TÜM YORUMLAR

Ömer Çelik'ten AK Parti MKYK sonrası açıklamalar
Ömer Çelik'ten AK Parti MKYK sonrası açıklamalar
GÜNCEL
03 Haziran 2021, 18:36
Ömer Çelik'ten AK Parti MKYK sonrası açıklamalar
Son Dakika Haberi... AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik 'Türkiye'nin ilk uçak gemisi diyebileceğimiz TCG-Anadolu'nun yapımı en süratli şekilde devam ediyor.' dedi.
YORUMLAR 17
 • :::::.3 4 ay önce Şikayet Et
  ÇARESİ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; AYNEN;;;AMİRALİMİZİN ANLATTIĞINCA,, AYNI;;;;; PETROL KAZALARINDA OLDUĞU GİBİ DENİZ ÜZERİ TEMİZLİK,,,,………………………………………. VEYA, KUZEYDEN;;AKDENİZDEN,,,,,,DAHA HUZEYDEN SÜVEYŞ ÖTESİNDEN;;;;;;;;;;;;TUZLU SU GETİRMEKTİR;;;;;; Tuzlamadır:::::::::::: SULAMA TANKERLERİ İLE;;;;;;tuzlu SU SIKMAKTIR MÜSİLAJIN ÜZERİNE,,,,,,,, :::::::::::::::::::::.ALLAH ENCAMLARI HAYRETSİN(Amin) ,,,,,,,cumamız hayrolsun:::::: EA(VRVB),,selam sevgilerle
  Cevapla
 • Canturk 4 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar ne secimi ya bu chp kafayı mı yiyor 2023 e kadar secimi kazanmasını daha ne secimi işimiz gücümüz yok chp yi avutalım chp nin gönlü olsun bir terslik oldu kaybettik herşey bütün projeler yarim kalacak o yüzden secim felan istemiyoruz o kadar bu ne saçmalık ya secim felan istemiyoruz yetki verdik 2023 e kadar orda çalışacak projeleri bitirecek dişinizi sıkın 2023 e kadar yok secim mecim
  Cevapla
 • C.Türk 4 ay önce Şikayet Et
  Marmaradaki Pisliğin, Deniz Salyasının Tek Sebebi ; Ekrem imamoğlunun gerek yok diye Törenle Kapattığı Biyolojik Arıtma tesisleridir.. 2 sene Kentsel Atıklar Marmaraya aktı artık Deniz dibinde kolay kolay Temizlenmeyecek bir tabaka oluşturdu.. İstanbullu, Marmara Sakinleri artık Denizlere Ayağını Sokamayacak hale geldi. Yazıklar olsun!.
  Cevapla
 • Sedat 4 ay önce Şikayet Et
  Ben de böyle olduğunu düşünüyorum Riva deresi ilk sinyali vermişti
  Cevapla
 • Salih 4 ay önce Şikayet Et
  Eminmisin? ozaman dava acılsın. neden acılmıyor? Araştırılsın cezasini ceksin. Ama AKPden aciklama yapıldı iklim değişikliginden oldugunu döylediler.
  Cevapla
 • Bilim 4 ay önce Şikayet Et
  Bilimsellikten uzak, saçma bir tespit...
  Cevapla
 • temel 4 ay önce Şikayet Et
  durmadan pagana gibi secim isteyen icin sorun yok dersin istifa edin orda secim yapariz dersin konu kapanir ne bu ya hergun secim secim adamin oyu yok vekik yok is yaptigi zaman yok secim diyor secimi kabul ederiz diyor gandi bozmasi iyi de bu da secim idi daha ønce olan secimler icin de durmadan secim diyor idi gandi efendi pkk mutlu olacak diye her ay secim olmaz gandi efendi kardesi pkk meral istifa eder zaten sorun yok orda secim yapilir sorun biter bu kadar kolay sey isteyen istifa etsin orda secim yapariz desin akp bunlara durmadan cevap zaman kaybi
  Cevapla
 • Müsre 4 ay önce Şikayet Et
  Allah razı olsun inşallah Allah kolaylık versin inşallah Allah yar ve yardımcınız olsun inşallah inadına AKP inadına reyis elhamdülillah.
  Cevapla
 • sokağın sesi 4 ay önce Şikayet Et
  Müzisyenleri duymayın bir zahmet. Çalıp oynayıp asgari ücretlinin kaç katı para kazanırken herkese havadan bakmayı biliyorlar.
  Cevapla
 • Erkan 4 ay önce Şikayet Et
  TCG Anadoluya ilk sihamızı indirdiğimiz zaman işte o zaman bizim sihalarımızın üstünlüğü ve kabiliyetleri bakımından dünyada büyük yankı uyandıracağız.Dünyada bunu başka yapan veya yapabilen yok biz her zaman ilklerin öncüsü olmalıyız.
  Cevapla
 • öneri 4 ay önce Şikayet Et
  çok büyük açık sahada konser verilmesine izin verin birkaç yer belirleyin organizatörlere kiralayın.
  Cevapla
 • Nuri 4 ay önce Şikayet Et
  Bunları konuştukca vatan hayinleri çıldırıyor
  Cevapla
 • Kamil 4 ay önce Şikayet Et
  Chpkk deliriyordur.
  Cevapla
 • Bilimsel 4 ay önce Şikayet Et
  Yönetim bilimleri okuyanlar bilir, insanoğlunun huzuru için her türlü ,yönetiş şekli, tahlil ,tespit, teşhis, münazara, inceleme, araştırma geliştirme yapılabilir. Şeriat,halifelik,kraliyet,.padişahlık,liberalizm,komünizm,dikta ,cumhuriyet,.demokrasi, sadece yönetim şeklidir tapınç malzemesi değildir. Her yönetim sistemi sadece.daha iyisi bulunana kadar iyidir. Türkiye Başkanlık sistemini seçmiştir,.en az20yıl böyle gitmelidir,güçlendirilmiş parlamenterler, Türkiye'deki yabancı uzantılarını güçlendirmektir. Hale.şer.ittifakından geldiyse , kesinlikle zararımızadır. Zira CHP bu ülkenin hayrını istemez. Eğer tarafsız bir parti.teklif ederse, genede.tartışılabilir
  Cevapla
 • Ali 4 ay önce Şikayet Et
  TCG Anadolu göreve başlayınca ilk işi Samancilar için gemi dolusu saman getirsin Samancılar bayram etsin...
  Cevapla
 • CAN 4 ay önce Şikayet Et
  Fiyatlardaki aşırı pahalılaşmaya önlem alınsın lütfen
  Cevapla
 • BİR VATANDAŞ 4 ay önce Şikayet Et
  marketlere e*-mail atarak SİTEMİNİ belli etmelisin..
  Cevapla