TÜM YORUMLAR

Erdoğan'dan intikam almak için Sedat Peker'in iftiralarına sığındılar!
Erdoğan'dan intikam almak için Sedat Peker'in iftiralarına sığındılar!
GÜNCEL
27 Mayıs 2021, 11:44
Erdoğan'dan intikam almak için Sedat Peker'in iftiralarına sığındılar!
Suç örgütü lideri Sedat Peker'in birbiri ardına sıraladığı iftiraların muhalefet tarafından çıkar amaçlı sorgulanması tepki çekerken, Yeni Şafak Yazarı İbrahim Karagül de bu duruma ilişkin çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.
YORUMLAR 176
 • Ilkay Tekin 4 ay önce Şikayet Et
  Biz Türküz ve uyandık, artik bu şarlatanlar ne oyun kurarsa kursun başaramayacaklarni hala anlayamadilar... , her fırsatta bu ülkede Turk gücünün zayiflatilmasi icin uğraşan, dusmanla bile is birligi yapan ustelik HDP ile kol kola giren sözde partiler yaptigi rezil isbirliklerinin örtüsü olarak kanli Sedat Peker gömleğini kullanacak kadar reziller...Sunu unutmayin bu ülke gercek Müslüman Türklerinindir...
  Cevapla
 • BEYAZIT***** 4 ay önce Şikayet Et
  SATILMIŞ KÖPEK...SEDAT PEKER...KİMLERİN KUCAĢINDAN TÜRKİYEYE HAVLIYORSUN...n
  Cevapla
 • Mehmedim 4 ay önce Şikayet Et
  Kullanışlı elemanlar her zaman bulunur. Şimdi de bir mafya suçlusunu, bozuntusunu buldular, görünüşte İçişleri Bakanına bazı iftiralar atarak başladı, ardından 90’lı yıllarda cereyan eden olayları. sanki günümüzde oluyormuş gibi aşağılık/kirli bir tezgahla servis etmeye başladı. O aşağılık mafyacının satın alındığı belli de, buna karşı bütün yazılı/ görsel medyanın elbirliği ile harekete geçmesi lazım. Satılmış köpekleri destekleyenlerin de İFŞA edilmesi lazım..
  Cevapla
 • Memet 4 ay önce Şikayet Et
  Dünyayı kana bulayan abd, filistinde masumları bombalayan israil ve nerde bir fitne varsa bae, bunlar benim yöneticilerimi kötüleyecek ben de inanacam öylemi... heyhat beyler dostunu arıyorsan düşmanın okunu takip et unutmayalım.
  Cevapla
 • C.Türk 4 ay önce Şikayet Et
  Topu gelse ne Yazar! Biz Türk Milletiyiz! Küllerimizden doğar yine Soysuzlara, Hainlere bu Ülkeyi dar ederiz!
  Cevapla
 • Müsre 4 ay önce Şikayet Et
  Allah kurdukları tuzakları kendi başlarına vursun inşallah Allah razı olsun inşallah devletten inadına AKP inadına reyis elhamdülillah.
  Cevapla
 • Misafir 4 ay önce Şikayet Et
  Bir ülkücü olarak diyebilirim ki eğer Sedat PEKER, sen milliyetçiysen ben değilim. BAE bin kucağımı? Vatan ocağımı? Yazık.
  Cevapla
 • Yüksel 4 ay önce Şikayet Et
  Sedat Peker Mert delikanlı kabadayı milliyetçi devrimci Atatürkçü dinci vatan sever ne olduda birden böyle oldu küresel güçler yada karanlık ğüçler hatırlarsak bu virüs çıktığında MİKRO CiP diye bir şey sölendi insanın vücuduna şırınga yoluyla yerleştiriliyor bir insanın saç telinden on kat daha ince o incelikte bilinen neden olmasın bu kabadayının vücuduna yerleştirilip idare edilmesin uzaktan verdikleri komutla idare edilmesin belki bazılarımıza saçma gelebilir ama araştırılmalıdır
  Cevapla
 • hacı emmi 4 ay önce Şikayet Et
  chp nin belli oyu var bu hiç değişmez. akşener fetö nün adamı zaten yıllar önce içişleri bakanı yaptılar şişirdiler. bu milletin başına bela gelirse anlar ancak o vakit te iş işten geçmiş olacak. ırak lılar gibi başımızı döveceğiz.
  Cevapla
 • Umk44 4 ay önce Şikayet Et
  Bu sedat peterpan çok uçuyor yere çakılacak az kaldı kullan at hat gibi kullanacaklar atacaklar haini
  Cevapla
 • Sehmuz 4 ay önce Şikayet Et
  Böyle Vatan Hainlerini Mezarda Yatan Ebelerini Dedelerini Anasini Babasini Tüm Sülalesini Kemikleriyle beraber Sesinin geldigi yere göndermeli.
  Cevapla
 • 046 4 ay önce Şikayet Et
  İt havlıyor sahipleri de keyif çatıyor. Ne it nede sahipleri umduklarını bulamayacaklar.
  Cevapla
 • xray 4 ay önce Şikayet Et
  Zayedin köpeğisin peker. Siyonistlerin kapı kulusun.Fazla dozdan senin de işini bitirir mossad. Devam et ulumaya.
  Cevapla
 • Astan 4 ay önce Şikayet Et
  Ay yıldız tim-e duyurulur: size ist düştü. Hadi aslanlar, su vatan hainin videolarini youtubeden silin. Hesaplarina el koyun.
  Cevapla
 • hizacı 4 ay önce Şikayet Et
  soytarının ipine sarılmış ahmaklar
  Cevapla