TÜM YORUMLAR

ABD'den son dakika Filistin kararı! Trump döneminde askıya alınmıştı
ABD'den son dakika Filistin kararı! Trump döneminde askıya alınmıştı
DÜNYA
07 Nisan 2021, 20:58
ABD'den son dakika Filistin kararı! Trump döneminde askıya alınmıştı
ABD Dışişleri Bakanı Antony Blinken, Donald Trump döneminde askıya alınan Filistin yardımlarını yeniden başlatmayı planladıklarını açıkladı.
YORUMLAR 54
 • Cahil avcısı 2 ay önce Şikayet Et
  Kim ne derse Yalan Yalan Yalan bunlar bir tiyatro oynatanlar israil icin oynatiyor varsa yoksa müslüman kıyımı varda yoksa dinsiz dünya
  Cevapla
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  İyi kafir kötü kafir oyunu
  Cevapla
 • Casper 2 ay önce Şikayet Et
  Müslüman ülkelerden Pakistan hariç,İsrail ab veya abd herhangi birine saldırsa yarım saatte başkentlerini teslim ederler.Zengin olanlar sapkınlık içinde,fukara olanlarında zaten gücü yok ancak taş sopa..Ama tarih tekerrür edecek inanıyorum.Musluman ülkelerin tek şansı Türkiye.. Ama şimdi değil daha erken bizde hazır değiliz çok daha guclendikten sonra kader sancagimizin altında toplayacak bu ülkeleri vergiye baglayacagiz huzur sükunet içinde yahudinin hristiyanin zulmünden kurtulacaklar.Kendi ülkemi övmek değil ama bunlara bas olmadı mı olmuyor arap coğrafyası enteresan.
  Cevapla
 • esedullah 2 ay önce Şikayet Et
  Sizin yapacağınız en iyi yardım oradan elinizi çekmeniz olur başka da yardım istemez
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 2 ay önce Şikayet Et
  Yeni ABD planında "Filistin ordusu yok, İsrail işgal ettiği bölgeler ve yerleşimler cebinde kalacak, İsrail kıyıma devam edebilecek". Clinton; "Filistin devletini tanıyacağım" dediğinde MASON Takımı, " Clinton'la Monika LEWİNSKY arasında beyaz saray odalarında aşna fişna işleri" ortaya döküverip Clintonu cezalandırmışlardı.
  Cevapla
 • Ozkan 2 ay önce Şikayet Et
  Bırakın geçin bunları biden ni siyonistler destekliyordu Trumpı bile siyonist kesim getirdi başa sonra dan dediklerini yapmama eğilimine girdi parayı sevdi kendi çıkarları uğruna kimse sormuyor amerikaya bir başkan gelince amerikan merkez bankasının her zaman neden yahudi bir başkanın olduğunu amerika da hükümetinin başkanı her zaman sadece bir resim için kullanılır martinlerin jurtinlerin kuklasıdır
  Cevapla
 • Zeki Ertuğrul 2 ay önce Şikayet Et
  O kadar zengin müslüman ülkeye yazıklar olsun. Kudüsü yahudiye peşkeş çektiler kendi arap halkını bile hıristiyanın üç kuruşuna muhtaç ettiler. Allah sizleri kahretsin.
  Cevapla
 • ramo 2 ay önce Şikayet Et
  biden ne yapmak istiyor şirin babayı oynayarak.
  Cevapla
 • Ahmet öztürk 2 ay önce Şikayet Et
  Arap devletlerinin petrol paraları trilyon larca dolarlar abd ingiltere yahudi bankalarında yatarken ne acıdırki filistin halkı yine abd paralarına muhtaç bırakılmış.
  Cevapla
 • Abhaz 54 2 ay önce Şikayet Et
  Filistin abd nin yardımına muhtaç değil. Bizler birbirimizin kardeşiyiz. 7 milyon Yahudi inançları gereği bir biri ile kardeşçe yaşar yardım eder ve bu yüzden küçük bir topluluk dünya üzerinde güç sahibidir. Biz Müslümanlar neden olamıyoruz. Bizler yardım edecez Filistine. ABD nin parası batının parası kalsın kendisine. Yazık günahtır. Bunun hesabını hiçbirimiz veremez
  Cevapla
 • Cemil 2 ay önce Şikayet Et
  Arapların yediği içtiği ve tüm parası Amerikanın ve batının. Toprağındaki petrol bile kendine ait değil. Liderlerinin çoğunluğu atanmış. Halkı ise uyuşuk ve geri kalmış. Ilimde bilimde ürettikleri ciddi bir şey yok. Tek ortada duran ve deviremedikleri Türkiye var, onun için herkes bizimle uğraşıyor. Yani hangi kardeşten bahsediyon.
  Cevapla
 • Casper 2 ay önce Şikayet Et
  Bizim yapacağımız bisey yok aga..Barış pinarindan,kuzey ıraka kadar arap birliğinin bizi kınıyor,Filistin önüne gelene imza atıyor.. Pakistan hariç hiç birsey olmaz bunlardan.Haa biz mevla rızasına destegiz o ayrı ama gerceklerde ayrı.. Tek yol biz guclenecez sancagimizin altında toplayacaz bunları vergiye tabi tutacaz huzur içinde yaşayacaklar sancagimizin altında başka ne şansları var nede çareleri var. Karabag zaferine bile cemkiren bi coğrafya ne bekliyorsunuz?Arap birligi olmuş Türkiye yj kınama birliği..Mecali olmayan Filistin bile cemkiriyor bize.avuc kadar israilden bahsetmissin önemli olan avuç kadar olmak değil işte.Savasa girseler Suud vs yarım saate baskentlerini verirler.
  Cevapla
 • Greenpeace 2 ay önce Şikayet Et
  İsrail'i Müslümanlar iyi bir hezimete uğratmadıkça Filistin sorunu geriye sadece Allah'a kalır.
  Cevapla
 • Yavuz 2 ay önce Şikayet Et
  Trump Israilin dediğini yaptı,Amerikan yahudileri Bidene verdi.Ilginc bir durum.
  Cevapla
 • Fatih 2 ay önce Şikayet Et
  Acil başkan bir ve toryum alanında devletim uretim yapması için baskı yaomak lazım Isparta'da düşen uçakta Türkiye'yi 1000 kat büyütecek toryum işleyecek muhendislerimiz öldürülmüştü bunlar için tekrar toryum için devleti baskı yapalım 5 yıla toryum islensin....
  Cevapla
 • Bilirkişi 2 ay önce Şikayet Et
  Kolu kesiyo sonra yara bandı yapıştırıyo.
  Cevapla
 • Mehmet 2 ay önce Şikayet Et
  On numara cevap olmuş. Aynen öyle. Denebilirki, etrafı önce yakıyor sonra can kurtaran itfaiyeyi oynuyor.
  Cevapla
 • Okur 2 ay önce Şikayet Et
  Para ile ortamı yumuşatarak, sözde yüzyılın anlaşmasına Filistin'lileri razı etmeye çalışıyorlar. Aynı zamanda bu parayı koz olarak kullanabilirler . Yani kısacası; İsrail'in sadık uşağı ABD ,İsrail'e hizmet etmeye devam ediyor .
  Cevapla