TÜM YORUMLAR

Putin askerleri ne zaman isterse o zaman çeker
Putin askerleri ne zaman isterse o zaman çeker
DÜNYA
07 Nisan 2021, 16:55
Putin askerleri ne zaman isterse o zaman çeker
Kremlin Sözcüsü Dmitriy Peskov, Rus askeri birliklerinin Ukrayna sınırında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in uygun gördüğü sürece kalacağını söyledi.
YORUMLAR 41
 • Bin Atlı 1 ay önce Şikayet Et
  Hakimi Mutlak Kuranda küçük kavimlerin nice büyük kavimlere galip geldiğiini haber verir.Atalarımızın dediği gibi moskof gavuru ruslar asırlardır İslamın yakasına yapışmış bırakmıyor.Bu günde suriyede müslümanları şehit etmekde.Allah Mazlum Ukrayna milletini İslamla Şereflendirsin Ukrayna milletine Zafer nasip etsin.Ukrayna İslama fobi olmayan Mülümanların Özgürce yaşadığı bir Ülke. Rusyada bugün her yerde islama fobi var bir sürü yasaklar var .Kendi belirlemiş kıstaslardan başka hareket ettirmiyor .Araştırın hapishanelerinde mazlum müslüman çoktur.Kibirlenmiş Azmış silahlarına güveniyor meydan okuyor.Allah O silahlarını Başına geçirsin.Şanlı Osmanl ı Devletinin İntikamını ALsın..
  Cevapla
 • Anti satan 1 ay önce Şikayet Et
  O kadar asker ve malzeme sevk ediliyorsa hiç savaş çıkmasa bile en az 10 yıl ordadır çok saçma bir soru
  Cevapla
 • Kürşat 1 ay önce Şikayet Et
  Haritalar yeniden çiziliyor! 2023’e kadar Rusya 9 parçayla devletçikler oluşacak! Sonra’da Uzakdoğu daki Çin 36 parçaya bölünecek! Bu haritalar hazırlanmış!
  Cevapla
 • Anti satan 1 ay önce Şikayet Et
  Bu abd nin planı işte rusya bu hamleyle bunu düşünürsen bende eski sovyet ülkelerini alırım natoyuda avrupada bitiririm diyor,türkiyenin ermenistana müdahalesine destek çıktı çinin harekete geçmesi için iran çinle anlaşma yapmak zorunda kaldı ve çininde yolu tam açıldı bu arada türkiyede şuan çinin yolu üstünde ittifak yapacak böyle bir açılımka çin rahatlıyor abd nin bu teoriside çöp oldu.abd ingilterenin tek kurtuluş yolu artık 3.dünya savaşı.
  Cevapla
 • mert 1 ay önce Şikayet Et
  Litvanyadan, Letonyadan, Estonyadan.Belarusdan Polonya,Almanya ve ukranyaya cok sert vuracakki Nato dahi sersemlesecek Putin cok ama cok tehlikeli bir baskan ve kendine ve ordusuna özgüveni parelel yalniz bizim Erdogan baskanimza karsi sert davranamiyor
  Cevapla
 • A.A.A 1 ay önce Şikayet Et
  Amerika yine ayni oyunu oynuyor, Kendisi Savasa girmiyor Ukraynaya Savasa gir diyor.. NATO yillar öncesi Avrupada NATO sinirlarini genisletecegim diye tutturdu, uyuyan Rus ayisini uyandirdi. Simdi ne yapacagini bilemiyor.. ABD ve NATO Türkiyeyi Savasa sokariz diye hesab yapiyordu.. NAH ALIRSINIZ, BIZ SADECE TÜRKIYE ICIN SAVASIRIZ.
  Cevapla
 • Abhaz 54 1 ay önce Şikayet Et
  Bütün batı ittifakı Rusya yi kuşatacak, e Putin de öyle mal mal bakacak. Yok ya. Bir tek akıllı abd ve batı, gerisi geri zekalı sannediyorlar. Eğer savaş çıkar ve batı ittifakı Rusya yi devirir ise ozaman namluyu bize çevirecekler.Zaten bir nevi kuşatıldık.
  Cevapla
 • Emir 1 ay önce Şikayet Et
  Duam Tutar İnşallah Bu bahane olur Amerika ile Rusya Birbirine Girer Şu Mazlum Müslümanların ahı Çıkar.
  Cevapla
 • Fatih 1 ay önce Şikayet Et
  Acil başkan bir ve toryum alanında devletim uretim yapması için baskı yaomak lazım Isparta'da düşen uçakta Türkiye'yi 1000 kat büyütecek toryum işleyecek muhendislerimiz öldürülmüştü bunlar için tekrar toryum için devleti baskı yapalım 5 yıla toryum islensin....
  Cevapla
 • Byd 1 ay önce Şikayet Et
  Elbette başka yerlerde var ama daha çok gündem olan uygular, kırım, erbil, Filistin, miammar, Yemen olunca sol yanım ağrıyor.Rus köpeği putin yeni hesap yapıyor bir taşla iki kuş vurmayı planlıyor olmalı!
  Cevapla
 • Ayse 1 ay önce Şikayet Et
  Rusya her acidan hakli. Bati Ukrayna üzerinden Rusyayi cevreleme pesindeler. Türkiye Natonun oyununa asla gelmemeli. Rusya Türkiyeye dost olarak gerekli. Aksi taktirde Türkiye yanliz kalir
  Cevapla
 • barış barış 1 ay önce Şikayet Et
  savaş iyi bir şey değil. barış her zaman iyidir. no war, yes peace. savaşa hayır, barışa evet.
  Cevapla
 • ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  savaşmayin ikinizde kaybedersiniz akilli olun siyonistlerin oyununa galmeyin .
  Cevapla
 • karabahtim 1 ay önce Şikayet Et
  Birak savassinlar,birbirlerini yesinler. Bizde iha,siha satip ekonomimizi ihya ederiz
  Cevapla
 • Suat 1 ay önce Şikayet Et
  Peskov sizin ezelden beri yalancı sahtekar olduğunuzu biz Türkler çok iyi biliyoruz, yalan söylemekte üzerinize yoktur.
  Cevapla
 • Ufuk 1 ay önce Şikayet Et
  Kırım kimin yüzünden kaybedildi.batının yüzünden.yalandan sahip çıkmalar oldu.korkularından bir hareket yapamadılar.yani bu zalim batı ukraynayı ateşe atıyor.sonra etrafına rusyayıda çağırarak ısınıyor.kızılderili dansı yapıyor.
  Cevapla
 • LİDER 21 1 ay önce Şikayet Et
  RUSYA , Tabiiki bu ucuz Şeytani oyunu görüyor. Suriyeden Çekil ben orda , ADANMIŞ TOPRAKLARI İSRAİL için hazırladım. Yoksa her yanını kuşatırım DİYOR. ŞEYTAN ABD.. Rusya aslında Romanya ve Bulgaristanı kaptırmayacaktı .Şimdi ise, Dünyada iki vatansız güruh VAR. Ermeni ye hediye ettiği Ata toprağımızı Azerbaycana VERSİN .TÜRKİYE ilede SURİYEDE Birlik olsun. İsrail çakılır kalır.ABD hiç bir halt edemez.. Şu anda Türkiyenin önemi iki güç içinde had safhada...Zelenski NATO ya girmek için. BAŞKANIN YANINA geliyor haftasonu veya pazartesi...
  Cevapla