TÜM YORUMLAR

Beylikdüzü Belediyesi’nden ücretsiz müzeye yıkım skandalı
Beylikdüzü Belediyesi’nden ücretsiz müzeye yıkım skandalı
GÜNCEL
06 Nisan 2021, 23:22
Beylikdüzü Belediyesi’nden ücretsiz müzeye yıkım skandalı
Vatandaşlara ücretsiz ulaşım hakkı tanınan Türkiye Deniz Canlıları Müzesi, Beylikdüzü Belediyesi tarafından ‘izinsiz belediye alanı işgali’ iddiasıyla yıkıldı
YORUMLAR 15
 • Ertuğrul 2 ay önce Şikayet Et
  Ne bekliyorsunuz ki bizden olmayan pontusluyu başınıza ben getirmedim. Adam hizmet edeceğim demedi ki
  Cevapla
 • Sadi 2 ay önce Şikayet Et
  İmamoğlu 7 yıl önce beylikdüzünde belediye başkanı olmuştu. Şimdimi aklına geldi burayı yıkmak. Yıkmayı iyi bilir. Bu mekanın hemen karşışında kendi ortaklığının olduğu iş yeri var. Kafeler mekanı. Nasıl elde etmiş acaba? Ve yine tam da bu iki yerin ortasındaki kavşakta eski belediyenin yaptığı Selçuklu osmanlı mimarisinin izlerinin olduğu çeşme vardı. Onu da yıkıp yerine heykel diktiler. Demirden heykel. Tek yaptıkları icraat olan heykel. Zaten imam oglının beylikdüzünde yaptığı ne hizmet var ki. Eski belediyenin projesi olan yaşam vadisi... Bu arada yeni belediye başkanı yaşam vadisi boyunca havaray sistemi kuracağını vaadetmişti. Unutmadık takipteyiz sayın Çalık.
  Cevapla
 • metalurjist 2 ay önce Şikayet Et
  Alanın normalde belediyeye ait olduğunu ancak kendisinde de yapı kayıt belgesi olduğunu söyleyen Balcı, Yapıkayıt belgesi almış olmak orası senindir demek değil. Yapıkayıt belgesini almak o belgenin doğruluğunun kabul edildiği anlamına gelmiyor. Yani parayı yatıran herkes aldı o belgeyi. 1000 lerce belgede yalan dolanla alındığı için iptal edildi. Önemli olan doğru bilgilerle o belgeyi almak.
  Cevapla
 • Neydi 2 ay önce Şikayet Et
  Hersey guzel oluyor verin oylari pontosluya dahada guzel olsun :))
  Cevapla
 • Milli 2 ay önce Şikayet Et
  Tam karşısında imam oģlunun avm si var senin balıklar koku yapınca kapatmıştır balıkcı kenan abi
  Cevapla
 • Ala 2 ay önce Şikayet Et
  Kiminoğlu olduğunu bizde bilmiyoruz.
  Cevapla
 • Burhan 2 ay önce Şikayet Et
  İmamoğlunun yapabildiği tek iş medya önünde popilizim,şov,laf salatalığı yapmak birde insanları böyle el altından tehdit etmek ne istedin ekmeğinin derdine düşmüş insanlardan balıkçı Kenan mert bir insan bu deniz ürünlerinede ömrünü adamış biri adam ne güzel ücretsiz deniz ürünleri müzesi açmış insanlar ücretsiz gidip geziyordu bunu bile çok gördün yazıklar olsun sana imamoğlu
  Cevapla
 • Neyse o 2 ay önce Şikayet Et
  Zulümoğlu yine sahnede
  Cevapla
 • ayhan 2 ay önce Şikayet Et
  Adamların bildiği deniz,ağa babalarının derneği ile çalışmak.Devletin,Kültür bakanlığının bunlardan haberi yok mu acaba.
  Cevapla
 • Eken biçer 2 ay önce Şikayet Et
  İstanbul Ak partiyi mumla arayacaksınız daha iyi günleriniz şunu unutmayın chp yaptığı yıkım vb her şeyi vebali sizin boynunuza aynı şekilde bu zararlar kadar sizlerde bu zararları k endi hayatınızda göreceksiniz..
  Cevapla
 • harun 2 ay önce Şikayet Et
  bunlarin hayati zulum ellerine firsat gecse vallahi 40 li yillari tekrar yasatmazlarsa bu millete namerdim....kirk yillik kani olurmu yani....
  Cevapla
 • FANİ YOLCU 2 ay önce Şikayet Et
  Allah cc, İmamoğluna ve destekçilerine lanet etsin inşaAllah amiiiin aminn amiiiin
  Cevapla
 • zafer gülten 2 ay önce Şikayet Et
  kınıyorum...daha iyisini yapacaklarına yıkıyorlar,63 yaşında emekliyim,ve fırsat buldukça böyle bedava girişi olan müze gibi yerleri ziyaret ediyordum,emekli yaşlılara sosyal hayat hakkı bırakmadılar yıkmakla,vede çocuklara öğrenme hakkı.derhal yerine daha iyisi yapılmalı diyorum.eğer yıkan CHP ise ne yapıyor bunlar,aldıkları İstanbul batıyormu.
  Cevapla
 • Abdullah Ademoğlu 2 ay önce Şikayet Et
  Ekopulosun hizmetlerinden biri
  Cevapla
 • 01adana 2 ay önce Şikayet Et
  o resimdeki nemiş la aynı canavar gibi
  Cevapla