TÜM YORUMLAR

Soru hırsızı FETÖ milletin hakkını böyle gasbetmiş!
Soru hırsızı FETÖ milletin hakkını böyle gasbetmiş!
GÜNCEL
08 Nisan 2021, 08:18
Soru hırsızı FETÖ milletin hakkını böyle gasbetmiş!
FETÖ’nün mülki idare yapılanmasına yönelik soruşturmada itirafçı örgüt üyeleri ve gizli tanıklar ihaneti tek tek anlattı.
YORUMLAR 34
 • yusuf 1 ay önce Şikayet Et
  Bunların dönemindeki tüm sınavlar gözden geçirilmeli. Özellikle müdürlük sınavları. Sınavdan çıkanlar sonuçların asılmasını beklerken fetöcüler sonuçları bile beklemeye gerek duymadılar.
  Cevapla
 • Haberci 1 ay önce Şikayet Et
  ''6 Nisan 1997 de Siyasetçi değilim diyor,konuştuğu tartıştığı öğüt verdiği konulara bakın;MGK kararları,laiklik,cumhuriyet,dine olan ihtiyaç,islamiyet ve siyasal islam,cumhurbaşkanının görevleri,asker,darbe,medya,imam hatip liseleri,8 yıllık eğitim,susurluk skandalı ,parti liderlerine öneriler,küreselleşme,başkanlık sistemi,siyaset ve partiler,seçim sistemi ve ordu adliyeden bahsediyor,mülkiyeden bahsediyor,maariften bahsediyor ve bunun (eğitimin)köklü bir değişimden geçmesi gerektiğini yetiştirilen öğrencilerin en üst mevkilerde olmasını hedefliyor .''diye 24 Haziran 1999 da 32.Gün proğramında anlattı Faik BULUT.
  Cevapla
 • Haberci 1 ay önce Şikayet Et
  Malvarlığı 25 milyar dolar olduğu söylenen,500 ayrı şirketi olan,14 dergisi ,25 radyosu, 1 televizyonu ,3 ünüversitesi,200 den fazla okulu,460 dershanesi,500 öğrenci yurdu,200 vakfı olan,54 ülkede 250 özel okulu olan bu kişi bu parayı nerden bulur Ayrıca 2000000 gazeteyi dört günde dağıtıp kime hizmet ettiler'' -acaba hiç kandırıldıklarını düşünmüyorlar mı?'' diye 24 Haziran 1999 da sordu Fikri SAĞLAR.
  Cevapla
 • Sevgi Deniz 1 ay önce Şikayet Et
  herşey ortada ama hala hükümet atanamayan bu kayıp nesile hala sınavsız atanma imkanı vermiyor. 2002/2013 arası ünivdrsite mezunları sınavsız atanmalıdır.
  Cevapla
 • ali 1 ay önce Şikayet Et
  Cumhurbaşkanımıza hırsız iftirasını atanlara bakın.Hepsi hırsız FETÖCÜ vatan hainleri,soruları çalarak milletin hakkını yediler,makam ve mevkileri gasbettiler.Hangi cezayı alırsanız alın Milletin hakkını hiç bir zaman ödeyemezsiniz,sizin asıl cezanız cehennemde.
  Cevapla
 • Kadir 1 ay önce Şikayet Et
  Ben bunların hiç birine bakmam 15 temmuz da millet e verilen söze bakarım o söz İDAM dı
  Cevapla
 • ahmet 1 ay önce Şikayet Et
  zerre kadar hakkım var ise haram olsun yapandan yaptırandan buna sebeb olanlardan . bunu bile bile sınavlara girip memur olanlara zerre kadar hakkım haram olsun .
  Cevapla
 • Hakan 1 ay önce Şikayet Et
  Eninde sonunda çıkar, burda çıkmasada ahirette elbet çıkar sabret
  Cevapla
 • sözü geçen 1 ay önce Şikayet Et
  deli haşhaşi fetöcülerin kimlere sermaye verip o bölgede sözü geçen biri haline getirmeye çalıştığı kimler varsa ortaya çıkarılırsa iyi olur. fetö kafayı yemiş. arada kafası gelip gidiyormuş. felç olmuş adi zavallı. fetö vasıtası ile bazı cia belgelerini ortaya çıkartın ve yayınlayın. cia kendi elemanı fetöye saldırsın. birbirlerini yesin adiler.
  Cevapla
 • Ali 1 ay önce Şikayet Et
  Bir zamanlar ne yapılanması buna kargalar bile güler deniliyordu ,bu kelimeyi söyleyen adi herneyse o zata işlem yapıldı ni
  Cevapla
 • kısas 1 ay önce Şikayet Et
  degerli Mit mensubu, Kaşif Kozinoğlunu cezaevinde şehid ettiren, mahkemesine 10 küsür gün kala hücresinde sekte-i kalbe uğrattıran, cia iti, mossad iti, fetö iti, adi sütü bozuk enver altaylıyıda aynı şekilde zehirleyip gebertin. Kaşif Kozinoğlunun intikamı alınmış olsun. kısas yerini bulsun. ayrıca Kaşif Kozinoğlunu ifadeye çağıran ve içeri attıran deli haşhaşi fetöcü hakim savcılar kim ise onlarda ortaya çıkarılsın. onlarında işi bitirilsin.
  Cevapla
 • nedret 1 ay önce Şikayet Et
  gecesini gündüzüne katan gençlerin rabim hakını bırakmasın temizliğe gidip çocuklarını dersaneye gönderenler vardı ilahi adalet
  Cevapla
 • nimet 1 ay önce Şikayet Et
  ALLAH C.C bu Milletin hakkını onlardan alsın inşallah.
  Cevapla
 • bsdfvg 1 ay önce Şikayet Et
  o degilde milyonlarca insan gecesini gündüzüne katar snava hazırlanır böyle kansızlarda soruları verir zalimler için yaşasın cehennem
  Cevapla
 • Bir garip yolcu 1 ay önce Şikayet Et
  Sorular verildi diye boşuna konuşmasınlar. O sorular verilirken devlet yetkilileri neredeydi. Sorular hazırlanırken, taşınırken o kadar güvenlik oluyor da nasıl sızdırılıyordu. Başkalarının hiç mi suçu yok. Onlara niye dokunulmuyor. hakkımı helal etmiyorum.
  Cevapla