TÜM YORUMLAR

Karar zamanı geldi! Biden'ın elinde kalan tek kurşunu açıkladı
Karar zamanı geldi! Biden'ın elinde kalan tek kurşunu açıkladı
DÜNYA
05 Haziran 2021, 11:33
Karar zamanı geldi! Biden'ın elinde kalan tek kurşunu açıkladı
Haber7 yazarı Taha Dağlı, Erdoğan-Biden görüşmesi öncesi kaleme aldığı yazıda, Biden yönetiminin Türkiye'ye karşı kullanabileceği tek silahı "Halkbank davası" olarak gösterdi.
YORUMLAR 44
 • Vatandas 4 ay önce Şikayet Et
  Ecevitin tirnagi olazssiniz abd ye rest cekecek
  Cevapla
 • Hans 4 ay önce Şikayet Et
  Reiss ben olsam kale bile almam gitme oraya kalını gönder...
  Cevapla
 • MİSAFİR 4 ay önce Şikayet Et
  'Halk Bankası'nı kağıt üzerinde kapatın, tabelasını 'Halkın Bankası' olarak değiştirip bankacılık faaliyetlerine devam etsin. Biden da olmayan banka ile uğraşıp dursun.
  Cevapla
 • misafir 4 ay önce Şikayet Et
  Kendinize güveniyorsanız gidip görüşmeyin o zaman. Yalan dolanla olmaz bu iş. Siz gidip ABD ye yanaşıyorsunuz, yazın buraya burada ABD ye sayanlar, ilerde ABD bizim müttefikimiz diye dönmek zorunda kalacaksınız. Şu an tamamen teslim aldılar, ABD tüm sınırlarımıza yerleşti, ekonomik olarak da vuruyor. Ama ben o zaman görecem buradaki yorumcuların omurgalarını.
  Cevapla
 • Delu 4 ay önce Şikayet Et
  Yuksekten atarsin Ataturkun partisi mensubu dersim olaylarina katliam diyorsa sen kimin teknesine hizmet ediyorsun
  Cevapla
 • Kemal 4 ay önce Şikayet Et
  Kendi topraklarında kendi vatandaşları arasında düzeni sağlamaya katliam denmez. Üstelik bunları iftiralarla süslemenin hiçbir anlamı olmaz. Katliam üç yüzbinden fazla insanın kadın çocuk demeden nükleer silahla yok edilmesine denir. Katliam milyonlarca insanın dünyanın gözü önünde ülkelerini işgal edip onları göçe zorlamaya, gitmeyenleri öldürmeye denir. Anlamayanlar için [Süriye'de yaşananlar, kızıldereliler, zenciler... ] Bu ve daha birçok şeyi yapanlar ağızlarını açmadan önce kendi yaptıklarını bir düşünsünler.
  Cevapla
 • OLSUN 4 ay önce Şikayet Et
  Amerika vatandaslarina derhal ücretli VIZE uygulansin hatta 3 aylik degil 1 aylik olsun sirf asagilamak icin ; amerikalilar türkiyeye gelmesse batmayiz korkmayin
  Cevapla
 • mert092@hotmail.com 4 ay önce Şikayet Et
  15 Temmuzun mağdurları ACİLEN ABD HAKKINDA DAVA AÇMALI...
  Cevapla
 • Ndr 4 ay önce Şikayet Et
  Amerika yı fetih etme zamanı geldi
  Cevapla
 • KAPTAN 4 ay önce Şikayet Et
  Atı alan üsküdarı geçti BİDON.Sen aynı yerde otlamaya devam et.
  Cevapla
 • terazi 4 ay önce Şikayet Et
  israfı önle gelir dağılımını adaletli yap gavurun dolarına muhtaç olma 19 faizle para bulup kamuda 60 yaşındaki dedelere 9 bin maaş 6 ikramiye verme gençler atama beklerken 62 yaşında öğretmen kızakta bekliyor takat yok adamda ders anlatacak kamu personeli malesef çağa hitap etmiyor gençler teknolojiyi biliyor ufuklarinı açın yazık kamu hala emeklisi dolanlarla dolu aldıkları maaş helalmi yıllık maliyeti 245 bin tl özel idare karayolları şeker fab vs vs haksızmıyım
  Cevapla
 • Sedat 4 ay önce Şikayet Et
  çok güzel bir yorum. Ben emekli olduğumdan tabii ki:) Daha iyi bir fikrim var hatta; Göndercen sınır boylarına vercen eline tüfeği madem emekli olmuyon sende daha çook iş var deyip gazlıcan. Ölürse şehit, kalırsa daha tehlikeli bölgelere. Bak gör ertesi gün herkes emeklilik müracatı için sırada.
  Cevapla
 • Aksaçlı 4 ay önce Şikayet Et
  Bu görüşmede dostmusunuz düşmanmısınız sorusu yeterlidir
  Cevapla
 • M.i 4 ay önce Şikayet Et
  Onun kozu değil bizim biz olmayışımızdanadamlara müttefik dedik ne demek bu senle biz aynı menfaatleri paylaşıyoruz dedik kitaba uyuyormu Hayır ama biz zaten kitaba uyan değil kitabı inadına kendine uyduran olduk da ondan bütün işlerimizde kitaptaki Allahın emirlerine rağmen gavurdan ilham alarak kuruluştan bu güne halen devlet kuruluşu laiklik medeni kanun Nato üyeliği AB üyeliği BOB AB insan hakları ceza kanunu faizli ekonomik sistem nerden vs.say da say bunlar kendimizi küçük görüşümüzün cihan imparatorluğunun mirasını silip onların çöpünden bize geleni lutuf görüşümüz verilen kozlar değilmi
  Cevapla
 • LİDER 21 4 ay önce Şikayet Et
  BUNLARIN Sinesinde ŞEYTAN yuva yapmış. Hainlikten BAŞKA hiçbirşey çıkmaz o kirli sinelerinden..Batı ile çıkarımız VARSA, kontrollü Ticaret .BAŞKA bir iş tutmak akılsızlık olur..F 35 i verseler bile sakın almayın...
  Cevapla
 • Dadaş Onur 4 ay önce Şikayet Et
  Biden ız artıkkkk yaaaa. Dünyanın yakasından düşün. Artık süper güç değilsiniz.
  Cevapla
 • Kürşad Tigin 4 ay önce Şikayet Et
  Dünyanın huzuru için er yada geç ABD yle karşı karşıya gelecez hazirlikli olmalıyız her türlü tedbir alınmalı az dan az cokdan çok gidecek!
  Cevapla