TÜM YORUMLAR

Netanyahu'dan gerilimi tırmandıracak açıklama
Netanyahu'dan gerilimi tırmandıracak açıklama
DÜNYA
14 Mayıs 2021, 22:18
Netanyahu'dan gerilimi tırmandıracak açıklama
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, 'daha bitmedi' diyerek abluka altındaki Gazze Şeridi'ne yönelik saldırıları sürdüreceklerini belirtti.
YORUMLAR 102
 • Aydost 8 ay önce Şikayet Et
  Bekle Natanàhu şeytanl,kaçma.ALLAH nasip ederse yaklnda kudüsteyiz,sakln kaćma şeytan soyu.
  Cevapla
 • Tansu 8 ay önce Şikayet Et
  Biz ne ABD yiz ne de karşımıza dünya devketlerini alacak iç siyasi bütünlüğe sahibiz, terörist guruplar suyun bulanmasını bekliyor. Baydın muhalif siyasi ve terör gücü Türkiye aleyhine harekete geçirmek için fırsat beklerken israille nasıl savaş dersiniz mangalda kül bırakamazsınız. Zamanı gelince oda olur inşallah
  Cevapla
 • Izmirli 35 8 ay önce Şikayet Et
  Geberir gidersinde senin ülken ve diğer ülkelerde nefes alırlar amerika bile deni kurturamaz
  Cevapla
 • ademoğlu 8 ay önce Şikayet Et
  aydınlık anı karanlığın son anıdır.kendi sonlarını hazırlayan israil inşallah bu saldırıyla tarihe gömülür.müslüman liderlerde korkaklığını bırakıp Allaha hesap verme şuuruyla ses çıkarıp sahip çıksalar bu iş hemen biter.
  Cevapla
 • Fatih 8 ay önce Şikayet Et
  Kassam Tugayları varıyla yoğuyla savaşırken Solcu El-Fetih ellerindeki silahlara rağmen sadece poz veriyor. Arafatın çakalları uzun yıllardan beridir İsraille işbirliği içinde Hamas'ı çökertmeye çalışıyorlardı. Artık zerre kadar itibarları kalmayınca göz boyamak için poz veriyorlar. Hamas Gazze'den vuruyor, El-Fetih de Batı Şeria'dan vurmak için ne bekliyor? Sahtekar solcular.
  Cevapla
 • Murat 8 ay önce Şikayet Et
  Eğer Türkiye gerçekten samimiyse tüm israil ilişkileri kesilmeli ticaret durdurulmali kapılar tamamen kapatılmali. Amaan deyip ver ordan coca cola dersen bu zulüme sen de ortaksın unutma.
  Cevapla
 • AAbdullah 8 ay önce Şikayet Et
  Bu filistin tugaylarıda iran gibi ancak boş tehdit icraat yok şu ana kadar ne yaptılarki bundan sonra yapacaklar
  Cevapla
 • ALP ARSLAN 8 ay önce Şikayet Et
  İsrail vuruyor, İsrail kırıyor, bütün dünya seyrediyor; biz de seyrediyoruz. Neden Türkiye donanmasını Ak denize salmıyor, neden ordularını hataya yığmıyor. Lafla değil icraat la çözülür bu işler.
  Cevapla
 • sekretron 8 ay önce Şikayet Et
  Dünyada bu işler tek başına olmuyor ortak akıl gerekir yoksa suçlu çıkarsın ayrıyeten biz kendi yardım gönderdiğimiz gemimizi ve içindekileri koruyamadık senin mantığına göre bizim yardım gemimizin sağına ve soluna 2 adet savaş gemisi koyup öule göndermemiz gerekirdi ve hatta adamlar vuracağız göndermeyin diye defalarca söyledileri halde
  Cevapla
 • ADAM 8 ay önce Şikayet Et
  kaç gündür kan aglıyor biz kendimize müslümanız diyoruz ne diyimkii
  Cevapla
 • Afrinli 8 ay önce Şikayet Et
  Laflan peynir gemisi yürümüyor her zaman oldugu gibi haklı olan değil güçlü olan kzanıyor.
  Cevapla
 • German 50 8 ay önce Şikayet Et
  Inşallah senin sonunda önceki General gibi olur.
  Cevapla
 • birol 8 ay önce Şikayet Et
  Savaş bir başlasın o asker lerine etek giydirip oynatmazsak neyiz.
  Cevapla
 • İsmail* 8 ay önce Şikayet Et
  Dürust ve tarafsız basınımız yaşanan katliamı dünyaya duyurmak için üzerlerine çok büyük görev düşmektedir.Bu zulm ve gözyaşı yürek dayanmaz insan olan kalbi olan tepkisiz kalmamalı birgün sizin başınıza gelmesi kaçınılmazdır.İnsanlıktan nasip almayan bu caniler Iblisin uşaklarıdır. Gerçekten biz Âdemoğullarını şerefli kıldık, onlara karada ve denizde kendilerini taşıyacak vasıtalar lutfettik, onları temiz ve hoş nimetlerle rızıklandırdık ve onları yarattığımız varlıkların bir çoğundan üstün kıldık. Meleklere: “Âdem’e secde edin!” dediğimizde İblîs dışındaki­ler derhal secdeye kapandı. İblîs ise direnerek bundan kaçındı, kibir­lendi ve kâfirlerden oldu.
  Cevapla
 • Semih 8 ay önce Şikayet Et
  Dünyada emperyalistlerden zülüm görmüş insanlara seslenin toplayın Suriyeye yerleştirin İsrail sınırına salın. Bu coğrafyadan silin abd artığını. Ortadoğuyu dizayn için kurulmuş abd artıgı bu israil. Orada durdukça ortadoğu rahat etmez.
  Cevapla
 • Hasanbb 8 ay önce Şikayet Et
  İsrail yumruğu çok kuvvetli bir devlet.Bu bir gerçek. Ama gücünün asıl nedeni uluslarası destek.Eğer savaşıyorsanız bu ikisiyle her yerde savaşmalısınız. Yani gidersin avrupa devletlerinde, amerikada, rusyada...israil devlet ve şirket temsilciliklerinde yapman gerekeni yaparsın.Sürekli evinde dayak yiyorsun. Bir kaç füze atıp onbinlerce bomba yiyorsun.Bunun son bulması sadece ve sadece cepheyi genişletmekten geçer. Yanlış mı?
  Cevapla