TÜM YORUMLAR

Kuruluş Osman'ın ustası göze çarpan itirafıyla ortalığı salladı! 'Acaba bayılsam ayıp olur mu?'
Kuruluş Osman'ın ustası göze çarpan itirafıyla ortalığı salladı! 'Acaba bayılsam ayıp olur mu?'
MEDYA
15 Haziran 2021, 09:49
Kuruluş Osman'ın ustası göze çarpan itirafıyla ortalığı salladı! 'Acaba bayılsam ayıp olur mu?'
Tarihsel dönemde vuku bulan gelişmeleri aydınlatan Kuruluş Osman dizisinin yoğun ilgi gören oyuncusundan dikkat çekici itiraf geldi. Kuruluş Osman'da her ne kadar kötü karakteri oynasa da yine de izleyenlerin sempatisini kazanan Erkan Avcı, set ortamında karşılaştığı zorluklardan bahsetti.
YORUMLAR 11
 • C.Türk 3 ay önce Şikayet Et
  Tek Evlilik Yapan Osman Beyi Çift Evli göstermeleri Hemde Şeyh Edebaliye Kızının üstüne Malhun Hatunu Kuma getirip Nikah Kıydıran Senaristler ile Dizinin Cılkını çıkardılar.
  Cevapla
 • Erhan 3 ay önce Şikayet Et
  Osman bey iki evlilik yaptı. Dizideki hata hatunların evlilik sırası...
  Cevapla
 • gurbetci 3 ay önce Şikayet Et
  sagolsunlar var olsunlar ecdadimizi çok da guzel canlandirmislar erkan avci ve rol arkadaslari o soguga o kadar sicaga ragmen iyi dayamislar maasallah o aslanlara çok sagolasica yonetmeninden tout butun kadruyu tebrik ediyoruz devamini bekliyoruz .
  Cevapla
 • İhsan 3 ay önce Şikayet Et
  Bu dizi kaldırılmalı ecdat bu mu
  Cevapla
 • Tuğrul 3 ay önce Şikayet Et
  Osman dizisi tam bir rezalet. Ertuğrul'un bütün bölümlerine bakmıştım. Osman tam bir fiyasko. Çok enteresan bir dizide başrol hariç herkes iyi. Dizinin bir bölümü düğünle bitiyor diğer bölümü cenaze merasimi ile. Artık fazlaca sıktı uzun süredir izlemiyorum. Yeni sezonda asla izlemeyi düşünmüyorum.
  Cevapla
 • C.Türk 3 ay önce Şikayet Et
  Aynen!.. Tek Evlilik yapan,7 tane Çocuk Doğuran Bala(Rabia) Hatun vefat ettikden 2 Sene sonra Vefat eden Osman Bey,in Bala Hatun aşkını anlamayan Osman Bey,i Çift Evli Gösteren Senaristlerle Yapılan bu Dizi Atalarımıza Saygısızlıktır.
  Cevapla
 • ek9 3 ay önce Şikayet Et
  kuruluş osman hangi imparotorluğun geçmişi osmanlının olmadığı kesinde nerenin anlayamadım gitii.
  Cevapla
 • Yusuf Ali 3 ay önce Şikayet Et
  Sırtında 35 kg yük , 40 derece Sıcaklık,Ayagında Postal,Dogru Düzgün Uyku yok,Yatakları Met,o dag Senin Bu Dag Benim,tatili Yok,Anasından babasından Yarinden Ayrı,yeri geliyor izne Çıkamıyor,bu kadar Şeyde Tek Söyledikleri cümle Vatan Sagolsun Milletimiz Sagolsun Ve Aldıkları Para 10 15 bin tl Çogu Kişi Lafını Ediyor Yazıklar Olsun size Ve Haber 7 ekibineki Saçma Sapan Şeylerin Haberlerini Yapıyosunuz Bütün Vatan Derttlilerine Canıyla Para Kazanan Mehmetçiklerime Selam Olsun
  Cevapla
 • Mustafa 3 ay önce Şikayet Et
  Aşırı para kazanıyorlar sonra gelen servet başlarına dert oluyor aman dikkat
  Cevapla
 • Akıncı 3 ay önce Şikayet Et
  İmansızlık,küfür lafları çok fazla ediyor. Senristde dikkat
  Cevapla
 • cüneyt 3 ay önce Şikayet Et
  Bu kardeşimizin kazandığı paraya bu millet 50 sefer bayılır da ayılır da inşaat tarım işçileri ne yapsın o zaman üç kuruş yevmiyeye canları çıkıyor milletin hiç şikayet etmesin gak diyor su guk diyor yemeği önünde hey yavrum heyyy
  Cevapla