TÜM YORUMLAR

Al Jazeera'den Türkiye haberi! 'Su-57, Su-35, F-35 ve SİHA'lar...'
Al Jazeera'den Türkiye haberi! 'Su-57, Su-35, F-35 ve SİHA'lar...'
DÜNYA
05 Mayıs 2021, 09:48
Al Jazeera'den Türkiye haberi! 'Su-57, Su-35, F-35 ve SİHA'lar...'
Türkiye'nin, ABD tarafından F-35 projesinden çıkarılmasıyla Rusya'dan Su-57 ve Su-35 alabileceğini kaydeden Al Jazeera, Doğu Akdeniz'deki gelişmeleri yazdı.
YORUMLAR 9
 • Necati 5 ay önce Şikayet Et
  Gir işte bir fırsat dünyanın en buyuklerınden Rusya ile anlaşma tum dengeleri alt üst eder bundan büyük fırsat varmı
  Cevapla
 • Samet 4 ay önce Şikayet Et
  Çok maliyetli bütün sistemlerimiz NATO standartında uçaklar diğer uçaklarımızla irtibat bile kuramaz vidalarına kadar farklı herseye sıfırdan başlamak gerekiyor
  Cevapla
 • Gürkan 5 ay önce Şikayet Et
  Bence uçak olayında milli muharip uçak gelinciye kadar isveçten saab vigen le idare edebilir..60 adet yeter.çok masrafsız uçak bakımı kolay ucuz ve hava kuvvetlerinin ihtiyacını karşılar.
  Cevapla
 • Pars 5 ay önce Şikayet Et
  İsveç ambargo uyguluyor. Uçak alsak neler yapmaz. Güvenilmez. Bastan bu hikaye biter kardeşim.
  Cevapla
 • Mmm 5 ay önce Şikayet Et
  Rusya ile bağlantı çok dikkatlice kurulmalı. Zira Suriye Rusya ile bağlantılı idi. Ama Suriye darmadağın edilirken Rusya ellerini ovuşturup yağmadan pay kapma derdindeydi.
  Cevapla
 • Alialiye 5 ay önce Şikayet Et
  Rusya güney asyada Afghanistan üzerinden denizlere acilmayi denedi olmadi, suriye üzerinden gidim dedi oda bogazlara bagli oldugundan Garanti degil, dogu avrupada ukranya üzerinden denedi karsisinda natoyu buldu.. Eger Rusya türkiyeyi natodan avrupadan uzaklastirip yanina cekerse akdeniz, Afrika, balkanlar, ortadogu da tek sahibi olur.. Rusya bu nedenle her yolu deniyor.. Bu gidisle avrupa abd türkiyeyi kendi elleriyle rusyaya itecek.
  Cevapla
 • Trabzonlu 5 ay önce Şikayet Et
  Turan-Rusya iki eşit güç ortaklığı olmalı. Rusya bunu anlamalı kabul etmeli. .Tarihin seyrinde iki güç ayakta kalmak istiyorsa birbirine mahkum dur...Anglo-Sakson, Çin, Hint belalı gelecektir. ..
  Cevapla
 • Tr yerli 5 ay önce Şikayet Et
  Türkiye kendi gücünü kendi müttefiklerini olusturucak olgunluğa kavuştu
  Cevapla
 • Fatih 5 ay önce Şikayet Et
  Gerek yok sihayu biraz daha geliştirelim insansız savaş uçağını piyasaya sürelim o paraya proje başlansin 5 yıla seri üretimde geçsin zmanla gelişir
  Cevapla