TÜM YORUMLAR

Akşener'in Türkkan sessizliği! Darp edilen muhabiri yok saydı
Akşener'in Türkkan sessizliği! Darp edilen muhabiri yok saydı
SİYASET
23 Haziran 2021, 15:15
Akşener'in Türkkan sessizliği! Darp edilen muhabiri yok saydı
Lütfü Türkkan’ın kaçak çiftliği hakkında sessizliğini bozan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açıklamalarında, Türkkan'ın adamları tarafından feci şekilde darp edilen muhabire ise yer vermemesi tepki çekti.
YORUMLAR 94
 • sezayi 3 ay önce Şikayet Et
  ükesini ve milletini yok sayandan ne olur?umulur ki yok olmaya mahkum olur.
  Cevapla
 • Torb 3 ay önce Şikayet Et
  HDP nin kankasi olan sizler hâlâ konuşmaya utanmiyorsunuz. Lütfi Türkkan denen zat devletin arazisine çökmüş bunu haber yapanlarin kafasını gözünü patlatmış hâlâ savunuyorsun ya RABBİM seni bildiği gibi yapsın
  Cevapla
 • mülayim 3 ay önce Şikayet Et
  Sahi bu "Gayretullah" sözcüğünü en çok kimler kullanıyordu?
  Cevapla
 • reis 3 ay önce Şikayet Et
  pkk arka bahçesi hdp ile ortaklık yapanların mehmetçiyi ağzına almaya hakkı yok
  Cevapla
 • vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  mhp liyim diyen grupların saldırdığı gazetecileri neden görmezden geldiniz. o zaman gerekli tepkiyi verseydiniz bu haber daha anlamlı olabilirdi. evrensel kötülüğe, size yapılan iyi bize yapılan kötü derseniz olacağı budur.
  Cevapla
 • aaaaaa 3 ay önce Şikayet Et
  Bu saldırı sözcü veya bu hanımı öven bir gazeteciye yapılsaydı hepsi hastanede sıraya girerdi, 15 Temmuzdan önce ben başbakan olacağım diyen hülle vekille seçime giren bu kadından ne bekliyorsunuz özür mü avcunuzu yalayın her gittiği yerde sahte figüranla giden birisi bu bence kendine yakışanı yapıyor.
  Cevapla
 • ETFKÇ 3 ay önce Şikayet Et
  Sayın Akşener seni biz bu kadar boş bilmiyorduk sen tam işi gücü lafıgüzaf birisin işin gücün oyun kumpas eski Türkiye alışkanlıklarını bırak artık kimse yemiyor oyunlarını dağdakilerden de medet bekleme kendilerine faydaları yok
  Cevapla
 • cevdet 3 ay önce Şikayet Et
  laf ebesi.
  Cevapla
 • HASAN 3 ay önce Şikayet Et
  Onun için mi Hdp ile işbirliği yaparak kınalı kuzuların ayağına taş değmesin diye birlikte haraket edip seçim işbirliği yapıyorsun. Biz sizi yanlış anladık.
  Cevapla
 • ortaklık 3 ay önce Şikayet Et
  hdp binasına yapılan saldırı meral ile hdp arasını bozar. hdp binasına saldırıyı fetöcüler yapmış olabilir. fetöcüler kürtlerden nefret eder. meral de fetönün kuklası. bu durumda ortak olan hdp ile meral in ortaklıkları bozulur. hemde öyle böyle değil. çok kötü bozulur.
  Cevapla
 • gül, lale 3 ay önce Şikayet Et
  senin ortağın pkk nın gölğesi hdp, bizim kınalı kuzularımıza gül, lale mi atıyor yoksa mayın döşeyip, kurşun, roket mi atıyor. sen askerimizi polisimizi, sivil insanımızı, bebekleri düşünseydin hdp ile ortak olmazdın. fetönün kuklası zavallı kadın. yapmaya çalıştığın her alğıda başında paralanıyor. bir bakarsın yurtdışında gece klüplerinin müdavimini konuşturur. bir bakarsın landrover cipi olan birini aç gösterir. bir bakarsın çiftçi olmayan birini elinde soğanları kalmış gibi gösterip milletimizi kandırmaya çalışır. aptal aptal fetö taktikleri. fetö gebermiş bu arada.
  Cevapla
 • okan 3 ay önce Şikayet Et
  yazık hiç mi iyileşme görmüyorsunuz. gözünüz bu kadar mı kör olmuş. Şu ekonomi bile 90lardan iyi. bir sürü hizmet var. suriyenin içindeyiz. afrikadayız. yanımıza dost ülkeler toplamışız. bu kadar mı KÖRSÜNÜZ...
  Cevapla
 • belde 3 ay önce Şikayet Et
  oh şimdi mafyacılığa merak sardı bunlar. herhalde kurtlar vadisini çok izlemiş olsalar, ya da Çukuru. iyi bir özenti değil, yazık oluyor, yanlış örnek oluyorlar. olur böyle siyaset birader.
  Cevapla
 • belde 3 ay önce Şikayet Et
  bunların kınalı kuzularının birçoğu yurtdışında bir kısmı da Silivri de. geri kalanı da tiyatro yapmakla meşgul. kimisi dublaj, kimisi montaj, kimisi de röportajla meşgul. adam bulabilirlerse. buldukları da sahteymiş. ne yapacan bunların tiyatrosunu oynayacak oyuncu da yok. bulduları garibanı oynatıyorlar sonra pardon bile diyemiyorlar.
  Cevapla
 • ziyacan 3 ay önce Şikayet Et
  yapay takiyye yalan iftira makinası...umarım bir gün o muhabiri anlamak için düştüğü duruma düşmezsin!
  Cevapla