TÜM YORUMLAR

İsrail, ABD'ye baş kaldırdı: Anlaşma bizi bağlamaz
İsrail, ABD'ye baş kaldırdı: Anlaşma bizi bağlamaz
DÜNYA
08 Nisan 2021, 00:45
İsrail, ABD'ye baş kaldırdı: Anlaşma bizi bağlamaz
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, Joe Biden başkanlığındaki ABD yönetimine İran ile yapılacak herhangi bir anlaşmanın İsrail’i bağlamayacağını söyledi.
YORUMLAR 11
 • itrail 1 ay önce Şikayet Et
  israil zıvanadan çıkmış. israil abd yi takmıyor.
  Cevapla
 • Emrah 1 ay önce Şikayet Et
  İran ezelden beridir münafık bir Müslüman düşmanıdır.
  Cevapla
 • kurt 1 ay önce Şikayet Et
  merak etmeyin siz Müslüman olmadıkça İran size saldırmaz
  Cevapla
 • Dadas 1 ay önce Şikayet Et
  Iran aslında israilin karakoludur alınır yanar iranda perde arkasında yahudiler ermeniler yezidiler hakim.
  Cevapla
 • Akın 1 ay önce Şikayet Et
  Sizi yok edecek düşman,ne hikmetse ehli sünnetin tepesinden inmiyor..
  Cevapla
 • veli 1 ay önce Şikayet Et
  yahudiler sonunda abd ninde başına bela olacak lar
  Cevapla
 • Damat ibrahim 1 ay önce Şikayet Et
  İran ancak ve ancak ehli sünnet müslümanları keser
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 1 ay önce Şikayet Et
  Bunların bir DÜZMECE olduğunu artık tüm dünya biliyor. ABD İran'a saldırmak için bahaneler arıyor. Ateşi yaktıktan sonra kenara çekilecek İRAN -SUUD savaşını zevkle seyredecektir. Buna BAE - Bahreyn - Yemen- Mısır - Ürdün - Lübnan katılacak. Suriye zaten yanıyor. Yangına devam. İran ve Irak'ı geçmişte 8 sene savaştıran zihniyet şimdi de "Şİİ-SUNNİ SAVAŞI" planında.Silah sanayisine üç beş yağlı müşteri, Ve de İsrail pusuda. Ziyafeti bekliyor. Umarım İslam dünyası AKILLANIR da birlik ve beraberliği kurar.
  Cevapla
 • Selim 1 ay önce Şikayet Et
  Şu İranla İsrail birbirine girsede birbirlerinin başını yeseler aslında..İsrail İranı bahane edip bölgede yıllardır silahlanıyor, konumunu güçlendiriyor ve Filistini bitiriyor, İran İsrail düşmanlığı yapar gibi gözüküp İslam dünyasında hava yapıp diğer taraftan birçok bölgede sünnilerin başına bela oluyor. Her ikisi de sünni İslamın düşmanı.İkisi de bölgenin büyük sorunu.
  Cevapla
 • temel 1 ay önce Şikayet Et
  iyi de sen iran bizi yok edecek diyorsun da filistini yok ettin muslimanlari yok ettik køpeklerini koydun iran degil lanetli bir halk oldugunu unuttun mu rabbim de belki ceza olarak yok edecek o zaman kime savac acmam gerek ustelik orda en buyun risk kendisi o kadar nukler sende ne arar kisaca iran ve musliman ulkeri sayisiz nukler silah yapacak kendilerini korumak icin ayni halk filistine verilecek sen katliam yap silah dene filitine sorun yok kisaca iranin nukler silah hakki var ustelik sayisiz ayni halk biz de var sadece usa israil gibi kafilerin hakki degil o silah
  Cevapla
 • Sınır 1 ay önce Şikayet Et
  Abd nin dostu varmı.yok.çıkar dostluğu var.dostum dediği ülkenin altını petrolü birikmiş parası varsa elinden almak için ne oyunlar ne oyunlar.
  Cevapla