TÜM YORUMLAR

104 emekli amiralin skandal bildirisini savunanların çelişkisi ortaya çıktı
104 emekli amiralin skandal bildirisini savunanların çelişkisi ortaya çıktı
GÜNCEL
10 Nisan 2021, 14:05
104 emekli amiralin skandal bildirisini savunanların çelişkisi ortaya çıktı
104 Emekli amiralin darbe çağrışımlı skandal bildirisini aklamaya çalışanların son bir haftada kendi söylemlerinde yaşadıkları çelişki gün yüzüne çıktı.
YORUMLAR 48
 • Vatandaş 6 ay önce Şikayet Et
  Ulan it sürüleri sizin maaşınızı halk veriyo şeçenede seçenede seçilenede saygı duyacaksınız siz emir veren değil emir alansınız..bizde hazırız
  Cevapla
 • Unknown 6 ay önce Şikayet Et
  Ahmet Hakan'ın köşe yazısı zeka küpü gibi. Her şeyi akıl yoluyla ortaya dökmüş. Çoğu köşe yazıları ise düz haberden öteye gidememiş.
  Cevapla
 • Konya 6 ay önce Şikayet Et
  dansöz gibi kıvır masınlar.Milli iradeye saygı duymayı öğrenecekler.
  Cevapla
 • emre19 6 ay önce Şikayet Et
  Artık ok yaydan çıkmıştır. Kimse kimseyi kurtaramaz.acik açık devlete baş kaldırmak,kendi emirlerin doğrultusunda, bildiri yayınlayarak devlete görev tasnif etmek darbe çığırtkanlığı degilde nedir. Artık bu hainlerAmiralligi hak etmiyor apoletleri dökülsün.
  Cevapla
 • fırat kaçar 6 ay önce Şikayet Et
  ben vatandaşım bu iktidarı seçtim sen benim seçimimle alaymı ediyorsun geri zekalılar gibi birde bildiri yayınlıyor tırıgı gitmiş vırıgı kalmış bunca yıl kimbilir ülkenin imkanlarını nasıl kulandınız sizi adalete ve allaha havale ettim millete saygı şart şerlere degil yazık yazık bu güzel vatana
  Cevapla
 • Chp 6 ay önce Şikayet Et
  televizyonların karşısında çavuş rütbeli askerler tarafından rütbeleri sökülerek er statüsüne düşürülmeli. Emeklilikleri ellerinden alınmalı . Çocuk ve torunlarının devlet ile iktidarları kesilmeli. Böyle yapmazsanız. Bitmez. Insan içine çıkamaz hale getirin. Hâlâ kendilerini halli görüyorlar. Bunun sonu darbe. Yaparlarsa tayyibi ve arkadaşlarını televizyonlarda yargılayacaklar. Kayıtlar tutuyorlar. Akademisyen gazeteciler askerler memurlar sanayiciler hepiniz yargilanacaksiniz. Malvarliklariniza el konulacak. Görevlerinizden atılacaksınız. Bunu her darbede yaptılar. Bazen ağızlarından kaçırıyorlar. Hedef sensin.
  Cevapla
 • İstanbullu 6 ay önce Şikayet Et
  Bu darbeciler ve siyasi ayağı chp hiç akıllanmayacak mı ? Yoksa Milletimizle aralarındaki mesafeyi kapanmayacak kadar uzak mı görüyorlar ? Milletimize benzemek veya saygı duymak yerine darbeciliği mi tercih ediyorlar? Yoksa batının uşaklığının bir neticesi mi bu durum. Tasmalarını elinde tutan abd ve cıa mı böyle istiyor!?
  Cevapla
 • kum gibi 6 ay önce Şikayet Et
  isabetli tesbitin icin sagol arkadas, dedigin gucler kendi adamlarini ülkelerinde hileyle basa getirdiler.ç islam ümmetinin basina suuddaki vahabiler gibi bir takiyeciyide getirmek icin pensilvanyada arpaliyorlar ama basaramiyacaklar evelAllah
  Cevapla
 • Arif inanç 6 ay önce Şikayet Et
  Bu ülkenin o zaman Başkomutan ı , rahmetle andigimiz Mustafa Kemal Atatürk' dür. Bu gün ise memleketimizin Başkomutan ı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayip Erdoğan ' dır. Bunu kafanıza sokmak için illaki içini açıp ta koyma mız mı lâzım. Bir şeyler yapmaya çalışan insanları, elini bırak kafalarını bile taşın altına koymaktan çekinmeyen insanları rahat bırakın. Sizlerden destek beklemek zaten Abesle iştigal. Hiç olmazsa köstek olmayın. Size gelen emirler e bu kadar bağlı kalmasanız da biraz da memleket meselesine bağlı kalsaniz!.. Haklısınız bu işler yürek ister. Siz bir taş koyun yolumuza, biz beş taş koyar onu yola çevirir yine devam ederiz. Saygilarimla
  Cevapla
 • Okur 6 ay önce Şikayet Et
  Bu bildiriyle TSK'yı harekete geçirmeye çalışanlar .15 Temmuz'da olduğu gibi; ortaya çıkacak tepkiyi hesaplayamadılar , Hükümetin ve vatandaşın sert tepkisini ve dik duruşunu görünce ,U dönüşü yaparak .Bize kumpas kuruldu demeye başladılar .Aynen FETÖ taktiği .FETÖ 15 Temmuz'da başarılı olmayınca bu şekilde U dönüşü yapmıştı .
  Cevapla
 • Osman hamdi 6 ay önce Şikayet Et
  Türkiyede birkez daha darbe olursa bu vatan topraklarında birtane bile solcu kalmaz. Sabırsızlıkla bekliyoruz. Karısını dul çocuklarını yetim sevdiklerini gözü yaşlı bırakmak isteyen buyursun darbe yapsın.
  Cevapla
 • Yalana Karşı 6 ay önce Şikayet Et
  Siyasete bir vatandaş olarak başlamış daha sonra MİLLETİMİZİN tüm baskı ve yalanlara karşı durarak seçtiği CUMHURBAŞKANI'nın fetö denilen örgütle bağlantısı olan bir kaç kişi için kullandığı "Kandırıldık" sözüne her fırsatta atıf yapanlar şimdi kendileri "o bildiri öyle değildi bize kumpas kuruldu MAĞDURUZ DA MAĞDURUZ KANDIRILDIK" demeye başladılar. Siz askerdiniz eğitiminizi bu doğrultuda aldınız hemde genarellik mertebesinde bulunmuş askerlerdiniz nasıl kandırıldınız diye kimse sormayacak mı? Bazıları aynen yalandar oğlu gibi bu ihanete gönüllü kanarlar katılırlar. Hala ihanet içinde fetö ve pkkya kana kana susuyorlar içip İçip doya doya kanıyorlar!
  Cevapla
 • hasel 6 ay önce Şikayet Et
  chp kanalıyla bidon yardımları bu bildirimi yayınlayacak ve diger emekli subayları gaza getirecek parasal desteği aldılar. çoğunluğu ordunun yaptırımlarından mahrum kalacağını biliyordu. itiraz edenlere parasal destek ve güvence verildi. bir kısmını pohpohladılar ve bir kısmı da beyin algılaması zayıfladığından kabul etti ve güme geldiler. Şimdi devlet yaptırım uygulayınca şaşırdılar. tüm gerçekler çıkar çünkü hiç bir amiral yetkisini kaybetmek istemez.
  Cevapla
 • Vatandaş 6 ay önce Şikayet Et
  Arpa fazla geliyor kesinlikle. İmkanları çok fazla. Normal memur emeklisi olmalılar. O zaman hizaya gelir hepsi. Kuzu gibi olurlar. Savaş çıksa hepsi cepheden kaçacak bir yığın yüreksiz Türk askerinin yüzkarası
  Cevapla
 • hacı emmi 6 ay önce Şikayet Et
  ellerinden lojman-koruma-ordu evleri-rütbe sökümü olunca tutuştular ve birbirine düşmeye başladılar. şu an fetöcüler de düştü birbirine. neden mi menfaat olunca değişiyor.
  Cevapla
 • Yavuz-02 6 ay önce Şikayet Et
  Amiral olman için 40 fırın ekmek yemen lazım, kolay kolay olunmuyor, dolayısıyla bildirinin içeriğini bilmeden imzalamazsın öyle, bilerek ve öngörerek imzalarsın, velevki madem öyle olmasın, ilk gün çıkıp benim iradem sakatlandı deselerdi, bunu ifade etmek istememiştim, vatanıma, hukuka, Cumhurbaşkanıma bağlıyım, darbeye, darbeciye karşıyız deselerdi, dediler mi, yok, ne zaman musluk kesildi, sopa gösterildi, zıpladılar, yetti bu milletin vegilerini yiyerek millete rağmen tahakkümünüz...
  Cevapla