TÜM YORUMLAR

Akşener'in HDP planı! Erdoğan'dan AK Parti'ye talimat
Akşener'in HDP planı! Erdoğan'dan AK Parti'ye talimat
SİYASET
11 Haziran 2021, 07:33
Akşener'in HDP planı! Erdoğan'dan AK Parti'ye talimat
Abdulkadir Selvi "Muhalefet cephesinde hesaplar karıştı" başlıklı yazısında, Meral Akşener'in HDP çıkmazını ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti'ye verdiği "Sahada olacağız. Artık masada oturmak yok" talimatını yazdı.
YORUMLAR 39
 • O.Nuri 5 ay önce Şikayet Et
  meralin planı seçmeni oyalamak.o chp ve hdp yi bırakmaz ve bıraktırmazlar
  Cevapla
 • Vatandaş 5 ay önce Şikayet Et
  İyi parti her şartta hdpkk ile anlaşır yoluna devam eder. Bu açıklamalar, manevralar tamamen tabanı ürkütmeme planları. Zerre samimi değiller.
  Cevapla
 • Alp kartal 5 ay önce Şikayet Et
  Millet ittifakı dağılmaya çok müsait bir ittifak Akparti ve Cumhur ittifakı bunu çok iyi değerlendirmeli Kılıçdaroglunun ve Akşenerin biz kazanacağız propagandası sadece algı ve spekülasyondan öte bir şey degil Akparti kadroları çok iyi çalışmalı herşeyi Cumhurbaşkanının üstüne yüklememeliler Büyükşehirlerde belediyeleri kaybetmenin nedenlerinden biride seçim kadrolarının yeterince çalışmamasıdır
  Cevapla
 • usta 5 ay önce Şikayet Et
  AK PARTİ VE MHP nin dışındaki partilere rey veren KÜRT vatandaşlarımız bakın, görün reyleriniz ne kadar degerli. Sizin reylerinizi almak için kırk takla atıp renkten renge giriyorlar. Bunlar 4 parti bukelemunların neslini kurutacaklar. Bu gün bir renge giriyorlar yarın başka renge. Ona göre rey verin.
  Cevapla
 • vatandaş 5 ay önce Şikayet Et
  başkanım, senin bizden haberin yokki, teşkilatın olsun, yanındakiler, danışmanların sana doğru bilgi veriyormu acaba? ben sanmıyorum. teşkilat bitik, bu gidişle karşı tarafı kazandıracaklar. olan da bize olacak.
  Cevapla
 • Var yok 5 ay önce Şikayet Et
  Reisim Başkanım Belediye Başkanları size destek vermelidir Sizin sayenizde seçildi çoğu yoksa kim onlara oy verir o yüzden çalışsalar da görsek
  Cevapla
 • Durum bu 5 ay önce Şikayet Et
  Bu hanımın Türkiye'ye hizmet gibi bir derdi yoktur. Gözünü hırs bürümüş. İhtirası uğruna milleti yakacak, ülkeyi yıkacak. AKP tabanı ise davası olmayan bir kalabalık. Yüzde yetmiş beş oyu tükettiler, şimdi Saadetin yüzde yarım oyuna göz diktiler. Yazık.
  Cevapla
 • Asla inanmiyoruz 5 ay önce Şikayet Et
  meral aksenerin selahattin demirtas ve esi hdp hakkindaki o ovucu sozlerinden sonra ve nlikle ve kesinlikle merak aksenerin ve cakma sozde ulkucu gercekte hdp pkk pyd sempatizani ip partisi yetkililerinin hdp karsi tavir alacagina asla inanmiyoruz
  Cevapla
 • Akıl 5 ay önce Şikayet Et
  REİSE sesleniyorum Akparti taşra teşkilatında görev alanların dava diye bir hedefleri yoktur hedefleri cepleri kaldı işkur üzerinden ne rantlar dönüyor adam ismi işkurda kendisi evde maaşının yarısını kendisi alır diğer yarısı ise onu işe alanlar alır ve buna benzer çok farklı cebe indirme şekilleri oluyor bunlar temizlenmedikçe kan kaybetmeye devam edeceğiz hani ömerler haticeler aişeler nerde kaldılar ellerimizi çabuk tutmasak telafisi olamayacak pişmanlıklarla karşı karşıya kalabiliriz.
  Cevapla
 • sefer 5 ay önce Şikayet Et
  bunlar arka planda anlaşmalı , Meral apla da her numara var
  Cevapla
 • metin 5 ay önce Şikayet Et
  Sayın Başkanım sahaya ineceğiz dediğiniz arkadaşlarınız gerçekten sizi yıkmak için çalışıyorlar. Önce içinizdeki rüşvetçileri, hırsızları, hainleri vede yanlızca kendisine vede akrabalarına hizmet eden bürokratlarınızı lütfen temizleyin, sizi gerçekten seven taraftarlarınıza kulak verin, onları dinleyin. Lütfen.
  Cevapla
 • ilker 5 ay önce Şikayet Et
  ittifakları vaşına geçti. Bu ittifakın fazla sürmeyeceği belliydi. Bunun için erken seçim diye bağırıyorlardı. Erken seçim olmayınca bir birlerine girdiler. Meral gelsin Resinin yanına dursun. chphdppkk ya oy vermek mübahta akparti mhp ye oy vermek günahmı.
  Cevapla
 • Ali Hakyemez 5 ay önce Şikayet Et
  100 yıl içindeki Abdülhamit zamanında yapılan oyunlar aynısı devam etmekte 2023de resmimizin yanındayız İstanbul örneği gibi sonra temel atma törenleri ile karşı karşıya kalırız hep
  Cevapla
 • Reis 5 ay önce Şikayet Et
  Sahaya inme konusunda geç kaldın başkan. İş işten geçti, sanırım sizlere veda zamanı geldi.
  Cevapla
 • Gazi 5 ay önce Şikayet Et
  Katılıyorum cezasız bırakılan partililer bu hale getirdi.
  Cevapla
 • kara vicdanlı 5 ay önce Şikayet Et
  reisin her daim arkasındayız sessiz çoğunluk masaya daha gelmedi muhaalefete yine hüsran var
  Cevapla
 • bayram 5 ay önce Şikayet Et
  ittifakken iyiydiler şimdi ne oldu ip hedepe nin pekaka bağlantısını yeni mi gördü önceki ittifaklar nereye gitti
  Cevapla