TÜM YORUMLAR

PKK'yı tutuşturan haber! Hazırlıklar başladı, intikam yemini sonrası operasyon an meselesi
PKK'yı tutuşturan haber! Hazırlıklar başladı, intikam yemini sonrası operasyon an meselesi
DÜNYA
10 Haziran 2021, 06:34
PKK'yı tutuşturan haber! Hazırlıklar başladı, intikam yemini sonrası operasyon an meselesi
Terör örgütü PKK'nın Duhok'ta Peşmergeye karşı kurduğu pusu sonrası intikam yemini eden Mesud Barzani cephesinde hazırlıklar sürüyor. Yetkililer PKK ile çatışmanın an meselesi olduğunu belirtti.
YORUMLAR 52
 • HEREDOT CEVDET 7 ay önce Şikayet Et
  ABD nasıl bir oyun peşinde anlamadım.
  Cevapla
 • Akıl 7 ay önce Şikayet Et
  Tiyatroya kim inanır berzani efendi bazı bölgeleri tiyatro icabı sana teslim edecekler amaç türkiye girmesin bizde yedik değilmi berzo hayinliğin çaresi yok öyle bilesin.
  Cevapla
 • Rrrrr 7 ay önce Şikayet Et
  ikisi de Amerikan uşağı çok zavallı lar açıyorum hiç uğruna ölüyorlar
  Cevapla
 • Haso 7 ay önce Şikayet Et
  Oyun toprak icin yapilan bir oyun ikby bölgesini buyutecek
  Cevapla
 • Casper 7 ay önce Şikayet Et
  Barzani ve çetesi zaten pkk nin ta kendisi bunlar çıkar çatışması yaşıyor.iki taraftan da kim etkisiz hale gelirse gelsin bize farkermez öyle vurun ki birbirinizi karşılıklı yok olun.
  Cevapla
 • Melih 7 ay önce Şikayet Et
  Bu adamın da ne millet olduğu belli nede kimi neden tuttuğu önceden kendisi pkk koruyup kollamiyormuydu şimdi çıkarı zarar görünce seksen derece donus yapmış firildak adam
  Cevapla
 • Sami 7 ay önce Şikayet Et
  Bu Barzani denen adam daha önce Türkiye ye saldırı olduğu zaman pkk tarafından çıkıp bize türkiyeye bir kedi bile vermem diyen vermem deyip pkk koruyup kollu yan şimdi silah kendine ce çıkarına dokunun ca avazi çıktığı kadar bağıran adam degilmi
  Cevapla
 • Burak 7 ay önce Şikayet Et
  Bunlar çok açık kurgu.. Turkiyemizin Irak içlerine kadar girip de teröristleri temizlemesini kabul edemeyen sözde kendi bölge ilan ettikleri Kurd bölgesel yönetimin olası gelecekte ilan etmeyi planladıkları devletciklerine vurulacak bir hançer olarak gördükleri için bu oyunu oynuyorlar. PKK asla barzaniye saldırmaz çünkü çıkar ilişkileri yıllardır devam ediyor edecek.
  Cevapla
 • SAMSUNLU YÜCEL 7 ay önce Şikayet Et
  BESLE KARGAYI OYSUN GÖZÜNÜ!BİRGÜN SIRTINA DÖNERSEN ....MÜDÜRÜNÜ!AH AH;YILLARDIR Besliyorsunuz NE OLDU...daha durun sizi ABD-İSRAİL DE ARKANIZDAN VURACAK....
  Cevapla
 • Ükeci 7 ay önce Şikayet Et
  Bu gevşekler pes eder pkk nın her dediklerini yaparlar. pkk nın amacı da bu. Demedi demeyin.
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 7 ay önce Şikayet Et
  Biz Barzani’nin tarihinizi de biliriz. Tarihi "dede Barzani fotoğraflarına bakalım" yanlarındakiler kimler.İsrail MOSSAD ajanları !? Düne kadar " - PKK sizin bölgenizde nasıl lojistik destekleniyor, izin vermeyin" dendiğinde, "Türkiye ye bir kedi bile vermem" diyen kimdi ? İsrail ve ABD'nin "petrol hevesleri ve vadedilmiş toprakları" adına "Kürtlerin İsraille aynı ırkdan geldikleri ve hep destekleneceği" gazından sonra "Kerkük' ü de ilhak çabaları çıktı" Türkiye ye "- Siz Kerkükden bahsederseniz ben de Diyarbakırdan bahsederim" diyen kimdi?Ermenilerin “Ağrı dağı pullarının hesabını sorduk”..Sırada PAPA pulu var??
  Cevapla
 • vedat 7 ay önce Şikayet Et
  "Türkiyeye bir Kürt kedisi bile vermem " diyen Talabani dir. Talabani ise Barzaninin baş düşmanı,sol görüşlü ,özellikle de PKK ile yandaştır. Bazı şeyleri birbirine karıştırmayalım.
  Cevapla
 • nimet 7 ay önce Şikayet Et
  Yıllarca.. Yıllarca.. Yıllarca Türkiye bir gün sizi vuracak diye herkese bas bas bağırdı.. Barzani ve TALABANİ HERKESE DOST TÜRKİYE ile değil de Amerika ve İsrail korkusuna pkk ile hareket etti ve besledi.. Şimdi ne oldu...
  Cevapla
 • COZUM. 7 ay önce Şikayet Et
  BARZO CAPULCUSUNA ÖYLE BIR TUZAK KURMALIYIZKI.PKK TERERISTLERIYLE ÖYLE BIR SAVASTIRMALIYIZ. KI .KIM GUCLENIYOR SAF DEGISTIRIP OBURUNU EZMELIYIZ.VE SAVAŞI ASLA KAZANAN OLMAMALI.SADECE CESETLER DAĞ GIBI YIGILMALI.Cozum BUDUR.
  Cevapla
 • Mizah 7 ay önce Şikayet Et
  İt iti ısırmaz boşuna heveslenmeyin.
  Cevapla
 • Halil 7 ay önce Şikayet Et
  göstermelik bir çatışma yapar olur biter. Niyeti düzgün olsaydı yıllardır o pkk yı beslemezdi.
  Cevapla