TÜM YORUMLAR

Muhalefete ilk ders verildi! Erken seçimi zorlama hayali suya düştü
Muhalefete ilk ders verildi! Erken seçimi zorlama hayali suya düştü
GÜNCEL
08 Haziran 2021, 16:06
Muhalefete ilk ders verildi! Erken seçimi zorlama hayali suya düştü
Pazar günü bazı bölgelerde yerel seçimler yapıldı. Muhalefet büyük umutlar beslediği seçimlerde ağır bir tokat yedi. Mahmut Övür, bugünkü köşe yasında "Buradan "erken seçimi" zorlamaya kalkma hayali de suya düştü" diye yazdı.
YORUMLAR 28
 • isim memo 4 ay önce Şikayet Et
  Gevşemeyin sonra üzülürsünüz daha fazla sinsi tuzaklar kurulur çalişırsaniz başarirsiniz Durmak yok.....selametle
  Cevapla
 • meraci83 4 ay önce Şikayet Et
  ce Hü pe nin o densiz adayı bidon şeytanı ve kardeşleri Menkel ve Boris e küçücük ilçesinin haritada yerini işaretleyip başaramadık affedin diye özürlerini iletsin.Nezaketen!
  Cevapla
 • Muammer 4 ay önce Şikayet Et
  Kimse uyumasın.Evet bu seçim bir Türkiye gerçeği ve bazılarının ağzına TEZEK küreği ile vurulmuş bir şamardır ama.Uyursak DÜNYA bu durumu tersine çevirmek için bekliyor.
  Cevapla
 • trh 4 ay önce Şikayet Et
  Bugünkü chpliler 120 yıl önce ingiliz sefirinin arabasına kendilerini at olarak koşmak istemiş 3 kıtada koca imparatorluğu yöneten 2. Abdülhamit Hana değil ingiliz yahudi örgütü masonlara biat eden okumuş ama adam olamamış ateist mason sözde aydınlara benziyor. Aynı zihniyet 120 yıldır manda heveslisi hala mandacının biri gelsin kendilerini yönetsin diye bekliyor. Onların gelince ne yaptıklarını hala anlamamışlar. Bu kadar kompleksliler. Bunu Atatürkün kurduğu partiyi ele geçirip yapıyorlar üstelik. Ne zaman bir chpli konuşsa Atatürk mezarında ters dönüyordur.
  Cevapla
 • Muammer 4 ay önce Şikayet Et
  onlar " yahudi ve Hristiyan'lar sizin topraklarınızı işgal ederse karı ve kızınıza musallat olmazlar" diyen papazın sözüne inanıyorlar.
  Cevapla
 • ABDULLAH 4 ay önce Şikayet Et
  Bu sonuca "elhadülillah" diyoruz, ama REİS'i yalnız bırakmıyoruz. O "durmak yok, yola devam" derken biz rehavete kapılmamalıyız; böyle bir lüksümüz de yok, buna hakkımız da yok.
  Cevapla
 • Türkiye 4 ay önce Şikayet Et
  Bu saatten sonra chp, ip, sp oy atanlar artık kanını sorgulamalı bence hdp yi saymadım çünkü bu dört partinin birbirinden farkı kalmadı bir insan aç kalabilir ama bunların gibi vatansız haraket etmemeli bu ülke 1 tane 2.Türkiye yok ama bunlar ülkeyi teröristlere peşkeş çekiyorlar bu artık şuan normal birşeymiş gibi oldu yazık be sorgula kendini hükümete hertürlü suçlamayı yapıp teröristlerle ittifak edenlere oy atıyorsan ve miden için ülkeye hainlik edenleri destekliyorsun ne hale gediniz be
  Cevapla
 • İSTANBUL...34 4 ay önce Şikayet Et
  Afyon,sinanpaşa güney belediye başkanlığı seçiminde , MİLLET İTTİFAKI CHP VE İYİ PARTİ ACAİP İYİ OY ALMIŞLARLAR .... Toplam 52 OY
  Cevapla
 • Yavuz Sultan Selim 4 ay önce Şikayet Et
  Hainlere hiç bir yerde geçit yok her yerde ve her zaman rezil olacak çünkü rezil ittifakı !..
  Cevapla
 • zafer gülten 4 ay önce Şikayet Et
  asıl kimin kazanacağı seçimde belli olacak,bu seçimler basit seçim,yani çocuğa sorarsın 2 kere 2 kaç,öyle birşey,çocuk bilir,ama cebirden geometriden sordunmu afallar kalır.2 kere ikinin kaç ettiği seçimlere aldanmayalım yani,büyük sınava,asıl seçime bakalım.
  Cevapla
 • İSTANBUL...34 4 ay önce Şikayet Et
  Anket bu anket her yerde aynısı çıkar...
  Cevapla
 • Vurucu 4 ay önce Şikayet Et
  Basite indirgeme yavrucuğum, adamların yüklediği anlamı görmüyor musun....ezip geçecek Reis alayını
  Cevapla
 • FANİ YOLCU 4 ay önce Şikayet Et
  Çok şükür Elhamdülillah RABBİM cc SENİ BAŞIMIZDAN eksik etmesin inşaAllah REİİİİS amiiiin aminn amiiiin
  Cevapla
 • MERAK 4 ay önce Şikayet Et
  HDP ile Anayasa taslağına evet diyen CHP, İP ve SAADET PARİSİ Türkiyenin bölünmesi taslağını oluşturdular ve MİLLET İTTİFAKINI oluşturdular. Bunlara oy veren patetesci ve soğancılar vatan elden gittikten sonra ne yapacaksınız ne?
  Cevapla
 • Ottomans 4 ay önce Şikayet Et
  Al sana erken secim lan bi akilli olamiyorlar
  Cevapla
 • vatansever 4 ay önce Şikayet Et
  kim muhalefetmi ders alacak......yaşı 20 ile 30 olanlar hala eski türkiyeyi bilimiyorlar bir çogu..ülkeyi öncedende böyleydi sanıyorlar ...su sıkıntısı petrol elektrik bir paket sanayag bunların hiçbirini bilmiyorlar hastanelerde rehin kalma galoşları parayla alma doktor sırası parayla bunların hiçbirini bilmiyorlar...bu dönemi en iyi m...kemal biliyor onunda işine gelmiyor..bilenlerin bazılarıda hala chpye oy veriyor...neden rahatlık battıda ondan..
  Cevapla
 • SARIÇİÇEK 4 ay önce Şikayet Et
  Allahıma şükürler olsunki 2023 seçimlerinde şer ittifakın adayı inşaAllah Ank. Büyükşehir bld. bşk. Mahsur Yavaş veya İst. Büyükşehir bşk. Ekrem İmamoglu olur...Bu ikisinin karnesi kırık puan yok çok şükür sandıga gömülecekler inşaAllah Reis yolun açık olsun inşaAllah.
  Cevapla
 • Vatandaş 4 ay önce Şikayet Et
  MHP neden yok MHP siyâsi parti değilmi
  Cevapla
 • HACI 4 ay önce Şikayet Et
  MHP aday çıkarmadı, bazı yerlerde Akparti aday çıkarmadı. İttifak böyle olur. Ayrı gayrı olmaz
  Cevapla