TÜM YORUMLAR

Bakan Soylu: Türkiye bunu başaran iki ülkeden biri!
Bakan Soylu: Türkiye bunu başaran iki ülkeden biri!
GÜNCEL
24 Haziran 2021, 14:39
Bakan Soylu: Türkiye bunu başaran iki ülkeden biri!
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türkiye'de 100 bin nüfus başına trafikte can kaybı ortalamasının 2020 sonu itibari ile 5,8 olduğunu belirterek, Avrupa ülkelerinin bu rakamlara inanamadığını dile getirdi.
YORUMLAR 8
 • bidost 5 ay önce Şikayet Et
  Sayın bakanım senin verdiğin rakamlara Avrupa gavurları inanmıyor, maalesef ülkemin gavurları da inanmıyor. Allah'a emanet olun bakanım...
  Cevapla
 • atakan 5 ay önce Şikayet Et
  Bence veriler gayet gerçekçi çünki trafikden dolayı gidemiyoruz arabanın içinde oturuyoruz kaza yapmak için arabanın gidebilmesi gerek.
  Cevapla
 • Terazi 5 ay önce Şikayet Et
  YOL-2 Yolda gidersin yollar yılan gibi kıvrım kıvrım, düz arazide bile bi dolu saçma sapan lüzumsuz virajlar; o virajlarda şansına kamyon, çoğunlukla da otobüs çıkarsa vay geldi haline: zaten virajın içinde yolun kenarları bozuk olması dolayısıyla sen içe kaçmışsın otobüs içeri kaçmış birbirine nerdeyse sürtünerek geçersin, iki araç arasında burunu buruna 20 santim ya kalır ya kalmaz, saatte en az 80-90'la gidiyorsun; bir de otomobilin koltuk seviyesinde o otobüsün farı caaaaart diye girer mi gözüne, ondan sonra o pis yolda bir de en az 30 saniye gözün kararır yolu da göremezsin, saatte hızın 90-120. Canını seveyim, eski türkiye neydi yahu.
  Cevapla
 • Terazi 5 ay önce Şikayet Et
  YOL-1 Kardeşim.. Sene 90'lar.. Bir şehirlerarası yola çıkarsın otomobilinle, gecenin bir yarısı, güya iki büyük önemli şehrin arasındaki yoldasın: yolun hepsi topu iki şerittir başka yol yok, o şeritlerin arasında da çoğunluk şerit çizgisi orta çizgi falan da bulamazsın; asfalt yol kenarlarında kırtık kertik, net bi asfalt sınırı yok, nerde asfalt başlıyor nerde toprak başlıyor belli değil, toprak geldiğinde de çoğunluk asfalttan el kadar aşağıdadır, yani her yerde düşük banket, Allah etmesin tekeri kaptırırsan direkt şarampol veya uçurum;
  Cevapla
 • bülent 5 ay önce Şikayet Et
  yaollarda makul mamantıklı bir hız sınırı belirleyeceksin ama mantıklı olacak, sonra da bu sınırı geçenin canına okuyacaksın.. yok %10 opsiyonmuş falan yok, belki %1-2 olabilir o kadar.
  Cevapla
 • yusuf 5 ay önce Şikayet Et
  bu verilere inanmiyorum
  Cevapla
 • Bidost 5 ay önce Şikayet Et
  Niye sen saydın da senin rakamların farklı mı çıkıyor, inanmazsın çünkü cahilsin.
  Cevapla
 • kaskocu 5 ay önce Şikayet Et
  asiri trafikten hiz yapacak ortamda yok bu da ayri bir ayrinti olanda parali yol zaten
  Cevapla