TÜM YORUMLAR

Elmalı Davası'ndaki şüpheli çift ilk kez konuştu
Elmalı Davası'ndaki şüpheli çift ilk kez konuştu
GÜNCEL
01 Temmuz 2021, 01:31
Elmalı Davası'ndaki şüpheli çift ilk kez konuştu
Türkiye'nin gündemine 'Elmalı Davası' olarak giren cinsel istismar suçlamalarının yer aldığı olayda anne Merve Akman ile üvey baba Rahmi Akman, ilk kez konuştu.
YORUMLAR 33
 • Doktor 3 ay önce Şikayet Et
  O babaannenin hapse atılması şatttır..
  Cevapla
 • murat 3 ay önce Şikayet Et
  dogrusunu allah bilir adam 4 defa evlendiyse orada durup düşünmek lazım öyleyse adam ipsiz sınıfından
  Cevapla
 • Birisi 3 ay önce Şikayet Et
  İnna lillah ve inna ileyhi raciun
  Cevapla
 • Osmann 3 ay önce Şikayet Et
  Sonucda bir annedir el kadar cocuga yaptiklarina inanmiyorum bu bosandigi esinin annesi ve babasi tarafindan ezberletilmis baski yapilmis bi durum bence
  Cevapla
 • MUSTAFA 3 ay önce Şikayet Et
  Çocuklardan birinin olanları anlattığı videoyu aylar önce söylemiştim. Cocuk gayet zeki ne dediğinin farkında olan bir çocuktu. Hiçte birilerinin öğrettiği şeyleri konuşuyormuş gibi görünmüyordu. Dolayısıyla burada konuşan şahısların söylediklerine inanmıyorum. Yovuz hırsız ev sahibini bastırır misali karşı tarafı suçlayrak yaptıkları rezilliğin üzerini örtmeye çalıştıklarını düşünüyorum.
  Cevapla
 • Şaziment 66basamak 3 ay önce Şikayet Et
  Hepsini içeri tıkın. Bütün aileyi. Anasını, babasını, üvey baba, üvey anne, teyze, babanne, anane, üvey babanne.. At içeri.
  Cevapla
 • Şaziment 66basamak 3 ay önce Şikayet Et
  Bence hepsini tutuklayın. Annesi, babası, üvey babasını, babannesini, annanesini, üvey annelerini de, teyzesini de. Hepsini içeri atın. Yatsınlar 5,10 sene. Çocukları da devlet okullarında yatılı eğitime. Altın gibi öğretmenlerimiz var. Pırıl pırıl yetişir, zihni hür, vicdanı hür, iyi bir gelecekleri olur. İçerde yatanlar 10 sene sonra hapisten çıkınca, bakalım o pırıl pırıl çocukların yüzüne, yıllar önce(bugüne mahsus) yaptıkları hatalarıyla bakabilecekler mi? Herkez yaptığından utansın. Atın hepsini içeri köpeklerin. Çocukların şuurunu alt üst etmişler. Gelecekleriyle, hayatıyla oynuyorlar.
  Cevapla
 • EMS 3 ay önce Şikayet Et
  her iki tarafı da dinlemeden karar vermenin ne büyük yanlışlara sebeb olabileceğini bu olay hepimize bir kez daha gösterdi .
  Cevapla
 • vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  öncelikle müvekkillerin Elmallı olmadığı ağır cezanın ANTALYA / ELAMALI / ilçesinde görülmekte olduğunu ve kamuoyunda sanki olay elmalıda olmuş gibi aksediliyor bu yanlışın düzeltilmesi gerekli ve rabbim hırs kin nefret yüzünden küçücük çocukların geleceği için gerçek suçluların bulunması olayın en kısa sürede aydınlanmasını dilerim rabbim kuru iftiralardan korusun
  Cevapla
 • Musti 3 ay önce Şikayet Et
  Fitne ficur kol geziyor
  Cevapla
 • batmanl 3 ay önce Şikayet Et
  Hucurat süresi ayet-6 Ey iman edenler, eğer bir fasık, (harama ve yalana meyilli şahıslar, oluşumlar ve yayın organları) size bir haber getirip (verirse), onu 'etraflıca araştırın' (her anlatılana hemen inanıp kanmayın). Yoksa bilmeden (ve yanlış yönlendirme sonucu), bir kavme (ve kesime) kötülükle sataşıp (haklarına tecavüz etmiş duruma düşersiniz) de ardından bu işlediklerinize pişman oluverirsiniz..
  Cevapla
 • Mustafa 3 ay önce Şikayet Et
  Öncelikle bu olayın elmalı olayı diye insanlara empoze edilmesinin sebebi Elmalılı Hamdi yazıra ve islama çok ağır bir hakaret olmuştur oyun bellidir hedef islam dini ve Şerefli Türk milletidir böyle böyle gençleri dinden ve kurandan uzaklaştırıp zihinleri bulandırmaktır olaya gelince yapılanlar doğruysa hiçbir vatan evladı böyle birşeyi kabül edemez devlette haddini bildirir cezasını verir, böyle olayları normal bişeymiş gibi ifşa etmek insanlığı ve bu milleti küçük düşürür aşağılar oyun çook büyük çoook.
  Cevapla
 • EMS 3 ay önce Şikayet Et
  ne alaka Hamdi yazırla. Mekkenin müşrikleri ; medinenin de münafıklarının meşhur olması peygamberimizin makamına bir zarar vermez ki.
  Cevapla
 • Harun DOĞRU 3 ay önce Şikayet Et
  Bir tane Resimde Bir Kafede Çocukta Meyve Suyu ve Adamın Önünde Geniş Ekran Aypet mi ne O Vardı belliki Çocuğa Almış bence Dedikleri Doğru Babalık Yapmaya Çalışmış O Resimden Sonrada Babaannesinden Kıllandım oğlunun intikamını alıyor olabilir Malesef Türkiyenin Yeni Alışkanlığı Bu Linç Etmek Haklı Haksız Bakmadan
  Cevapla
 • Kırkdokuzelli 3 ay önce Şikayet Et
  Asrın vebası ahir zaman belası fitne ile karşı karşıyayız Allah yardımcımız olsun.
  Cevapla
 • afyonlu 3 ay önce Şikayet Et
  kamaoyunun başkısıyla sizler ayvayı yediniz
  Cevapla