TÜM YORUMLAR

Emekli mühendis 10 yıldır 120 sokak hayvanını besliyor!
Emekli mühendis 10 yıldır 120 sokak hayvanını besliyor!
YAŞAM
07 Mayıs 2021, 15:49
Emekli mühendis 10 yıldır 120 sokak hayvanını besliyor!
Antalya’da yaşayan 63 yaşındaki emekli tekstil mühendisi hayvansever Gülden Tokbey, 10 yıldır 120 sokak hayvanını besliyordu, pandemide de devam ediyor.
YORUMLAR 8
 • Türk Vatandaşı 4 ay önce Şikayet Et
  Çocuk yurduna git, yetim evlat edin, akıl hastası olup kedi köpek peşine düşme. (Dikkat edin; anne olamamış, aileye aidiyet kuramamış kadınların tipik davranışı kedi köpek peşine düşmek, malesef geneli akıl hastası, devlet bunlara el atmalı yoksa orda burda ölen kedi köpek kendinin yavrusuymuş gibi etrafa saldırıp feveran ediyorlar.)
  Cevapla
 • rize 4 ay önce Şikayet Et
  Haklısın üstad
  Cevapla
 • yapmayın etmeyin 4 ay önce Şikayet Et
  Bırakın bu saçmalığı! Bu hayvanlar gün gelecek başınıza iş açacaklar. Hayvana zarar verilmez, eziyet edilmez. Ama böyle hayvan sevgisi olmaz. Ego tatminine alet etmeyin.
  Cevapla
 • Mardinli arif 4 ay önce Şikayet Et
  İnşaallah Fakir komşu larina yardım yapıyordur
  Cevapla
 • Adem 4 ay önce Şikayet Et
  Onuda sen yap ,neden herşeyi ayni insandan bekliyorsun, Ihtiyaç sahibune yardim yapman icin milyoner olman gerekmez gönlünden ne geciyorsa onu verirsin.
  Cevapla
 • VATANSEVER 4 ay önce Şikayet Et
  çoğu müslümanım diyenlere ama lafta Müslüman olanlara örnek olsun bu ablamız, ALLAHIN dilsiz kullarına kim bir lokma yemek verirse ALLAH Merhamet eder Dünyanın yaratılışından beri bu hayvanlar insanlarla dost ve beraber yaşıyorlar onları görmemizlikten gelen sokaklarda insanlar var herkes evini önüne bir kap yemek bir tas su koysa başımızdaki musibetler gider eger görmemezlikten gelmeye devam edersen biz insan olarak yoksa carona başka virüsler eksik olmaz Dünyanın üstünden.
  Cevapla
 • zafer gülten 4 ay önce Şikayet Et
  yalnız maddiyatı yetiyorsa ara sıra hayvanlara kısırlaştırma yapması iyi olur,yaşı 63 ,birgün elden ayaktan düşüp besleyemez duruma gelirse hazır beslenmeye alışmış hayvanlar zorluk çeker.ve bu kadar çok hayvan olduğuna göre orda yiyecek konduğunu hisseden gelmiş,bide üreyip çoğalmışlar.
  Cevapla
 • veteriner 4 ay önce Şikayet Et
  kediler kısırlaştırılınca nedense hep ölüyorlar..sakın kısırlaştırmayın paranız boşa gider
  Cevapla