TÜM YORUMLAR

İstanbul 2 Nolu Baro'dan emekli amirallere sert tepki
İstanbul 2 Nolu Baro'dan emekli amirallere sert tepki
SİYASET
06 Nisan 2021, 15:00
İstanbul 2 Nolu Baro'dan emekli amirallere sert tepki
İstanbul 2 Nolu Barosu, emekli amirallerin hadsiz bildirisine ilişkin, "Bildirinin altında boğularak batmaya mahkumlar" açıklamasında bulundu.
YORUMLAR 10
 • Peygamber Ocağı -2 5 ay önce Şikayet Et
  fıratın doğusuna darbeyi indirmedik diye böyle şımardınız. gayrı fıratın doğusuna darbe indirmenin vakti gelmiştir de geçiyor bile. bakın bakalım darbe nasıl indirilirmiş. Pyd nin pkk nin itlerinin kelleleri sahiplerinin önüne nasıl atılırmış bir seyredin.
  Cevapla
 • Peygamber Ocağı-1 5 ay önce Şikayet Et
  bu bildiriyi yayınlayanların yanında birde kendilerine denizin aslanları diyenler var. onlardan aslan değil olsa olsa meddah olur. onuda yarım yamalak yaparlar. onlarda bir bildiri yayınlamışlar. şimdi onlar gerçekten aslan olsalardı pkk onların zamanında bu kadar palazlanmazdı. pkk nın koltuk değneği milletimizi pkk sizi tükrüğü ile boğar diye tehdit edemezdi. benim ordum Peygamber ocağıdır ve aslandır. ordumuz hainlerden temizlendikçe kükremiş kükremeside tüm dünyayı dize getirmiştir. suriyede ırakta libyada karabağda akdenizde karadenizdeyiz.
  Cevapla
 • antlaşma-2 5 ay önce Şikayet Et
  Biz tam yenilmiş olmamamıza rağmen müttefiklerimiz yenildiği için yenik sayılmışızdır. Tek başımıza tüm dünya ile savaştık. Ne abd ne rusya iki devlete karşı aynı anda savaşamaz. Biz bütün dünya ile tek başımıza savaştık. Anadolu işgal altında iken biz düşmanı denize döktük EvvelAllah. öyle yabancı müdahalesi falan bunlar palavradır. ne abd ne rusya bizimle teke tek savaşamaz. varsa kendine güvenen buyursun gelsin biz burdayız. eski devirler bitti. yok öyle bir anlaşmadan çıktık diye o ne der bu ne der ne yaparlar endişesi bitti. kendi menfaatlerimiz doğrultusunda istediğimiz anlaşmayı imzalar istediğimizide yırtarız. varmı itirazı olan.
  Cevapla
 • antlaşma-1 5 ay önce Şikayet Et
  vay montrö şöyle böyle vay montrö ihlal edilirse yandık bittik kül olduk diye feryat eden zavallılar. montrö ihlal edilirse yok yabancı müdahaleye kapı aralanır gibi eşeğin aklına karpuz kabuğu sokmaya çalışan zavallılar. Osmanlı devletimizi gereksiz yere 1. dünya savaşına sokan hainler Osmanlı devletimizi yıktıktan sonra kaçıp gitmişlerdir. her zaman bize karşı savaşmış haçlılarla, bizi birinci dünya savaşında aynı cephede güya ittifak içinde haçlı olan almanlarla yanyana savaşmamızı sağlamışlar, aynı cephede olmamıza rağmen haçlı müttefiğimiz bizi sırtımızdan bıçaklamış ve Osmanlı devletimizin yıkılmasını sağlamışlardır.
  Cevapla
 • gemi - 2- 5 ay önce Şikayet Et
  boğazın güvenliği de kanal İstanbul ile sağlanmış olur. esas can alıcı nokta dış güçlerin istanbul havalimanına karşı çıktığı gibi kanal istanbulada karşı çıkmaları. çünkü bize burdan çok para gelecek. bu paranın bize gelmesini istemiyorlar.
  Cevapla
 • gemi - 1 5 ay önce Şikayet Et
  geçenlerde süveyş kanalı tıkandı. günlük zarar açıklandı. günlük zarar 10 milyar dolar. yani süveyş kanalındaki dönen paranın büyüklüğünü tahmin edin diye söyledim. şimdi biz kanal İstanbulu açarsak İnşallah buradan çok fazla gelir elde edeceğiz. geçmişteki anlaşmalar gereği gemilerden İstanbul Boğazından geçişlerinde çok komik paralar alınıyor. belki 5 tl belki 10 tl. lâkin kanal İstanbulu yaparsak hem kimse bize karışamaz. gemi geçişlerinde şu ücreti belirleyeceksiniz diyemez. hemde bundan 100 yıl önceki gemi sayısı ile şimdiki gemi sayısı bir değil. haliyle boğazda gemi tırafiği çok arttı.
  Cevapla
 • net 5 ay önce Şikayet Et
  tebrikler baro kurmayı başarmışlar, marksist komünist avukatlardan ayrışıp. memnun olduk.
  Cevapla
 • teoman 5 ay önce Şikayet Et
  1 nolu baro neyi bekliyor. Ne şiş yansın ne de kebap yansını mı?
  Cevapla
 • ramazan 5 ay önce Şikayet Et
  kellesını ısterız o amırallerın vatransızlar köpeklerr kudurduu devletın parasınııı yıyıyeyıyeee
  Cevapla
 • Murat 5 ay önce Şikayet Et
  Canları cehenneme.
  Cevapla