TÜM YORUMLAR

Tevfik Göksu, İBB yönetimine sert sözler: Hiçbir alanda yoksunuz peki paralar nerede?
Tevfik Göksu, İBB yönetimine sert sözler: Hiçbir alanda yoksunuz peki paralar nerede?
SİYASET
29 Mayıs 2021, 13:15
Tevfik Göksu, İBB yönetimine sert sözler: Hiçbir alanda yoksunuz peki paralar nerede?
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) AK Parti Grup Başkanvekili ve Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İBB yönetiminin şehri birçok alanda geriye götürdüğünü söyleyip beceriksizlikle suçladı.
YORUMLAR 50
 • mete 5 ay önce Şikayet Et
  istanbullunun genlerinde var susuzluk çekmek çöp yığınlarını görmek , bu arada belediyeyi özellikle iski yi hortumlatmak istanbullu genetik olarak seviyor bunları . babaları gördü onlarda görmek istiyorlar . haftada bir gece suya kavuşmak . oda gece yarısından sonra evdeki bütün kap kacak ne varsa doldurmak . erdoğanın yaptığı hizmetler istanbula fazla geldi .sefillik çekmek istiyor ..
  Cevapla
 • Saltanat 5 ay önce Şikayet Et
  Ceheipepkk üçgeni olmayan bir olayı bile öyle bir haber yapıyorlar ki günlerce ne internet nede TV de gündemden düşmüyor... Sizde onlar gibi güzel doğru onlar gibi yalan değil ...haber yapıp gündemden düşürmeyin .. biraz daha gayret
  Cevapla
 • Güzel İnsan 5 ay önce Şikayet Et
  İBB nin yapmadığı icraarlar ve projeler için aldığı fakat kullanmayıp ceplerine koydukları paralar her gün sorulmalı, çünkü bunlar gercekten 43 milyar tl yi iç ettiler ama bakıyorum cumhur ittifakındakilerden bir kaç cılız sesten başka ses yok.bunu cumhur ittifakı yapsa ortalığı ayağa kaldırırlardı olmadığı halde bildikleri halde merkez Bankasının 128 milyar doları nerde diyerek 3-4 ay bununla milletin kafasını karıştırdılar.. İBB gercekten bu paraları ne yaptı? derhal İBB cumhur ittifaı önerge vermeli ibb meclisinde veya İBB deki paralar nereye gittiğini öğrenmek için mecliste komisyon kurulmalı sayıştaş incelemeli ki bunların yaptığı alânen hırsızlık gün yüzüne çıksın
  Cevapla
 • Salih Metin CHP 5 ay önce Şikayet Et
  Belki borc ödüyorlardır ?
  Cevapla
 • muallim 5 ay önce Şikayet Et
  diyet borçlarını mı
  Cevapla
 • baki 5 ay önce Şikayet Et
  biz ona hortumlamak diyoruz . en son ibb ellerinde iken iski yi hortumlamışlardı . chp li sana hatırlatmaya gerek yok iyi bilirsin.
  Cevapla
 • Ankaralı Ak Parti 5 ay önce Şikayet Et
  Peki ödenen borç nereye ne kadar
  Cevapla
 • Halil 5 ay önce Şikayet Et
  Vatandaşa Ntv,Şow Tv.Kanal D,Habertürk,Trt Tv tek tek açıklayın ..Belgelerıyle göruntülerıyle..Başkanlar Vekıller tek tek açıklayın..çok sessızsiniz..mıy mıy olmayın..Adamlar yalan söyluyorlar yalanlarını çürütmüyoruz..sessiz kalıyoruz..Tv lerde konuşmayan suskun kalan mıy mıy olan kişileri aday yapmayın..Vekıl yapmayın..Cevvallerını seçin..
  Cevapla
 • Aktarmıştır 5 ay önce Şikayet Et
  Ekrem müdafa paraları fetöye aktarmıştır. Fetöcüler çözülmesin diye. Nede olsa aynı yerden emir alıyorlar. Pensilvanyadaki deliden.
  Cevapla
 • memo-se 5 ay önce Şikayet Et
  Adamların hibir icratı yok, millet resmen yalana oy vermiş...gitti paralar, bide dışardan kredi aldı bu m..l değneği... anca chpkk, gülelim eğlenelim, yalan söyleyelim, millete iftira atalım...
  Cevapla
 • Guiadoglu 5 ay önce Şikayet Et
  Bırakın yesinler adamlar aaaaaaaaaaaaccccc.
  Cevapla
 • Ottomans 5 ay önce Şikayet Et
  Kit beyinli pardon koyun beyinli cehepeliler nasil her sey guzelmi
  Cevapla
 • Hakikat 5 ay önce Şikayet Et
  İzmirden sonra İsranbulda KÖY oldu Ankara Melih Gökçekin ileri dönük kurduğu düzen sayesinde ve başkent olmasından dolayı şimdilik bu KÖY İŞLERİ tarzından tam olarak etkilemedi. Yalnız yakında haberlerde duyulan ve insanların eleştirileriyle ayyuka çıkmış olan İzmiri o meşhur su kesintileri pis rögar kokusu körfez kirliliği berbat yolları kışın baca dumanı ilkelliğine bu İstanbul ve Ankarada hızlıca ilerliyor. Artık bir tane 16 Milyonluk ve bir tane de 6 Milyonluk köyümüz daha oldu. Seviniiiin heykelcileeeeler seviniiin soyguncular bakın her şey çok güzel oluyoooor!
  Cevapla
 • mersin33 5 ay önce Şikayet Et
  Yani kısaca ye Ekrem ye İstanbul nimet nimet
  Cevapla
 • Vatandaş 5 ay önce Şikayet Et
  At hırsızları profesyonel tiyatroculara taş çıkarır.
  Cevapla
 • yyy 5 ay önce Şikayet Et
  Ne ekersen onu biçersin.... Bu millete herşey müstehaktır. Binali beyin yaptıkları ortada ya eko koskoca bir hiçççç
  Cevapla
 • Hakan 5 ay önce Şikayet Et
  Musakka ya ödediler
  Cevapla
 • nuri taş 5 ay önce Şikayet Et
  Okurken kanımız donuyor. lanet olsun böyle siyasete.Tevfik başkanım paralar palandökende bodrumda uludağda.
  Cevapla