TÜM YORUMLAR

Alparslan Türkeş vefatının 24. yılında anılıyor
Alparslan Türkeş vefatının 24. yılında anılıyor
SİYASET
04 Nisan 2021, 10:53
Alparslan Türkeş vefatının 24. yılında anılıyor
MHP'nin kurucu lideri Alparslan Türkeş'in vefatının 24 yılı. 1965 yılında siyasete giren Türkeş, Türk siyasal yaşamında izi silinmez bir yer edindi.
YORUMLAR 9
 • DİYAR-I BEKİR 2 ay önce Şikayet Et
  ALLAH RAHMET EYLESİN. .haksızlığın karşısına,İMANSIZLARIN KARŞISINA,ALÇAKLARIN KARŞISINA,KOMONİSTLERİN KARŞISINA ,DİK DURAN ASLAETLİ,İMANLI BİR LİDER İDİ. CAHİLLER anlayamazlar. HAKSIZLIĞIN KARŞISINA dik durmayan eleştirmeyen,sesiz kalanlara dilsiz şeytan derler, 2 yüzlü derler.MİLLİYETİ OLMAYANIN,SOYU OLMAYANA soysuz derler. RABBİM RAHMET EYLESİN.
  Cevapla
 • murat 2 ay önce Şikayet Et
  "Allah akrbaya yardımı mereder"Hercuma okunan bu ayetlerden en anlıyorsunuz ırkçıkmı???
  Cevapla
 • Hüsmen Aga 2 ay önce Şikayet Et
  Türkeş: Özel Harp Dairesi kurulmadan önce özel seçilen 16 kişilik subay ekibi ABD’ye gönderildi. Kansas’da eğitim gören ekibin önemli isimleri 27 Mayıs darbesini gerçekleştiren Milli Birlik Komitesi’nde yer aldı. En ünlüleri Alparslan Türkeş ve Suphi Karaman’dı… Türkeş Türkiyeye döndükten sonra sağ sol olayları başladı.Varın gerisini siz tahmin edin Türkiye'ye Terörü kim getirdi?
  Cevapla
 • iyinesilli 2 ay önce Şikayet Et
  Herzaman ,söylecek çok şeyimiz varda rahmetlinin ölüsüne bire tahammül gösteremeyen nesilsizler var ,sağ sol olayları dediğin şeyi bir araştır,menderesin asılmasını bir araştır.Terörü kim getirdi kim yandaşlık etti,bizler biliyoruz.Ama odun kafalılar anlayamamış.
  Cevapla
 • İslam alem-i.... 2 ay önce Şikayet Et
  Ben rahmet okumuyorum çünkü milliyetçilik yapan bizden değildir diyen hz muhammet sav.ümetiyim bu zat da milliyetçilik tohumu ekenlerden diye biliyorum inşAllah değildir....
  Cevapla
 • Gurbetci 2 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim önce dinini öğren sonra burda yorum yap dinimizde ırkçılık yasaklamıştır milliyetçilik değil. Senin gibiler yüzünden dinimiz yanlış anlaşılıyor ve biliniyor. Hubbul vatan minel iman, Vatan sevgisi imandandır.
  Cevapla
 • murat 2 ay önce Şikayet Et
  Bende sana hadi ordan 1923 ten kalanlar diyorum!!!
  Cevapla
 • iyinesilli 2 ay önce Şikayet Et
  Sen millytçi değilmisin babanı ananı inkarmı ediyorsun.Her cuma hutberder okunan"aLLAH akrabaya yardımı"Emrediyor ayetidemi ırkçılık ,onudamı inkar edeceksin.Sen git başka yerde oyna.İşte asol tehlikel sizlersiniz nesebi ,soyu,belli olmayanlarr.
  Cevapla
 • Muammer 2 ay önce Şikayet Et
  Allah rahmet eylesin.
  Cevapla