıldı. Bilgilerinizin ele geçirilip geçirilmediğini bu site aracılığıyla kontrol edebilirsiniz.
YORUMLAR 13
 • neden yok? 9 ay önce Şikayet Et
  yerli yazılımın olmazsa bunları yaşarsın. bu daha ne ki, neleri paylaşacaklar inanamayacaksınız. Bir video veya bir film sitesi yapmak bu kadar zor mu. neden biz de yapamıyoruz. üstelik çok karlı bir iş. Neden bizim de bir google mız olmasın. Youtube, twitter, bizimde facebookumuz olsun.
  Cevapla
 • zafer gülten 9 ay önce Şikayet Et
  face book ta her arkadaşlık teklifine tıklarsanız içlerinden birkaç tanesi kötü niyetli çıkabilir.anca kendi eşinize,akrabanıza yer verin.
  Cevapla
 • Abdullah 9 ay önce Şikayet Et
  Fesbuk tweter kullan mayin kardeşim şartmi bunlari kullanmak konuşmak istiyorsan açtelefonu alode bu kadar basit iletişim
  Cevapla
 • Hakkı An 9 ay önce Şikayet Et
  Project MAVEN nedir; önce bunu öğrenin. Facebook; Google; Wahtsapp; Youtube; Twitter bu programa sizin verilerinizi vermiş durumda... Bu ihlaller ile sızıntı adı altında sorumluluktan kurtuluyorlar. Ne yapabilir... Örnek Suriye de Rus askerlerinden 200 u telef edildi; bu programın yönettiği yapay zeka saldırısı ile. OBAMA zamanında 1600 Trump zamanında 2300 drone vb. istihbarat operasyonu yapıldığı biliniyor. Hesap sorulamıyor (ABD de dahil) bizden Hakan ATİLLA ve Halkbank operasyonu dahil açığa çıkamamış (düşen helikopterler uçaklar dahil; düşmanın X bant elektronik sabotaj imkan kabiliyeti var) suikast çok.
  Cevapla
 • Palavra 9 ay önce Şikayet Et
  Hackleme filan yok Facebook zaten hacker ve bilgileri zaten sattılar muhtemelen açığa çıkarda yakalanmasınlar diye palavra atıyorlar
  Cevapla
 • Adsız 9 ay önce Şikayet Et
  Evet bilgisayarım çöktü bilgilerim silindi beyaz yakalı hekırlar ne zaman devreye girecek dijital savunma açin
  Cevapla
 • Selim 9 ay önce Şikayet Et
  Artık sosyal medya denen dijital kölelik sistemlerini kullanmayın. Bugün aman canım bir şey olmaz demeye devam edenler yarın ya bu herif benim adımı soyadımı telefonumu adresimi nereden biliyor demeye devam eder.
  Cevapla
 • Davut 9 ay önce Şikayet Et
  Tüm amerikan kökenli emailleri bırakın. com.tr uzantılı email adresleri alın, sosyal platformlardan uzak durun. yoksa neler olur tahmin bile demezsiniz
  Cevapla
 • kahrol chpkk 9 ay önce Şikayet Et
  iyiki fake hesap kullaniyorum...bespara etmez face e gercek bilgilerimi kesinlikle koymam...
  Cevapla
 • Mmm 9 ay önce Şikayet Et
  Çalınmayan bilgileri de burada sorgulama sırasında çalarlar. Tuzak olabilir
  Cevapla
 • dar gelirli 9 ay önce Şikayet Et
  siteye girip de mailini aratanların ayrıca mail adreslerini toplamadıkları ne malum. yarın öbür gün mailinize bir sürü spam düşmeye başlarsa hata yaptığınızı anlarsınız.
  Cevapla
 • MUSTAFA 9 ay önce Şikayet Et
  Hiç tavsiye etmem. Sorgulama yaparken bilgilerinizin çalınmayacağının garantisi yok.
  Cevapla
 • ibrahim selvi 9 ay önce Şikayet Et
  Yahu adamlar bu sistemlere girip istediği veriyi aldı çıktı. Siz haberciler hala coin haberleri yapıp insanları yanlış yöneltiyosunuz. Bu coin sistemleri net üzerinde değil mi buna bi saldırı olsa kim nasıl izah edecek? Bu coinleri alanlar dolar üzerinden alıp ülkeden döviz çıkmasına sebep olmuyo mu? Bu insanların paraları batınca devlete nasıl bir maliyeti olacak? döviz, altın, borsa yasal olan tüm yatırım işlemlerinden ücret alınıp devlete gelir elde ettirilirken bu coinleri kim nasıl kontrol edip devletin çıkarını koruyacak? Yemeksepeti ve facebook bu işin habercisidir ve bu bilgi hırsızlığının önüne geçecek kimse engel olamaz bilişim terörü yakın.
  Cevapla