TÜM YORUMLAR

Boğaziçi’nden fethin yıl dönümünde anlamlı ziyaret
Boğaziçi’nden fethin yıl dönümünde anlamlı ziyaret
GÜNCEL
29 Mayıs 2021, 23:45
Boğaziçi’nden fethin yıl dönümünde anlamlı ziyaret
Boğaziçi Üniversitesi Şehitlik Araştırmaları Topluluğu, İstanbul'un fethinin yıl dönümünde, fethe katılan ilk askerlerden şehit düşenlerin mezarlarının yer aldığı, kampüs sınırlarındaki Rumeli Hisarı Şehitliği’nde anma töreni düzenledi.
YORUMLAR 10
 • Hayrettin Hangül 4 ay önce Şikayet Et
  Sayın Rektörümüzden Allah razı olsun. Türkiye nin en saygın üniversiteleri inşallah bundan sonra atalarının mirasına ve ondan devraldığı ilmi ve manevi mirasa hizmet edecek. Şehitlerimizin ruhları şad olsun.
  Cevapla
 • Remzi 4 ay önce Şikayet Et
  163 yillik Boğaziçi tarihinde ilk defa bir rektör kampüsün icindeki şehitliği ziyaret etti !!!
  Cevapla
 • Ali 4 ay önce Şikayet Et
  2019 şehitlige girememişler daha yeni girdiler gördüler inşallah yaparlar ve tertemiz olur
  Cevapla
 • mahmuthan 4 ay önce Şikayet Et
  helal olsun sayın rektör.inadına zulüm 1453 te başladı diyenlerin karşisındayız.Yaşaısn Osmanlı .yaşasın Fatih.yaşasın Türkiye Cumhuriyeti.
  Cevapla
 • Yorumcu54 4 ay önce Şikayet Et
  Bugüne kadar kimsenin haberi bile yoktu belki bu şehitlikten. Çünkü Boğaziçi üniversitesi Kandilin eğitimmerkezi olmuştu. İnşaallah Melih hoca buraya yönelik bir çalışma yapar
  Cevapla
 • S.uysal 4 ay önce Şikayet Et
  Sayın Rektörümüzden Allah razı olsun.Türkiyenin en saygın üniversiteleri inşallah bundan sonra atalarının mirasına ve ondan devraldığı ilmi ve manevi mirasa hizmet edecek.Bu üniversite inşallah sayın rektörle bundan sonra zeki öğrencilerimizi amerikaya veya avrupaya transfer paravanlığı yapmayacak.
  Cevapla
 • Yerli ve Milli 4 ay önce Şikayet Et
  Çanakkale kanımı taşıyan bir yakınımın, büyüğümün de aralarında olduğu mezarı belirsiz ve bütün Vatan Millet Din için ŞEHİD düşenlere minnet şükran, ALLAHÜ TEALA hepsinin makamını yüceltsin ve bizleri onlara layık ve şefaat'larına nail eylesin amin.
  Cevapla
 • 1071 4 ay önce Şikayet Et
  ŞEHİD'liğin bir zahmet bakımını yaparak biraz güzelleştirseniz olmaz mı, otların arasında kaybolmuş gitmiş, elin gavuru ta avustralya ve yeni zellanda'dan çanakkale'ye mezarlığına geliyor anıt yapıyor bakımını yapıyor biz onlardan görüp utanıp bir şeyler yapıyoruz, yok ya bizden adam olmaz !..
  Cevapla
 • HANİFİ ÇİFÇİ 4 ay önce Şikayet Et
  Allahım Cennetiyle Şereflendirsin
  Cevapla
 • senol77 4 ay önce Şikayet Et
  Şehitliğimizin durumu içler acısı hiç yakışmadı
  Cevapla