TÜM YORUMLAR

Tüm öğrenciler merak ediyordu! Bakan Selçuk'tan son dakika açıklaması
Tüm öğrenciler merak ediyordu! Bakan Selçuk'tan son dakika açıklaması
EĞİTİM
18 Haziran 2021, 05:42
Tüm öğrenciler merak ediyordu! Bakan Selçuk'tan son dakika açıklaması
Vakaların azalması ve aşılamanın hızlanmasıyla birlikte eğitim için de umut veren gelişmeler yaşanmaya başlandı. Yüz yüze eğitimin gelecek sene nasıl uygulanacağı konusunda Milli Eğitim Bakan Selçuk'tan son dakika açıklaması geldi.
YORUMLAR 8
 • Haci vat 4 ay önce Şikayet Et
  biri dayıya ilkokulların ygs ye girildikten sonra liselerin de 26 sında üniverste sınavına girince okulların artık herkesin kafasında bittiğini uygun bir şekilde anlatsın. Okulları açık tutarak adam gibi eğitim yapılmalıydı
  Cevapla
 • Dervaz 4 ay önce Şikayet Et
  Okul oncesinde yaz okulu da ne saçmalık hepsi bu sene okula geldi üstelik okul öncesi eğitimi hep açıktı Sırf sağlıkçılar için hiç tatil yapmamış okul öncesi öğretmenleri yaz boyu bakıcı olarak okula getirme saçmalığını bırakın ayıp oluyor
  Cevapla
 • enes 4 ay önce Şikayet Et
  boş dalga. bu saatten sonra Eylül ayına kadar yapılan hiç bir şey işe yaramaz. kapatın okulları 1eylul itibariyle hiç kapatmadan Allah ne verdiyse yüklen.
  Cevapla
 • The imam 4 ay önce Şikayet Et
  4. dalga geliyor 7000 kritik eşik!!!!
  Cevapla
 • Sedat 4 ay önce Şikayet Et
  Çocuklar da yoruldu kafası rahat tatil yapsınlar yeter :(
  Cevapla
 • FULBRIGHT 4 ay önce Şikayet Et
  (Türkiye'de 1949 da kurulan ABD/FULBRIGHT Eğitim Komisyonu) Haklısın; eğitimin adı ''milli eğitim'' :)
  Cevapla
 • ELEKTROMANYETİZM 4 ay önce Şikayet Et
  Gördüğümüz ve göremediğimiz her madde ve sesin temel yapısı olan ELEKTROMANYETİK FREKANSLARI ilkokul birinci sınıftan üniversite son sınıfa kadar her okulda ve her sene ders olarak okutun (Tabi Türkiye'de 1949 da kurulan ABD/FULBRIGHT Eğitim Komisyonu izin verirse!) Bu kabiliyetteki güçlü bir uydudan veya organize hareket edebilen birçok uydudan bir hedefe yönlendirilen elektromanyetik frekanslarla geride hiç bir iz bırakmadan o hedefteki yanıcı maddeler yakılabilir, (mikrodalga fırın gibi) patlayıcı maddeler de patlatılabilir. Uçaklar, gemiler, füzeler, silah depoları, arabalar, fabrikalar, ormanlar, vb. hedef alınıp yakılabilir. Hassas elektronik sistemler bozulabilir.
  Cevapla
 • Osman 4 ay önce Şikayet Et
  gencin tanıtımı havada kaldı :D ne anlatıyon der gibi :))
  Cevapla