TÜM YORUMLAR

ABD Başkanı Biden'dan tarihi skandal! 'Soykırım' dedi
ABD Başkanı Biden'dan tarihi skandal! 'Soykırım' dedi
DÜNYA
24 Nisan 2021, 20:34
ABD Başkanı Biden'dan tarihi skandal! 'Soykırım' dedi
Son dakika haberi: ABD Başkanı Joe Biden'dan skandal açıklama geldi. Biden 1915 olayları için 'Soykırım' ifadesini kullandı.
YORUMLAR 911
 • mehtap 7 ay önce Şikayet Et
  Türkiye rus cin abd de ne varsa mislisini üretmeli Projeler az ve uzun sürüyor
  Cevapla
 • Nesimi 7 ay önce Şikayet Et
  amarikaya canlı bombalarla ve ihayla saldıralm artık Allahuakbarr
  Cevapla
 • Osman Kocaoğlu 7 ay önce Şikayet Et
  Her sene 24 Nisanda Abd başkanı Ermeniler hakkında ne diyecek diye beklemekten bıktık artık ne derlerse desinler biz işimize bakalım ne demiş atalarımız. İT ÜRÜR KERVAN YÜRÜR.
  Cevapla
 • Ahmet 354261 7 ay önce Şikayet Et
  Yav nededine bilmeyen bu moruk aslinda soykirim derken kendilerinden bahsediyor
  Cevapla
 • İsa 7 ay önce Şikayet Et
  Demekki Amerika çaresiz .. bu kadar düştüğüne göre
  Cevapla
 • murtaza 7 ay önce Şikayet Et
  amerika dünyanın en büyük terör devletidir
  Cevapla
 • Afakan 7 ay önce Şikayet Et
  Türkiye Cumhuriyeti Devletinde bu andan itibaren her kim soykirimi yalanini savunuyor, gecmistede bununla ilgili savunur bildiri demec yazi kalem aliyorsa/aldiysa vatqn haini ilan edilmeli ve vatandasligi direk dusurulerek sinir disi edilmelidir. Nasilki bu itler soykirimi reddedene cezai yaotirim uyguluyorlar ise biz de ayni kararlilikla cevap vermeliyiz.
  Cevapla
 • S52 7 ay önce Şikayet Et
  Kizilderelilere yaptiginiz soykirimdan hic bahsetmiyorsun !!!! Ne is???
  Cevapla
 • Ne Oluyor 1 7 ay önce Şikayet Et
  Amaç gerçekleri bulmak değil. Amaç kendilerine kafa tutan, bölgedeki tüm amaçlarını tüm düzenlerini bozan, gelişen, büyüyen, son sözü söyler hale gelen Türkiye’ye karşı aciz ve etkisiz kalınca algı operasyonu düzenleyip kin kusmak. Attığı her düşüncesiz adımda zora giren kendisi. Elindeki son kozdu bu. O da bitti.
  Cevapla
 • sinsi yahudiler 7 ay önce Şikayet Et
  yahudiler öyle sinsi ki, abd de iyice yerleştiler ve her yere sızdılar. amaç hıristiyanlığı yok ederek abd yi ele geçirmek. bunun için 2. dünya savaşında büyük deneyim kazandılar. adeta yeraltına indiler ve eskisi gibi hiç bir şeyi açıktan yapmıyorlar.
  Cevapla
 • Engin 7 ay önce Şikayet Et
  Bu adamın yaşı 78 verdiği karada doktor akıl sağlığı yerinde raporu verdi mi
  Cevapla
 • oguz 7 ay önce Şikayet Et
  abdnin yaptıklarını boşverinde ermeniler osmanlı yanında yer alan ermenileri öldürüp alınlarına kara haç çizmedimi savaşta boş kalan köylerde soykırımı kendileri yapmadımı hamile Türk kadınlarının karınlarını deşmedimi he o zor şartlarda cephede kursun yok heryerde savaş işi yok osmanlı hadi ermenilere soykırım yapalım diyecek :) çok yalana bürümüşler bu ermeni olayını tam başarılı olamadılar çünkü ingilizlere imparatorlugu satan ermeni çetelerini yaptıklarını söylemez o geberen çetelere zulm etti osmanlı diyordur okadar cok yalan varki say say bitmez bbc kanalında gördüm bikere bi ermeni aile biz kürtçe konusup kürt gibi yasıyoruz mecburen hristiyan oldugumuzuda saklıyoruz fln diyordu
  Cevapla
 • Osmanlı lar geliyor 7 ay önce Şikayet Et
  Artık korkuları mı oluyoruz ne? Şunu biliyorlar ki Türkiye artık dünyada söz sahibi. Onun için kafalarına göre oyunlar kurmaya çalışıyorlar ama öyle yook. Aradan 3 ay geçecek Türkiye Cumhurbaşkanı ile diyalog kurmaya alsın sonrada böyle adi bir açıklama öncesi arayacaksın. Küsmece yok ama bildiri yayınlayacağım diyeceksin sen neyin kafasını yaşıyorsun. Artık karşınızda köşeye sıkışmış bir Türkiye yok. Zaten bunu çok iyi biliyorsunuz.
  Cevapla
 • vefa. 7 ay önce Şikayet Et
  ne olmuş yani bunağın biri hırladı diye yalanı kabullenecek değiliz.
  Cevapla
 • İttihat ve Terakki 7 ay önce Şikayet Et
  Talat Paşanın en büyük hatası güneydoğudaki bıraktığı kılıç artıklarıdır (hdp) liler ve destekçileri yani
  Cevapla