TÜM YORUMLAR

Payitaht Abdülhamid'den şaşırtıcı gelişme! Hüzünlendiren vedasıyla ortalığı resmen yıkıp geçti
Payitaht Abdülhamid'den şaşırtıcı gelişme! Hüzünlendiren vedasıyla ortalığı resmen yıkıp geçti
MEDYA
17 Haziran 2021, 11:17
Payitaht Abdülhamid'den şaşırtıcı gelişme! Hüzünlendiren vedasıyla ortalığı resmen yıkıp geçti
TRT1'in uzun soluklu projeleri listesinde adı geçen Payitaht Abdülhamid'in sıkı takipçilerinin moralini bozacak gelişme duyuruldu. Özellikle tarihe karşı yakından ilgisi olan kitlenin pür dikkat takip ettiği Payitaht Abdülhamid dizisi yayın serüvenini noktalama kararı aldı. TRT1'de kayda değer başarılara imza atan Payitaht Abdülhamid'in final yaptığını öğrenen hayranları büyük bir üzüntüyle karşıladı.
YORUMLAR 39
 • Nurcihan 5 ay önce Şikayet Et
  Çok güzel bir diziydi. İlk günden beri izledim. Sonu yarım kaldı sanki. Asıl hainler, ittihat terakki, jön türkler . Son cuma selamlığı. Son ayaklanma. Koca sarayda tek göz odaya kapatılmak. Yakın ailesinden bile uzak. Gazete dahi okumasına izin verilmemişti. Evet bir biri içine yedirilerek verildi ama daha ayrıntılı bir son olabilirdi. Yinede herşeye rağmen bu cesaret ayakta alkışlanır.
  Cevapla
 • Alim aslan 5 ay önce Şikayet Et
  Boyle kaliteli diziler yarida neden bitiyor anlamadim.izleyicisi var para var .var hersey var.trt gibi bi yapi en guzel yerinde diziye final yapiyor.bence yakismadi trt ye.
  Cevapla
 • Mehmedi 5 ay önce Şikayet Et
  Trt Trt olalı bi faydalı iş yaptı onuda kısa sürdü
  Cevapla
 • Nurcihan 5 ay önce Şikayet Et
  Aslında bir dizi için uzun bir süre . 5 sezon. Ama yarım kaldı.
  Cevapla
 • Bora 5 ay önce Şikayet Et
  Valla efsaneydi.cok üzüldün ama bitmesi gerekiyordu yoksa bizlerde daha derin yara birakacakti
  Cevapla
 • Öncü 5 ay önce Şikayet Et
  Ölümünden yaklaşık bir asırda geçmiş olsa ağlattı bizleri... Çok filimler seyrettim 50 yaşındayım İlk defa bir film için ağladım. Cihan padişahı Abdülhamit Han'ımızın ölümüne ağladım. O zamanki devletimize yapılan kötü senaryolar aynen şimdide devletimize uygulanıyor. Allah'ım sen devletimizi milletimizi payidar kıl yıkılmasına parçalanmasına izin verme... Hilafet sancağını kaldırmayı sen bizlere tekrar bir daha düşmemek üzere nasip et. Kıyamete kadar inşallah... teşekkürler TRT ve bu filimde emeği geçenlere herkese bilhassa Bülent İNAL'a hakkını verdi.
  Cevapla
 • Mehmet 5 ay önce Şikayet Et
  Dedelerimiz bir asır önce büyük Sultan Abdülhamid'in kıymetini bilemedi, bir de üstüne azılı düşmanlarımızın iğrenç iftiralarına inanıp ona küfürler etti. Hatta darbeden sonra sarayı talan edenlerden alçak bir kadın hıncını alamayıp çocuğuna "İşe bu zalimin tahtına" diyerek Sultan'ın tahtına tuvaletini yaptırdı. Sonra ne oldu: CHP ikizi İttihatçılar 9 senede koca imparatorluğu tesbih tanesi gibi dağıttılar. Az kalsın Anadolu'dan bile oluyorduk da Allah yardım etti. Şimdi 1 asır sonra Erdoğan gibi bir liderin kıymetini bilmeyip de iktidarı bu PKK'lılara, FETÖ'cülere, İslam düşmanlarına kendi elimizle verirsek o zaman vay başımıza gelenlere!
  Cevapla
 • Enver 5 ay önce Şikayet Et
  Dizide hainlik ve küresel güçlerin askerleri içerden destek vermese Abdülhamid yıkılmayacaktı . Bu dizi ülke yönetenlerin takip etmesi gereken bir diziydi . Bu dizde istihbarat bilgisinin bir ülke için ne kadar önemli olduğunu görmekteyiz ..
  Cevapla
 • Turhan 5 ay önce Şikayet Et
  Abdülhamid'i bize okulda en çok toprak kaybı onun zamanında oldu diye karalama yapan güya tarihçiler ,bu diziyi izleyip gerçekleri öğrendiğimize çok kızmışlardır
  Cevapla
 • Fark 5 ay önce Şikayet Et
  Çok doğru Turhan Kardeş. Hızlı isimli yorumcunun mesajına güldüm geçtim. Bazıları tarihi Muhteşem Süleyman dizisi gibi müstehcen sahneleri olan filmlerden öğrenirler, bazıları da ciddi bir yapım olan ve tarihçilerden destek alınarak yapılan filmlerden öğrenirler. Fark burada...
  Cevapla
 • Hızlı 5 ay önce Şikayet Et
  Gerçekleri tarihçilerden değil de fantazi ürünü televizyon dizilerinden öğreniyorsan vay bizim halimize. Bu bir dizi, belgesel değil.
  Cevapla
 • Levrok 5 ay önce Şikayet Et
  Bu Dizi ülkemiz insanina ve islam dünyasindaki takipcilerine cok seyler ögretti. Düsmanin nasil sinsice icimize sizdigini ve cok daha fazlasini bizlere ögrettigi icin yapimcilar ve oyunculara sonsuz tesekkür ediyorum. Ancak vakti doldu ve yerinde bir karar.
  Cevapla
 • mümin 5 ay önce Şikayet Et
  En düzgün lisan kullanılan diziydi emeği gecen herkese çok teşekkür ederim eyvallah eyvallah
  Cevapla
 • kadir 5 ay önce Şikayet Et
  basladigindan bugune dek seyrettim kisitli butce ve dar bir sette cekilen butun sahneler ayni mekanlara sikistirilmis olmasina ragmen konusu cok ilginc oldugu icin severek seyrettim senaryoda olsa tarihimizden esinlenmis bir dizi oldugu icin cok guzeldi keske boyle diziler buyuk butcelerle genis setlerde gorseli aksiyon u bol cekile bilse.
  Cevapla
 • Vurucu 5 ay önce Şikayet Et
  Yalnız bir konuda eksiğin var, çekildiği yer kocaeli de dünyanın en büyük film platolarından biri, bu film için oluşturulmuş büyük bir plato...
  Cevapla
 • meyyid 5 ay önce Şikayet Et
  filmde çok fazla basit hatalarla suçlular kaçıyor ve bu seyirciyi rahatsız ediyordu ve sürede uzun olunca haliyle kalite düşük oluyordu.her şeyi tadında bırakmak lazım
  Cevapla
 • Selih Mert 5 ay önce Şikayet Et
  Bu diziler yerine insanları islama ısındırıcak diziler olsa keşke mesela sahabelerin hayatları ile ilgili diziler olsa. Şimdilerde yaz dizileri var 3 5 insanın aşk hikayesini anlatıyor ve insanlarda boş boş izliyor insana ne faydası var ne maddi manevi ahiretine bi faydası varmı bana bunu söyleyin??
  Cevapla
 • xray 5 ay önce Şikayet Et
  kişiler günümüz konular günümüz yaklaşım ve çözümler o zatlardan alınıp örnekleme yapılabilir. birinin hayatını çekelim derken kaş yaparken göz çıkartmasınlar.
  Cevapla
 • adsız sofi 5 ay önce Şikayet Et
  severek izliyorduk ama vakti geldiydi.
  Cevapla
 • Elazizli 5 ay önce Şikayet Et
  Devamını çekemezler çünkü ucu TC kurucu iradesine dayanır. Abdülhamid i tahttan indiren Selanik ten gelen Hareket Ordusunun içinde kimler de vardı. bunu verseler olmaz vermeseler olmaz.
  Cevapla
 • Vatandaş 5 ay önce Şikayet Et
  Dogru söze ne denir
  Cevapla
 • Barbaros Hayreddin 5 ay önce Şikayet Et
  Sultan Abdülhamid Han,iyi ki seni tanımışız.Malum tayfa İsrail devleti öncesi yerleşim için ,Filistin'den toprak talep edip bunun karşılığında Osmanlı'nın bütün dış borcunu ödemeyi vaad ettiklerinde keşke "Şehitlerimizin kanıyla sulanmış toprakları para karşılığı satmam!" demeseydin! Bazıları bu gün Osmanlı'ya hakaret ederek söze başlamazdı !Belki devlet de yıkılmazdı ! Ama sen, devletin paraya o kadar ihtiyacı olmasına rağmen Kudüs'ü satmadın... En zor zamanda bile bu milletin mazisine böyle bir kara leke bırakmadın ..
  Cevapla