TÜM YORUMLAR

Sedat Peker'in arkasındaki ülkeyi açıkladı! Dikkat çeken İmamoğlu detayı
Sedat Peker'in arkasındaki ülkeyi açıkladı! Dikkat çeken İmamoğlu detayı
DÜNYA
24 Mayıs 2021, 13:31
Sedat Peker'in arkasındaki ülkeyi açıkladı! Dikkat çeken İmamoğlu detayı
Mısırlı gazeteci Sabır Meşhur, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in arkasında BAE'nin olduğunu ve Peker'in videolarında gizlice Ekrem İmamoğlu'na oy istediğini söyledi.
YORUMLAR 402
 • Adil 6 ay önce Şikayet Et
  o diyorsa doğrudur.
  Cevapla
 • Murat Mert 6 ay önce Şikayet Et
  İmamoğlu biden emriyle fetö projesi...
  Cevapla
 • xray 6 ay önce Şikayet Et
  İte uğursuza bırakırmıyız bu ülkeyi. Fetö iti başaramadı kaldı ki siyonist zayedin, köpeği peker mi başaracak.
  Cevapla
 • nedim 6 ay önce Şikayet Et
  makarios cu imamoğlu na oy verenler kendi kafalarına sıktıklarını biliyorlarmı .. adamın seçilmesine en çok yunanlılar sevindi istanbulu bir pontuslu kazandı diye .. sabah akşam acunun kanalını seyreden boşkafalılar emperyalizme kendini peşkeş çekerken . bu ülkenin başın böyle belalar sarıyor işte .
  Cevapla
 • Gerçekler 6 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar 2023 seçimleri çok önemli. Tehlike çok büyük. Seçim zamanı gelmeden içeride kaos çıkarmak isteyenler var çünkü Doğu Akdeniz'de, Suriye'de, Kuzey Irak'ta, Libya'da, Somali'de, Katar'da, Balkanlar'da ve Kafkasya'da hakimiyet kuran bir Türkiye var, Türkiye özellikle 2016 yılından beri Siyonist-Vatikan ittifakının planlarına büyük darbeler vurdu, vurmaya devam ediyor, işte Türk devletine yapılan iç ve dış operasyonların özeti bu. Herkes Sabır Meşhurun "10 Aralık Hareketi" adlı videosunu izleyip etrafına yaysın, o videoda her şeyin özeti var. Kuru slogan atmakla olmuyor arkadaşlar icraat lazım, tek yapmamız gereken 2-3 tıklama, ortamı Bizans artıklarına bırakmayalım.
  Cevapla
 • poyrazi 6 ay önce Şikayet Et
  vay be sayın seyirciler sabır meşhur neler anlatıyor şifreleri nasıl çözüyor bunu dış işleri bakanı yapmak lazım nerede yaşıyor bu zatı muhterem acaba
  Cevapla
 • Ahmet Bayraktar 6 ay önce Şikayet Et
  Türkiye'de. Sisi darbesinden sonra Türkiye'ye sığınmış anladığım kadarıyla. Zaten Muhammed Mursi taraftarı yani İhvancı bir kardeşimiz.
  Cevapla
 • Vatan 6 ay önce Şikayet Et
  Bunlara en iyi yanıt, Suriye ye kapsamlı bir harekat olur. Aynı zamanda Katar sınırlarında ortaklaşa büyük bir deniz tatbikatı. Bu tatbikat sırasında ateşlenen birkaç füze yanlışlıkla BAE nin lojistik petrol üstlerine düşebilir. O zaman işin ciddiyetini anlatabiliriz.
  Cevapla
 • memoli 6 ay önce Şikayet Et
  takdire şayan konuşmalarınızdan dolayı tebrik ediyorum.Ben olsam şu adamı suratı nı yayınlamalarınada bıktık bunun için bir önlem yokmu insanlarımızın çoğu sıkıldı bu suratsız adamdan önce aynaya baksa ya
  Cevapla
 • Hasan 6 ay önce Şikayet Et
  Secim yaklaşıyor icerdeki v3 disardaki düşmanlarimiz bu secimde tayib babayi devirmek icin elinden geleni yapacak.çunku ülkemizin kalkinmasini istemiyurlar hep onlara 3l pençe duralim onlarin emrinde olalim istiyurlar allahin izniyle bu artik olmayacak.tayib baskandan allah razi olsun onun sayesinde o günler geride kaldi.el ele gönül gönüle verelim.bu secimi kaptirmayalim herkes elinden geleni yapsin tabi ülkeni seviyursan.
  Cevapla
 • Cavit 6 ay önce Şikayet Et
  Haklisin kardeşim aynen katılıyorum.
  Cevapla
 • ismail 6 ay önce Şikayet Et
  avrupa ve arap halkı , cumhurbaşkanımız gibi bir muslüman lideri görünce , arap halkı krallarını al aşa edip , türkiyenin arkasında olmalarından korkuyorlar , hem avrupa ,hem , arap kralları . saudiler , bae vs .... boşunamı yırtıyor kendini , YAŞASIN TÜRKİYEM ..
  Cevapla
 • Göktürk 6 ay önce Şikayet Et
  soru şu olmalı işi gücü insan öldüren yalan söyleyen haram para yiyen mafya ve teröristlere mi inanacağız yoksa devlete mi basit örnek evinize hırsız girmiş ve her şeyinizi çalmış hakim hırsıza inanmış yüce Allah kullanasınız diye akıl vermiş
  Cevapla
 • Elazigli 6 ay önce Şikayet Et
  Sabır meşhur un onlarca videosu var Mısır'da ülkeyi nasıl sissi ye kaptirdiklarini . Mursi nin yaptığı hataları . Osmanlı'dan sonra islam aleminde yapılan hataları örneklerle çok güzel anlatiyor.
  Cevapla
 • ali veli 6 ay önce Şikayet Et
  devlet unutmaz zamanı gelince kendini hatırlatır ayrıca bu delikanlı geçinen şahıs neden kaçtı da bae de atıp tutuyor o kadar delikanlı isen buyursana çıkmış ekrana yaka yarıya kadar açık boynunda kolye insan olsan önce kılık kıyafetine bakarsın
  Cevapla
 • mustafa 6 ay önce Şikayet Et
  ALLAH Aşkına muhammed aşkına günaha girmeyin siz nasıl hesap vereceksiniz ALLLAHA
  Cevapla
 • fotbooolll 6 ay önce Şikayet Et
  bravoooo
  Cevapla