TÜM YORUMLAR

'Verin Tayyip'i, alın AK Parti'nizi'
'Verin Tayyip'i, alın AK Parti'nizi'
SİYASET
27 Mart 2008, 04:51
'Verin Tayyip'i, alın AK Parti'nizi'
AK Parti Grup Başkanvekilleri 60'arlı gruplar halinde Anayasa değişikliğini tartışmayadursun, Cemil Çiçek, 'MHP'nin asıl niyetinin ne olduğunu çözdüm' dedi.
YORUMLAR 74
 • Selahaddin Eyyübi 13 yıl önce Şikayet Et
  mhp öyle bir şey demiyor ,kaldıki erdoğan suçsuz. korkut özal mhp nin fikrini doğruluyor,en mantıklı yol bu..mhp bunu erdoğan için değil bölücü partiler için istiyor..mhp ile uğraşmayın...ülkücülerin cesaretinin %1 i sizin mensuplarınızda olsaydı bu durumlara düşmezdiniz..siz buğz etmeye devam edin...
  Cevapla
 • erdogan gül 13 yıl önce Şikayet Et
  Bu millet tayyibi kolay bulmadi. Seksenyildan sonra gelen lideri istiyorsunuz öylemi? Bumillet tayyibi isteyenlerden hesap sorar bilesiniz haaaa!
  Cevapla
 • M.ÖZDEMİR 13 yıl önce Şikayet Et
  . mhp nin ne yaptığı belli değil.bir insan ne ise o olmalı.her ne olursa olsun amacının arkasında olmalı.chp gibi cıvık olmamalı diye düşünüyorum.kaygan bir zeminde oynaşıp duruyorlar.yapmayın be kardeşler.mert ve dürüst olun.
  Cevapla
 • Mahmut Fırtına 13 yıl önce Şikayet Et
  Parti Kapatmak Zorlaştırılmalı. Adamlar Ak Partiyi kapatmayı,Tayyip Erdoğan\'a siyasi yasak getirmeyi kafalarına koymuşlar.Heveslerinin kursaklarında kalması için gerekli yasal değişiklikler yapılmalı,uzlaşma adı altında oyuna gelmemeli.Açılan davanın hukuki olmadığını ilkokul çocukları bile biliyor.
  Cevapla
 • emre erdem 13 yıl önce Şikayet Et
  Mhp Yine Chplileşiyor mu?. Chp ile dans edenlerden hiç biri ayakta değil, unutulmasın.Vatan ve millet edebiyatının içini oyup biraz komünistlik ve marksistlik mi eklendi ne?Çünkü Ak Parti nin kapatılması sadece o çevreye yarar düşüncesindeyim.
  Cevapla
 • hikmet basiret 13 yıl önce Şikayet Et
  Artık bırakalım bu uzlaşma edebiyatlarını . herkez kendine bir şey çıkarma derdinde mhp delkanlı çıkıp ne bu rezilik yerine güya tayyibi yok ederek bu işi bitireceklerini zannediyorlar ama şunu söyleyeyim tayyip bu ülkede yasaklıydı ve hükümet oldu sonra ona yasak koyanlar onunla baş edemiyeceğini anlayınca tayibin yasağının kalkmasına destek verdiler bundan size ekmek çıkmaz merak etmeyin bizde tayipler çok ama sizde yok işte olay bu .
  Cevapla
 • kerem kereste 13 yıl önce Şikayet Et
  bir ara düşünmüştüm.... bir ara tekrar mhp ye oy vermeyi düşünmüştüm ama nayır nasla sadece erdoğan olmazsa oy verin dediği parti asla mhp bahceli olduğu sürece asla ....
  Cevapla
 • ALİ ÜNLÜER 13 yıl önce Şikayet Et
  SİNSİ MİLLİYETÇİLERDEN ÇOK ÇEKTİ BU MİLLET,CHP DE MİLLİYETÇİYİM DİYOR. Kafaları çoğu zaman uyuşan iki parti.CHP ve MHP bunlar milliyetçi veya ulusalcı geçinir.Ama ülkeye katkıları sorgulandığında,kargaşa,ekonomik buhranlar,fakirlik kavga,mafyalaşma,çeteleşme gibi olguların birden tavan yaptığı görülür.Bunların bu ülkeye zarardan başka verecekleri birşey yok.Ortama çıkıp avazı çıktığı kadar bağırıyorlar,sonrada bu kabadayılığı pirime çevirmeye çalışıyorlar
  Cevapla
 • burak bey 13 yıl önce Şikayet Et
  harun filis sen her kese mailde atiyorsun bu konularda ama yanli;sin. sen sekayi gordunmu gormedin gorseydin boyle yazmazdin seka muze kardes ve sekaya yapilan parki gordunmu dunyanin en buyuk parklarindan biri yapildi insanlari yanlis yonlendirmeyelim seka satilmadi seka kapatildi zarar ettiginden akparti bu ulkeyi mehapeleilerden daha cok seviyor buda boyle bilinsin bugun komunist cehapeyle kol kolalar lutfen gozlerimizin icine baka baka yalan ve iftira atmayalim biz killi gobekliyiz ve inadina akpatiliyiz cunku akparti aktir paktir
  Cevapla
 • Fikri güler 13 yıl önce Şikayet Et
  akp oyuna gelmemeli.......... şimdi vay efendim dava açılmaışken ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK ETİK OLMAZMIŞ DİYE bazıları yaygara koparıyor peki effendiler AKP YE AÇILAN DAVA çok mu etik ve ben eğer bu şekilde AKP oyuna gelip yargılanıp temize çıkarım diyorsa malesef geçmiş kapatma uygulamalarını unutmadık ağzınızla kuş tutsanız KAPATMAYI KAFALARINA KOYMUŞLARSA ENGELLEYEMİYORSUNUZ o zaman imkan varken yasayı değiştirin yoksa haklı olmak yetmiyor aslında keşke bu maddeler daha önce değişseydi
  Cevapla
 • harun filis 13 yıl önce Şikayet Et
  ne yaptı?. ayhan birol tayip özelleştirme adı altında bircok yer özelleşti peki bu paralar nerde hala millet ac işsizlik var dışborç aldı başını gidiyor içborcda aynı özelleşen kurumlarhepsi birbirinden değerli sümerbank seka seker fabrikası tekel petkim tüpraş TELEKOM limanlar bunların hepsi değişik ülkelere satıldı yani vatanı sattı karadenizli milliyetcidir vatanın tekbir taşını yabancıya vermez bide yeni göşüşülen vakıflar yasasının içerine bak.
  Cevapla
 • Yıldız Öztürk 13 yıl önce Şikayet Et
  Miloseviç\'de çok milliyetciydi. Vatanını seviyordu. Ülkesinin menfaatleri neyi gerektiriyorsa onu yapmaya çalışıyordu. Bu çalışma pahalıya mal oldu. Ülkesi parçalandı.Kendisi mahvoldu gitti. Allah memleketi çok sevenlerden korusun!
  Cevapla
 • Bana Göre 13 yıl önce Şikayet Et
  . mhpye oy verenler hala iciniz rahatmı == ?? bu isci partisiyle aynı yorungede hareket eden adamlara hakkınızı helal mi ettiniz ???
  Cevapla
 • ayhan birol 13 yıl önce Şikayet Et
  karadenizliler söyleyin neyinizi sattı...namusunu zu mu? ahlakınızı mı?. kibirinizi mi? yiğitliğnizi mi neyiniz sattı söyle lütfen ben akdenizliyim adanalıyım...size ne diyeyim karadenizin mert delikanlısısınız değil mi?karadenzili sevmesin söyle bu adam ne kadar kötü biri öğrrensin tüm türkiye tamam..adanalıyım ben tayyibi sevmekle hata etmişsem açıklayı beni ikna edin..bu adam bu kadar korkunç biri mi?Devlet bahçeli senin baban mı?
  Cevapla
 • ayhan birol 13 yıl önce Şikayet Et
  Tamam karadenizli..Haklısın Tayyip sana ne kötülük yaptı...?. anlat ;eğer sana bilerek isteyerek bi kötülük yaptıysa düşmanıyım onun...tamam...ya ben adanalı biriyim Tayyip erdoğanla uzak yakın akrabalığım yok...tamam demek ki sana çok kötülük yapmış anlat bu adamı idam ettirelim yaaa hadi kardeş..söyle bu adamın kötülüğünü tüm ülke bilsin!
  Cevapla