TÜM YORUMLAR

Başkan Erdoğan, isim vermeden Sedat Peker'in iddialarına değindi
Başkan Erdoğan, isim vermeden Sedat Peker'in iddialarına değindi
GÜNCEL
17 Mayıs 2021, 22:41
Başkan Erdoğan, isim vermeden Sedat Peker'in iddialarına değindi
Başkan Erdoğan, son iki haftadır yayınladığı videolarda çeşitli iddialarda bulunan suç örgütü lideri Sedat Peker'le ilgili isim vermeden konuştu.
YORUMLAR 20
 • YalnızKurt 7 ay önce Şikayet Et
  Kim mafyadan medet umduysa, çıkar için halkı birbirine düşürdüyse, insanların hayatlarını mahvettiyse Allah en kısa zamanda belasını versin. Kim de sadece Allah'a inanıp güvendiyse, bütün tehditlere rağmen doğruyu savunduysa Allah onun yardımcısı olsun.
  Cevapla
 • alonegreywolf 8 ay önce Şikayet Et
  Bunlar Turancı, ülkücü değil. Çakal bunlar, kurt olamaz
  Cevapla
 • ali ateş 8 ay önce Şikayet Et
  kullanırken iyi idi.
  Cevapla
 • Hyt 8 ay önce Şikayet Et
  Sedat peker şahsi menfaatini müstevlilerin siyasî emellerine tevhit etti , yani ülkesini sevmeyen kim varsa ekmeğine yağ sürdü, bu mu Turancılık soruyorum sana çocuk katili israili bu kadar eleştiren, lanet pkk ile bu kadar uğraşan bir iktidar senin gibi birinden bin kat daha hayırlıdır. kendi menfaatinin turancısı seni. Ülkenin bu zor günlerinde yapılacak iş mi bu. Polis, asker tokatladı diye devlete küsülmez
  Cevapla
 • Alpagu 1453 8 ay önce Şikayet Et
  Dün ak diyen bugün kara diyorsa; çapulcu, bayağı, ucuz ve bozuk kişilik sahibi olduğundandır. Dün bidonlar üikesinin bidonundan medet uman içimizdeki siyonist, terörist sevici cahil,habis, ipsiz, sapsız şeytanlar, dün Cumhur bugün zillet diyen münafıklar ve tüm yoldaşları mafyadan da medet umar hale gelmişler. Vatanımızı, Milletimizi, Müslümanları bu şeytanlardan, terörist sevicilerden, sözde milliyetçilerden, münafıklardan, teröristlerden ve mafyalardan korusun.
  Cevapla
 • Antimafya 8 ay önce Şikayet Et
  Lütfen başkanım bu güzel ülkemizde çakalların at koşturmasına izin vermeyin. Bu çakallar sizin etrafınızfaki isimler olsa da ya da bu isimlerle ilişki içindeyse de hiçbirinin gözünün yaşına bakmayın. Biz ikinci bir kandırıldık vakasını kaldıramayız. Size olan güvenimizi kimsenin zedelemesine müsade etmeyin.
  Cevapla
 • battal 06 8 ay önce Şikayet Et
  adam aleni yıkın yeni devlet kurun gencler diyor! ustune 40 yas üstünü dinlemeyin uzak durun hadi len diyin diyor ( 40 yas ustu neyin ne oldugunu biliyor ve itibarsızlaştırıyor sanki kendi 18 yaşında ) aleni millete oynuyor halkı isyana tesvik ediyor !!! hani turkiye icin can feda idi!!! 1.100.000usd tahsilatı icin olan her sey ! yazık !
  Cevapla
 • Mithat 8 ay önce Şikayet Et
  kulluk edenlerede yazıklar olsun
  Cevapla
 • ------ 8 ay önce Şikayet Et
  devletin bu kendine mafya diyip asıl amaçlarının ceplerini milyar dolarlar ile doldurmak isteyenlerle kaybedecek vakti yok . gitsinler amerikada meksikada oynasınlar mafyacılıklarını
  Cevapla
 • osmanlı 8 ay önce Şikayet Et
  içerdeyim diyor hani böyle bir dizi vardı içerde içerdeyim diye önceleri aynı receb erdoganın en iyi olan arkdaşı dostu bence sedat peker ha bu düün yanılma olur ma ben yanılmam hayırlısı diyelim
  Cevapla
 • nimet 8 ay önce Şikayet Et
  İslam ve Türkiye ve Türk düşmanı Bae de olması neden böyle konuştuğunu gayet net olarak ortaya koyuyor..
  Cevapla
 • Güçlü Türkiye 8 ay önce Şikayet Et
  Suç çeteleri ülkeye ciddi zararlar verirler kesinlikle izin verilmemelidir ve başı ezilmelidir
  Cevapla
 • Okur 8 ay önce Şikayet Et
  Her yılanın bir başı vardır. Mesele yılanın başını ezmek...
  Cevapla
 • Kurtuluş 8 ay önce Şikayet Et
  Ergonekon operasyonlarından sikayet edenler,ergenekonun nasil planlandığını,onlarca insanı nasıl yalan belgelerle içeri tıktıklarni unutmuşlar veya konu iktidari yıpratma olunca göz yumuyorlar.Günümüzde gerceklerin degil algıların prim yaptığı ve ya böyle olmasindan faydalinilan bir donemden geçiyoruz.
  Cevapla
 • Güzel İnsan 8 ay önce Şikayet Et
  Yemin ederim iki koyunu ver eve gelirken ikisinide kaybedecek adam mafya lideri olmuş şaka gibi..Bunların kökünü kazıyacaksın nefes bile aldırmayacaksın.işi sadece kamaralara konuşurken sırıtmak işin garibi bunun peşinden giden bir sürü insan olması.insanoğlu ne hale gelmiş hayretler içerisindeyim..Allah cümlemizi islah eylesin.
  Cevapla