TÜM YORUMLAR

Eşinin şiddeti sonrası bayılarak gittiği hastanede behçet hastası olduğunu öğrendi
Eşinin şiddeti sonrası bayılarak gittiği hastanede behçet hastası olduğunu öğrendi
YAŞAM
16 Nisan 2021, 12:30
Eşinin şiddeti sonrası bayılarak gittiği hastanede behçet hastası olduğunu öğrendi
Gaziantep'te yaşayan Lale Mines eşinden gördüğü şiddet sonrası baygınlık geçirerek hastaneye götürüldü ve orada behçet hastalığına yakalandığını öğrendi
YORUMLAR 8
 • Abdurrahman 6 ay önce Şikayet Et
  Allah mazlumun hakkını elbet bir gün sorar, ya bu dünyada ya ahirette
  Cevapla
 • vedat 6 ay önce Şikayet Et
  Bunlarda Ahlak yok özel hastaneye gidiş sebebim devlet hastanesinde Pandemi hastaları var diye,korkumdan. Vatandaş cahil özel hastanede daha iyi bakarlar zannediyor. Kesinlikle soyuyorlar,eşkiya Özel hastanelere inmiş.
  Cevapla
 • vedat 6 ay önce Şikayet Et
  Tabii bir de ürologa yatırdık aynı parayı. O da bu sefer geri kalır mı Tomografi istedi onca filim ve tahlilin üstüne,verdik ona da 350 lira . Ve ürolog sonunda senin idrar yolunda taş var dedi. Git eve ilaçları kullan bir haftaya düşmezse amelyatla alacağız dedi. Sadece bir günde 1500 liraya yakın paramı kestiler ,doktor anlamazmı taş ağrısıyla ,gaz sancısını,PASLAŞARAK BENİ SOYDULAR. Allaha dua ettim yarabbi şifa ver beni bunların eline bir daha düşürme diye. Ertesi gün taş düştü.
  Cevapla
 • baba2125 6 ay önce Şikayet Et
  öncelik ALLAH ŞİFALAR VERSİN ,özel hastahane ne alaka devlet hastahanelerinde çok iyi doktorlar var. arık özel hastahaneyi aklınızdan çıkarın soygundan başka birşey deil
  Cevapla
 • vedat 6 ay önce Şikayet Et
  Çoooook doğru söylemişsin. Aynı hastanede acile gittim filim çektiler tecrübeli doktor karın ağrısına gaz dedi,bir sürü ilaç verdi ,eve geldim. Gece yarısı ağrım arttı aynı acile gittim bu sefer serum bağladılar ,genel cerrahı bekle dediler hiç uymadan saat 9 a kadar genel cerrahı bekledim. Genel cerrah ta tekrar ultrason ve tahlil istedi (oysa daha yeni akşam tahlil ve filim çektirmiştim) anlattım ağrıyan bölgeye baktı bu gaz değil böbrek taşına benziyor dedi. Ben seni üroloğa göndereyim dedi . Bir de ürolg için para yatardık her acil 250 Tlx2 : 500 ,rontgenler 80, tahliller 60 , dok.Muayene 80. lira. Tabii bir de ürologa yatırdık aynı parayı.
  Cevapla
 • Musa Kaya 6 ay önce Şikayet Et
  Devletimiz böyle insanlara el atmalı..Sayın sağlık baknımız lütfen bu insanları şu mübarek günde sevindirelim ki Allah da sizi sevindirsin. Aslında bunlar haber olmadan böyle insanlara el verilmeli dertlerine derman aranmalı..
  Cevapla
 • murtaza 6 ay önce Şikayet Et
  devlet otel gibi hastaneleri inşa etti ama , bazen işte buna, benzer özel durumlardada özel hastaneler vazgeçilmez oluyor, işte tam bu noktada yine paraya bakılıyor, devlet herşeye yetemiyor, çocuğumun dişletinde problem var doktorlar sıra alın diyor,1 seneden beri doktorlardan sıra alamıyorum pedodontiden sıra alamıyorum, yani yine herşey paraya bakıyor, bazen insan isyan etmemek için allaha dua etmekten başka birşey yapamıyor, çok şükür elhamdülillah müslümanız, yoksa, insanlıltan çoktan çıkmıştık.
  Cevapla
 • Ts61 6 ay önce Şikayet Et
  Devlet el atmalı ayrıca kocası idam edilmeli
  Cevapla