TÜM YORUMLAR

CENTCOM'dan kritik açıklama: Türkiye ve NATO vurgusu!
CENTCOM'dan kritik açıklama: Türkiye ve NATO vurgusu!
DÜNYA
28 Nisan 2021, 05:55
CENTCOM'dan kritik açıklama: Türkiye ve NATO vurgusu!
CENTCOM Komutanı McKenzie, Başkan Erdoğan ile Joe Biden arasında NATO Zirvesi'nde yapılması planlanan görüşme hakkında konuştu.
YORUMLAR 61
 • HIDIR BUDUR 4 ay önce Şikayet Et
  Bugünlerde yine şehitlerimiz var..Kim sebeb oldu..? PYD=PKK...Vee abd PKK'lılara silah vermeye devam ediyor!!? Bizim yapmamız gereken ilk iş "sözde NATO müttefikimiz olan ABD'nin ülke sınırımıza düşman olan PTD'ye silah yardımını 4ncü madde gereği dile getirmek ve stratejık acısından hatalı bir karar olan "SÜLEYMAN ŞAH TÜRBESİNİ YERİNE TAŞIYIP" Fırat'ın batısı Cerablus bölgesini kontrol edilmelidir. Sivrisinekle (2/3 PKK'lı vurduk, Cerablusta devriye atacağız vs?) uğraşırken ABD'nin bataklığa su taşımasına daha ne kadar göz yumulacak????
  Cevapla
 • Jaman 4 ay önce Şikayet Et
  Nato nun cani cehenneme centcom cani cehenneme Allah onlara öyle bir düsman versinki onlardan beter olsun Amin
  Cevapla
 • Yakub 4 ay önce Şikayet Et
  Sanırım gün gelecek Amerika birleşik devletleri yani israil kaçacak delik arar hale gelecek. Müslümanların birleşmesi an meselesi. O zaman görürüz centcomu.
  Cevapla
 • Hacivat 4 ay önce Şikayet Et
  Nato nun cani cehenneme biden denen soytariyla görüsme iptal edilmeli incirligi kürecik kapatilmali düsman türkiyeden cikmiyorsa silah zoruyla cikarilmali centkom tetöristlerin komutani pkk ypg pjak tak sdg deasin komutani bizim degil almanya fransa tehlikeli dikkat edilmeli istihbarat daha iyi calismali
  Cevapla
 • gaziantepli 4 ay önce Şikayet Et
  türkiye dünyaya mertçe hizmet ediyor.abd iki yüzlü davranıyor.
  Cevapla
 • Tr yerli 4 ay önce Şikayet Et
  Bu maddeler Türkiye olunca çalışmadı tam tersi patriyotlar tamamen çekildi tam c bir cadı kazanı NATO
  Cevapla
 • Vatan 4 ay önce Şikayet Et
  Kahvehane kafasıyla savaşa gidilmez. Daha zamanı var. Sorun olmaya alçaktan devam ediyoruz. Zaman dolduğunda zaten kimse saldıramaz. Dik durun hain olmayın yeter. Konu o bu şu değil konu TC
  Cevapla
 • Sanli urfali 4 ay önce Şikayet Et
  Reis o cakalla gurusmemesi lazim
  Cevapla
 • Cenk Alpgil 4 ay önce Şikayet Et
  Bize yazıklar olsun! Ne bu gavur takıntısı! Reis, iki gün önce soykırım diyecek gavur! Üstüne bizimle NATO görüşecek! Biraz ağırlığımızı bilelim Ya Huu! Enseyi hep biz mi uzatacağız? Hani biz Osmanlı! Hani biz imanlı!
  Cevapla
 • hacı emmi 4 ay önce Şikayet Et
  oyun içinde oyun var. devletimiz biliyor. sıkıntı yok. asıl hainler içimizde biz ona yanıyoruz. hdp ve chp de hain millet vekilleri var devlet birşey yapamıyor. biz buna yanıyoruz ancak devletin çarkı yavaş işler lakin iyi işler. bir gün hepsi ailesi de dahil hesap verecekler.
  Cevapla
 • BALTACI 4 ay önce Şikayet Et
  Kahrolası yankiler sonunuz yakındır Allahım şu mübarek Ramazan’ı Şerif ayını göreceksiniz fakat bayramı göremeyeceksiniz inşallah siyonizmmin uşakları emperyalizm sizi sonunuz olur inşallah orta doğunun şeytanı İsrail küdüsdeki zulümü görmezden gelen orta Doğu daki müslümanlar vede içimizdeki. PKK güdümlü hdp ye çanak tutan CHP AŞ ortakları allahım sizlerde öyledir nüsübet versinki sizlerde bayramı Allah’ımın laneti üzerinize olsun inşallah bu nusübetlerden ders almayanlar kahhar ismi şerifi ile sizleri kahrı perişan eylesin amin amin diye yer gök inlesinin
  Cevapla
 • Ali aksoy 4 ay önce Şikayet Et
  Ulan allah belanizi versin,sık sık yazdigimiz ve Allaha sıginmaktan başka bir açik kapınin olmadigini,bìz türkler herkezden çok ve daha iyi biliriz!bizden olmiyanlarin degeri 0,dir ve adida Hamse'dir.Bizimkiler rus uçaginin düşürümesinden sonra uyanbaba duragina geldik!Emekli bir alman nato generali,ayni zamanda rus sevicisi diyor ki...yahu canim bir,iki saniyesini ihlal etmiş,eee uçak mı?düşürülür,nerde 5. B.madde, hepsi biz türklerin kuyusunu kazdì.
  Cevapla
 • Ükeci 4 ay önce Şikayet Et
  Çuvaldızıda iğneyide bize batır sonra biz dostuz olabilir de. Yok öyle yağma.
  Cevapla
 • Vatan 4 ay önce Şikayet Et
  Kahrolsun NATO kahrolsun abd
  Cevapla
 • Unal 4 ay önce Şikayet Et
  Gorusurse Benim cumhurbaskanim degildir
  Cevapla
 • Hamdi 4 ay önce Şikayet Et
  Ünal kardeş, Siyaseti biraz öğrenmeye, anlamaya çalış. Siyaseti anlamadığın belli oluyor, kusura bakma...
  Cevapla