TÜM YORUMLAR

'Teşekkürler Biden Bey' deyip ekledi: Hiçbir güç bu yaptığını Türkiye'de yapamazdı...
'Teşekkürler Biden Bey' deyip ekledi: Hiçbir güç bu yaptığını Türkiye'de yapamazdı...
GÜNCEL
26 Nisan 2021, 15:08
'Teşekkürler Biden Bey' deyip ekledi: Hiçbir güç bu yaptığını Türkiye'de yapamazdı...
Ahmet Hakan, Joe Biden skandal hamlesiyle Türkiye'deki rakip siyasilerin sanatçı ve gazetecilerin bu konuda birleşebildiğini dile getirdi.
YORUMLAR 67
 • Ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  Bediüzzaman'ın yaklaşık yüz sene önceki şu tesbiti hakikatı özetliyor: ''Şark husumeti, İslâm inkişafını boğuyordu; zâil oldu ve olmalı. Garb husumeti, İslâm'ın ittihadına, uhuvvetin inkişafına en müessir sebebdir, bâki kalmalı.'' Tarihçe-i Hayat - 133
  Cevapla
 • HASAN 3 ay önce Şikayet Et
  bir taraftan başkan olabilmesinin diyetini öderken bu yürüyemez halinde bile onu bu makama getirenlerin noterlik makamı olmasına getirdiği başkanlık makamının düşürüldüğü bu durumdan abd halkı memnun olmayacaktır
  Cevapla
 • Yusuf 3 ay önce Şikayet Et
  "Hepsi aynı noktada" Bunun nedeni halktan-seçmenden gelecek tepkidir. 17-25 Aralık'ta abd elçiliğine gizlice giden kilicdaroğlu, hükümete karşı her rolü kabul eder.
  Cevapla
 • Bayraktar TB-3 3 ay önce Şikayet Et
  Kuzey Irak ve Kuzey Suriye'de petrol ve doğalgaz var, 40 yıldır bize verdikleri zarara karşılık yıldırım operasyonları ile hakkımız olanı almalıyız. Vatikan lejyonu pkk'lılar bizim oradaki haklarımızı gasp edip AB-D'ye peşkeş çekiyor. Her sene yurt dışına enerji için 50 milyar dolar ödüyoruz, bu para içeride kalırsa hem ekonomik hemde stratejik olarak büyük bir zafer elde etmiş olacağız. Misaki Milli'den gelen haklarımız ilede zaten o bölgeler bize ait, Uygur Türklerinide o bölgeye getirip yeni yerleşim yerleri kurmalıyıız.
  Cevapla
 • Misafir 3 ay önce Şikayet Et
  Boş konuşan
  Cevapla
 • Yorumcu 3 ay önce Şikayet Et
  Ahmet hakan bir milyon ölümden belki diye bahsediyor. 1.5 milyon ölen müslümanlar. 60 bin civarı ermeni ölüm sözkonusudur. Rakamkar doğru telafuz edilmeli Ermenilere koz verilmemeli.
  Cevapla
 • vatansever 3 ay önce Şikayet Et
  simdiye Kadar en mükkemmel yaziydi ...tesekkürler Ahmet hakan
  Cevapla
 • Din Savaşları 3 ay önce Şikayet Et
  Türkiye'de milli bir muhalefet yok, İslam ve Müslüman düşmanlığı var. Dünya'daki Türk ve Türkiye düşmanlığının tek sebebi de Müslüman oluşumudur.
  Cevapla
 • UYUYAN DEDE 3 ay önce Şikayet Et
  Saydığın ve saymayı unuttuğun diğer Müslüman ülkeler bugün ya Siyonist&Evanjelist Haçlıların boyunduruğu altında, ya işgali altında ya da kuşatması ve ambargosu altındalar. Sen nerede yaşıyorsun uyurgezer dede.
  Cevapla
 • CAHİLDEDE 3 ay önce Şikayet Et
  Biden'ın Siyonist ve Evanjelist abileri ikiz kuleleri havaya ucurup İslam ve Müslümanlara karşı yeni Haçlı seferlerini başlattıklarını ilan ettiler. O günden beri onlarca İslam ülkesini, yüzlerce İslam şehrini yerle bir ettiler, milyonlarca Müslümanı katlettiler. Türkiye'yi de kuşatıyorlar. Haçlı komutanı Biden iktidara gelmeden önce Türkiye'yi hedefe koyup, Türkiye'deki Müslüman düşmanı işbirlikçilerini açıktan destekleyeceklerini duyurdu. Bütün bunlar olurken sen nerede yaşlandın CAHİLDEDE
  Cevapla
 • Bilmeyendede 3 ay önce Şikayet Et
  Cezayir, Afganistan, Bosna, Irak, Libya, Suriye, Karabağ, Mynmar Ege ve Akdeniz'de botları batırılarak katledilen insanlar Müslümanlardı. Türkler ve Türkiye de Müslümanların en çetin savaşçıları oldukları için hedefte. İçimizdeki muhalefet denen Müslüman düşmanları bu savaşlarda her zaman Müslümanların karşısında ama Haçlılar ve Siyonistlerle aynı safta oldular.
  Cevapla
 • BİLGEDEDE 3 ay önce Şikayet Et
  Türk ve Türkiye düşmanlığı; "Türklerin Müslüman olmasından kaynaklanmıyor, Türk olmasından kaynaklanıyor" Neden Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, BAE, Mısır, Cezayır, Fas, Tunus, Libya.... düşmanlığı yok da Türkiye düşmanlığı var. Bu saydığım ülkeler Müslüman değil mi..??
  Cevapla
 • Yusufeli 3 ay önce Şikayet Et
  Chp ve iyi parti bildiriye karşı aynı noktada değil. Kaftancıoğlu'nun dediği gibi takiyye yapıyorlar.
  Cevapla
 • Mustafa çelik 3 ay önce Şikayet Et
  Bidon uçak merdiveninde düşünce beyni sulanmış.
  Cevapla
 • Engin 3 ay önce Şikayet Et
  sahtekar iyi parti ve CHP asla aynı noktada olamaz..10.000 km uzaklığa dayılık yapan iyi parti hdp nin açıklamasını görmezden geliyor..yine aynı mesafeye artislik yapan CHP istanbul il başkanı domuz yiyici canan kaftancıya tek bir laf edemiyor...
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  Artıkkkk...SÜİKASTLER DÖNEMİNE GİRDİKKK..Emperyalizm Muhsin YAZICIOĞLU süikasti ile bu işi kolayca başarırım fikrinde.. Ne yazık ki Süikasti bunca yıl geçmesine rağmen hala ÇÖZEMEDİKKK!!?? Cumhurbaşkanını çok iyi koruyunnn..Bunca birikim ve yapı dağılıp gitmesine asla izin vermeyinn
  Cevapla
 • Enver Miral 3 ay önce Şikayet Et
  Muhalefetin tepkilerine pek inanasım gelmiyor zira o bidon seçimi kazanınca ilk tebrik eden chp idi. Onyamuk bidondan iktidara müdahale isteyen chp idi.
  Cevapla
 • Haci rahmeli 3 ay önce Şikayet Et
  Bunlar karşi hamlesi tamamen takiye birarada gorunmek bunlara dokunuyor ama ne yapsin. Başka çareleri kalmadi.
  Cevapla
 • nuri 3 ay önce Şikayet Et
  biraz daha teşekkür etseydin... .. bir tarafı temizlerken diğer tarafı kirlemektir bu..
  Cevapla
 • Birisi 3 ay önce Şikayet Et
  Dogru oku da konuş, gayet guzel ifade etmiş bunu da anlamıyorsan, ortalik yerde konusma seviyen anlaşılmasın.
  Cevapla
 • salman 3 ay önce Şikayet Et
  ahmet bey asıl olan ellerindeki koz harcandı. ne bu her sene 24 nisanda soykirim diyecekler mi demeyecekler mi diye papatya falı bakardık. demoklesin kılıcı gibiydi. bundan sonra ne ile tehdt edecekler.
  Cevapla