TÜM YORUMLAR

Çavuşoğlu halkla Türkçe konuştu, Yunan muhabir tuhaf bir anons çekti
Çavuşoğlu halkla Türkçe konuştu, Yunan muhabir tuhaf bir anons çekti
DÜNYA
01 Haziran 2021, 12:43
Çavuşoğlu halkla Türkçe konuştu, Yunan muhabir tuhaf bir anons çekti
Kanal 7 Ankara Temsilcisi Mehmet Acet, Yeni Şafak'taki "Atina ile pozitif gündeme dönüş arayışları" adlı köşe yazısında, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu'nun Yunanistan ve öncesindeki Batı Trakya turunda yaşananları anlattı.
YORUMLAR 24
 • Kürşad Tigin 7 ay önce Şikayet Et
  Keşke Yunan galip gelseydi diyenleri Allah'a havale ediyorum Rabbimize şükürler olsun ki Mustafa Kemal Atatürk gibi bir başkomutan çıktı yunani denize döktü ozman in zor sartlarinda Türkiye Cumhuriyeti devletimizi kurduk güçlendirecek olan ebed müddet devlet olmasını Cumhur İttifakına nasip olacak inşallah Allah kolaylık versin Erdoğan Bahçeli beylere! Rabbim tüm İslam aleminin birlik olmayi nasip etsin inşallah!
  Cevapla
 • Ahmet 7 ay önce Şikayet Et
  Yunan dış işleri bakanı fener Rum patriği ile Türkiye ziyaretinde Türk vatandaşı olan patrik ile Yunanca mı yoksa Türkçe mi konuşmuş onunda Yunanlı gazetecilere sormak lazım
  Cevapla
 • Yavuz Sultan Selim 7 ay önce Şikayet Et
  15 mayıs 1919 ingilizlerin desteğiyle anadolu yunanistan tarafından işgalinde bosna hersekte yaşananların aynısı yaşandı batı anadoluda bebekleri hamile kadınları süngü ile öldürdüler, yunanistan fanatik papazların kışkırtmasıyla iflah olmaz fanatik ırkçı ve Müslüman Türk düşmanı bir soykırımcı devlettir, okullarımızda bunu niye okutmuyoruz bizim gayemiz nedir ne yapmak istiyoruz şuursuz bir millet mi yetiştirmek istiyoruz, bu yüzden şuursuz takımı yunan adalarına tatile gidiyor o paralar mermi olarak bize dönüyor niye niye niye ?
  Cevapla
 • Sultan Alparslan 7 ay önce Şikayet Et
  Aynen yunanın avrupanın ve ve abdnin arzuları üzerine şuursuz bir millet olarak yetiştiriliyoruz. Şu dediğin gerçeklerokul kitaplarımızda olmalı.
  Cevapla
 • Çiko 7 ay önce Şikayet Et
  yunan ermenı rus ingiliz abede israil iran asla turkle dost olamaz bunlarla dost olmaya ugrasmak bu ülkeye zarardan başka birşey yazmaz
  Cevapla
 • Zirtooo 7 ay önce Şikayet Et
  Bu kafayla sendende Bi cacık olmaz... Ürettiğini satmazsan fabrikam yok diye ağlarsın sonra.. Devletlerin dostluğu menfaat ve ticerettir.
  Cevapla
 • Mgl 7 ay önce Şikayet Et
  Yunan ve ermeni iran hepsinin ortak paydası
  Cevapla
 • Misket 7 ay önce Şikayet Et
  bızım kımsenın topragında gozumuz yok cok yanlıs bız bızım olan batı trakya ve adalarımız gerı verıldıkten sonra kımsenın topragını ıstemıyoruz ve bunun dısında yunanlada dost olmak ıstemıyoruz ayıdan post yunandan dost olmaz
  Cevapla
 • Deniz Kurdu 7 ay önce Şikayet Et
  ya nedır bu yunanla dostluk derdı bunlardan dost olmaz basımıza ne geldıyse bunlarla dost oldugumuzda geldı masa bası ıslerı bunlarda ne zaman yakın olduysa hep bızden gıttı bırakın bunlar dostluktan anlamaz adamlar kafatascı
  Cevapla
 • Kastamonulu 7 ay önce Şikayet Et
  batı trakyadaki soydaşlarımızı kimse başka sıfatla bizden ayıramaz ,,aynı karabağ gibi,kerkük gibi , selanik gibi,gün gelecek hepsi öz vatanında nefes alacak, o günler yakındır. yunan müslümanmış,, akıllı olun yunanlılar, bu coğrafyada bizimle iiyi geçinin ,ulan ekonominiz tam takır,vatanınızı amerikaya peşkeş çekmişsiniz, onlar menfaatçi , biz komşuyuz, yarın içecek suyunuz kalmaz biz veririz ama sizi şımartan gaza getiren avrupayı yanınızda bulamazsınız,ekmeğe muhtaç olsanız biz veririz,onlar sizi kullanır uçak satar silah satar onu satar bunu satar, umurlarında değilsiniz onların .onun için Mevlüt Çavuşoğlu Bakanımız,Reisimiz ne diyorsa onu yapın .akıllı olun yunanlılar akıllı.
  Cevapla
 • tunctunc 7 ay önce Şikayet Et
  ellerinden gelse Türkleri gözlerini kirpmadan dilim dilim dograrlar.bunlar asla asla asla "merhaba "denilcek insanlar degildir.Birde asla $üpheniz olmasin dü$manliklari inanclarindan gelir´kiliselerden gelir..Kibrisda Türk öldürenlerin cennete gitceklerini söyleyip katliamlar yaptirtanda makarios adli bir papazdi.UNUTMADIk.
  Cevapla
 • Tuzla 7 ay önce Şikayet Et
  Edirneye yapilan hizli demiryolunu selanik Ve tesbih tanesi gibi bulgaristan kosova karadag arnavutluk bosna Yi bagliyacak balkan kusak yol projesi olarak Istanbul adriyatik baglantisini yapalim yunanistan Ve yunan iliskikeri denizde zerre
  Cevapla
 • isbay 7 ay önce Şikayet Et
  Hangi küllerinden doğmuş? Ceza kanunu italya ticaret kanunu almanya idari kanun fransa... medeni kanun isviçre.. v.s v.s.. hani küller nerede ?
  Cevapla
 • kahyaoglu06 7 ay önce Şikayet Et
  adamlar batı trakya TÜRKLERİNE, MÜSLÜMAN yunan diyor.Eyyy chphdpipkk hani medeni avrupa ,hani insan hakları, hadi birtepki gösterin de görelim kemal-meral-selo hadi beklioruz.duymaz ,görmez, konuşamazmısınız.Ama ALLAH'ın ayetindeki atatürkü hemen seziyorsunuz (yoksa yaranızmı var da gocundunuz)
  Cevapla
 • orhan 7 ay önce Şikayet Et
  Allahin ayetindeki ataturk derken?Ne demek istedignz anlasilmamis.Kuranda ataturk vardi da biz mi okumadik,yoksa kastin baska bir sey mi.
  Cevapla
 • Sultan Alparslan 7 ay önce Şikayet Et
  Yani aşağılık yunan kafası. yılan kafası.
  Cevapla
 • xyz 7 ay önce Şikayet Et
  lozanda Batı Trakya'yı satanlar nedense kahraman olmuştu. pabucumun kahramanları
  Cevapla
 • cenk 7 ay önce Şikayet Et
  ihtimaller ve olasiliklar uzerinden pesin hukum cikarmak cok talihsiz bir yorum.. suyle olurdu boyle olurdu.. bu bilinmeyen sonuclar..ama su bir gercek var ki, turk milleti son damlasina kadar savasir di, ne pahasina olursa olsun.. bu sormugeci devletler icin bir bataklik olurdu..ama gunumuze bakalim somurgecilik ve isgal olmadan onlar zaten amacina ulasmis.. milet manevi durumuna ve dine karsi durusuna bakin.. nerdeyse kendi kulturunden ve dilinden utanilacak hale getirmisler..gecmisine ezik , kimliginden , kisiliginden ve dininden taviz vermis batiya hayran..ne oldugu belli olmayan bir toplum maalesef..hayirli olsun.
  Cevapla
 • milletin ferdi ne 7 ay önce Şikayet Et
  diplomasi eğitimi almış diyerek aslinda kendinin ne kadar az okudugunu ifşa ediyorsun.batılı diplomasi kurtları inönü ile ilgili tecrübesiz ve tipik bir halı tüccarı gibi davraniyordu diyordu.ve bizim çok diplomasi eğitimi almış dedigin kisilerin ankarayla konuşmaları dinlenip türklere pozisyonlarini ona göre aliyorlardı.sen biraz daha oku.fazla oku.karşı taraftan da oku.
  Cevapla
 • Sultan Alparslan 7 ay önce Şikayet Et
  Yahu milletin bir ferdi. Bu kadar peşinci olma. Batı Trakyayı ve adaları veren ismet iyi mi yapmış yani.
  Cevapla
 • Milletin Bir Ferdi 7 ay önce Şikayet Et
  Hayatı savaşlar ile geçmiş, onlarca yıl diplomasi ve savaş eğitimi almış, üst üste savaşlar kazanarak Mareşal olmuş insanlara güvenen bu millet küllerinden yeniden doğmuş ve Tek Dişi Kalmış canavarları yerle bir etmiştir. O insanlara çamur atmak yerine, beyninizi kullanıp Tarih, Coğrafya ve İktisat bilimlerine bakarsanız sözlerinizden utanırsınız. Burada provokatörlük yapmayın, o insanlar olmasaydı giydiğin pabucu bile seni sömüren devletlerden alırdın kendin üretemezdin.
  Cevapla
 • Misaki-Milli 7 ay önce Şikayet Et
  İlk fırsatta hakkımız olan Batı Trakya alınmalıdır. 1821 yılından itibaren Yunanlıların ve Bulgarların yaptığı katliamlarda gündeme getirilmelidir.
  Cevapla
 • kirkdort44 7 ay önce Şikayet Et
  aynen insallah
  Cevapla
 • Yasin 7 ay önce Şikayet Et
  Olacak kardeş insaAllah, bir gün o günler de gelecek.
  Cevapla