TÜM YORUMLAR

Medyayı hedef alan İsrail'e AP, Aljazeera ve Beyaz Saray'dan tepki!
Medyayı hedef alan İsrail'e AP, Aljazeera ve Beyaz Saray'dan tepki!
DÜNYA
15 Mayıs 2021, 18:38
Medyayı hedef alan İsrail'e AP, Aljazeera ve Beyaz Saray'dan tepki!
İsrail'in AP ve Katar merkezli televizyon kanalı Aljazeera'nin ofislerini hedef almasının ardından medya kuruluşlarından ve Beyaz Saray'dan açıklama geldi.
YORUMLAR 128
 • Bekir 2 ay önce Şikayet Et
  Hani filmlerde olur ya, bir engel vardır, o engel çok tehlikeli şeylerin yüzeye çıkmasını engeller ama bir grup meraklı maceraperest gider kuralar orayı, araştırma falan yapar ve orada uyuyan şeyi uyandırır. İşte o engel Filistinli müslümanlar, uyuyan ve yüzeye çıktığında ortalığı kasıp kavuracak insan ayırt etmeden yok edecek o tehlikeli yaratık israil, orayı kurcalayan maceraperestler ise israile ses çıkarmayıp hatta destek veren abd, ab vs. Filistinliler sadece müslümanların değil insanlığın son kalesi. İsrail bu yönünü istemeden de olsabu haberdeki olaylarla o maceraperestlere de gösteriyor ama uyanmıyorlar.
  Cevapla
 • Trakyali amica 2 ay önce Şikayet Et
  Belli oluyor bağımsız medya yayını ve abd tımsah göz yaşı dökmüş hiçte inandırıcı değil
  Cevapla
 • M. K. 2 ay önce Şikayet Et
  Zalimlerin başı abd köpeği israil. İnsanlığın vıjdan sahiplerinin nefreti israil. Amerikan halkı üçbuçuk yahudinin elinde israile uşak olmuş. Yahudi semayesi amerikan siyasetçilerini esir almış. Zalim amerika bu zulmü sen yaptırıyorsun inşallah sen israilden önce batarsın sonra da müslümanlara saldırttığın köpeğin israil batar yok olur.
  Cevapla
 • Ay Yıdız 2 ay önce Şikayet Et
  katil sürüsü diğer katil sürüsüne direk iletmiş daha çok müslüman öldürün diye ben bunu anladım
  Cevapla
 • Eyüp1 2 ay önce Şikayet Et
  Psaki ne bu dünyada ne ahirette elime geçme geçersen .
  Cevapla
 • Servet 2 ay önce Şikayet Et
  Allah Seni helak etsin Abd
  Cevapla
 • M.Şahin 2 ay önce Şikayet Et
  insan kendini değiştirmedikçe ALLAH onun kaderini değiştirmez. bu zulüm bitsun diyorsak kendimizi değiştirmeliyiz. Zira aynı kaşıkla aynı tabaktan aynı yemeği yiyip, farklı bir lezzet aramak sadece ahmakların işidir.
  Cevapla
 • Ali aksoy 2 ay önce Şikayet Et
  Bunlarin anlayacagi dilden cevap vermek ŞART ,tek çare oda 11 EYLÜL BENZERI BIR INTIKAM.
  Cevapla
 • Müslüman 2 ay önce Şikayet Et
  Bunlar ikiyüz yüzlü kimse inanmasın
  Cevapla
 • Zeki 2 ay önce Şikayet Et
  Sivilleri açıktan bombalayan bir terör devleti bu nasıl bir adalet bu nasıl iki yüzlülük birleşmiş milletler ne işe yarar insan hakları nerde savaş şuçu denen kavram nerde dünyanın düzeninin değişmesinin vakti gelmişte geçiyor bile artık hiçkimse sivil yerleşim yerleri vuruluyor siviller ölüyor diye kimse kimseyi suçlamasın artık çünkü bi geçerliliği kalmamış
  Cevapla
 • dadaş 2 ay önce Şikayet Et
  ilettiniz yani LUTFETMİŞSİNİZ ama unutmayın ayağa kalktığımız an topuklarınızı yağlayın ahanda bunu da ben iletiyorum size
  Cevapla
 • Vanlı 2 ay önce Şikayet Et
  Egemenlerin emperyallerin koyduğu Bütün kurallar bütün sözleşmeler hükmünü yitirmiştir. BM, insan hakları sözleşmeleri, savaş suçları mahkemeleri tüm bulanlar birer safsata olduğu belgelendi.
  Cevapla
 • Abdullah 2 ay önce Şikayet Et
  Zeytindali ve afrin operasyonu yapılınca PKK'lılari koruyan AB ülkeleri ve ABD parmak sallayarak tek sivilin burnu kanarsa eğer bedeli ağır olur tehditleri etmelerinin üzerinden çok geçmeden aynı kesim Filistin için , çocuklar ve kadınlar için,sivil yerleşim alanları için,basın güvenliği için ikiyüzlü tavırları ne kadar beş kuruş etmediklerini bir kez daha gösterdi
  Cevapla
 • Ercan 2 ay önce Şikayet Et
  Köpekler, bina yıkılınca söz ediyonda cocuklar ölünce niye bir şey söylemiyon..
  Cevapla
 • Kasım 2 ay önce Şikayet Et
  Kesin öyledir
  Cevapla