TÜM YORUMLAR

Son dakika: 22 Nisan koronavirüs tablosu! Vaka, Hasta, ölü sayısı ve son durum açıklandı
Son dakika: 22 Nisan koronavirüs tablosu! Vaka, Hasta, ölü sayısı ve son durum açıklandı
GÜNCEL
22 Nisan 2021, 19:48
Son dakika: 22 Nisan koronavirüs tablosu! Vaka, Hasta, ölü sayısı ve son durum açıklandı
Son dakika haberi: Sağlık Bakanlığı tarafından 22 Nisan koronavirüs tablosu, vaka, hasta, test, vefat sayısı ve son durum açıklandı.
YORUMLAR 83
 • Adem 1 ay önce Şikayet Et
  Canlı tv. Programları halen devam etmekte ? ??!
  Cevapla
 • Vatandaş 1 ay önce Şikayet Et
  Kendimizi kandırmayalım şuan salgının merkezi brezilya ve türkiye tabloda manidar bir düşme falanda yok üstelik yarın öbürgün dünya basınında türkiye mutasyonu duyarsanız şaşırmayın
  Cevapla
 • emekl 1 ay önce Şikayet Et
  test sayısı 8 000 az düne oranla
  Cevapla
 • ............. 1 ay önce Şikayet Et
  KISITLAMALr geldi::::::vaka sayıları artmaya başladı,,,,HASTALIK ARTMAYA BAŞLADI:::::egzersizle,,,portakal suyu ile,,,,canan karattay,,tv programları ile,,sabah kuşakları ile,,,sıhhat afiyet şuurluluğu yerindeliğine bir haller oldu……… ŞİŞMANLIK LA KISIR DÖNGÜDE HASTALIK BAŞKA BİR HIZLA ARTMAYA BAŞLADI::::::....EYLÜLDE,EKİMDE HATA YAPILDI,,,YOL YORDAM BU OLMALI ,,,SIKILACAK DA SIKILACAK,,,TURŞULAR KURULACAK,,,DİYEN MEDYATİK BİLİMSELLİKÇİ KURUKCULARIMIZ,,,hata oldu demeye başladı,,..ve şimdilerde DAHA DA SIKILMALIYDI DEMEYE BAŞLADI,::::
  Cevapla
 • Olmaz 1 ay önce Şikayet Et
  Bazı Üniversiteler Staj için öğrencileri okula çağırıyorlar. Mutasyonlu virüs artmış durumda. Şehirler arası seyahat çok çok Tehlikelidir.
  Cevapla
 • Veli 1 ay önce Şikayet Et
  Hiçbir şey insan hayatından ve Sağlığından önemli değildir. Tüm Üniversiteler, Okullar ve Dershaneler kapatılmalıdır.
  Cevapla
 • ............... 1 ay önce Şikayet Et
  HAVANDA SU DÖVÜLMEYE DEVAM EDİLSİN BAKALIM::::::HAVANDA SU DÖVME EKSERİYETİYLE OLUNSUN BAKALIM…>>NOSTRADAMUSUN YUNANLA savaş çıkacak! 2019 Türkiye kehanetleri ,,, TUTMADI,,TUTTURULAMADI DA>>>>>………:::::::::::::HALA,,, HAVANDA SU DÖVÜLMEYE DEVAM EDİLSİN BAKALIM:::::::::HALA HAVANDA SU DÖVME EKSERİYETİYLE OLUNSUN BAKALIM…:::::2019 DA(Bİ İZNİLLAH) YUNANİSTANLA SAVAŞ ÇIKMADI,,,ÇIKARILAMADI.. ……SAVAŞIN 2019 DA ÇIKMASI ,ÇIKARILMASI GEREKTİ,,OLMADI,OLDURULAMADI……COVID 19 ÇIKTI,,,SAVAŞ ÇIKMADI ,ÇIKARILAMADI,,SAVAŞ OLMADI OLDURULAMADI,,corona(covid 19) savaş dispanseri oluru konuşuldu,,savaş oluru konuşulmadı,,konuşulamadı
  Cevapla
 • Murat Mert 1 ay önce Şikayet Et
  Vefat sayısı çok yüksek...Tedbirlere uyalım, hastalığa karşı direnmekte ibadet gibi sevaptır...Rabbim bu konuda gayretimizi arttırsın.
  Cevapla
 • Sınır 1 ay önce Şikayet Et
  Değerli sağlık bakanım,tabloya aşı olanların sayısınıda eklerseniz.tabloyu net görmüş oluruz.bu isteğimi sağlık bakanına ulaştırırmısınız.bu tabloda en önemli değer iyileşen hastaların sayısı.dört milyona yakın iyileşti.geriye 79 kaldı.aşı olanıda düşersek geriye kaç kişi kalıyor.bir yandan iyileşen.biryandan aşı inşallah sıfıra doğru gidiyoruz olur.test sayısı önemli.hastalık başında yakalanıyor.aşı olanların sayılarıda eklenşrse çok iyş olacak.
  Cevapla
 • Mehmet 1 ay önce Şikayet Et
  Bence iyileşenle hastasını yanlış yazmışlar kimle konuşsam hasta özeli olmuş durumda
  Cevapla
 • Abdullah 1 ay önce Şikayet Et
  Öğretmenlere sallayan arkadaş haftada 30 saat bilgisayar başında ders anlatirsan yatıp yatmadigimizi anlarsın. Haa keşke okul açık olsa da yüz yüze ders yapsak. Nedir bu hazımsızlığıniz, derdiniz çocukları okula gönderip rahatlamak.
  Cevapla
 • ahret 1 ay önce Şikayet Et
  kontrol noktasında görev yapan polis kardeşim, 20 kişilik sınıfda yüzyüze egitime devam eden öğretmen kardeşim, kışlada yüzlerce asker eğiten asker kardeşim halen aşılanamamış ken , gaziantepin ünlü tuğcan oteli çalışanlarının otele giden sağlık görevlileri tarafından aşılanmasının altındaki neden siyasi rant mıdır,biri bunu halkımıza izah etsin
  Cevapla
 • Burhan 1 ay önce Şikayet Et
  Kapanalım diye yalvaranlar ... sizi zorla dışarı çıkaran mı var ... ne bu kıskançlığınız .. yoksa herkesin sizin gibi ezik hayatı olsun mu diye uğraşınız ... bu kıskançlığınız niye .
  Cevapla
 • Yatan Aslan 1 ay önce Şikayet Et
  "Bu salgın sürecinde öğretmenler iyi yattı" düşüncesinde olanların alayı namussuz oğlu namussuzdur. Bunu söyleyenler öğretmen olamadığı için deliren namus yoksunu zavallılardır.
  Cevapla
 • Kadir 1 ay önce Şikayet Et
  Birisinin namusuna dil uzatan en büyük namussuzdur
  Cevapla
 • İbrahim 1 ay önce Şikayet Et
  Ağzına sağlık
  Cevapla
 • Yurttaş 1 ay önce Şikayet Et
  Hastaligin siyaseti olmaz.Saglık bakaninada çalışanlarınada lafim yok.Hepsine sevgiler saygılar.Yalnız hasta olmasakta hastaneye gitmesek daha iyi olmazmı.Ben hasta olmamak ıçin gayet iyi dikkat ediyorum.Nemi yapıyorum.Penceresi olmayan basta zincir marketlere adım atmıyorum.Açık havada maske takmiyorum.yemekten önce elyüz yıkanak arti baharatlarla saglıgimi koruyorum.Sizede tavsiye ediyorum.
  Cevapla