TÜM YORUMLAR

Başkan Erdoğan imzaladı! Dikkat çeken Suudi Arabistan hamlesi...
Başkan Erdoğan imzaladı! Dikkat çeken Suudi Arabistan hamlesi...
GÜNCEL
10 Temmuz 2021, 07:05
Başkan Erdoğan imzaladı! Dikkat çeken Suudi Arabistan hamlesi...
Son dakika haberi: Bazı bakanlık, kurum ve büyükelçilikler ile Demiroğlu Bilim Üniversitesine ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı. Suudi Arabistan Krallığı'nın ve Eritre Devleti'nin Türkiye büyükelçileri değişti.
YORUMLAR 9
 • Mustafa 3 ay önce Şikayet Et
  Recep Tayyip Erdoğan iki kere cağrıda bulundu gelin mesheplerimizi tarikarlarımızı Kuran'ın önüne koyduğumuz örf ve adetlerimizi bırakalım Kuran çatısı altında birleşelim. Ne içeriden nede dışarıdan cılız ses bile cıkmadı. Dinde reform dedi ağzı olan konuştu dinden para kazananlar Allah subhanehu ve teala aşkına bakara suresi 159 ve174 size hiç mi tesir etmiyor.
  Cevapla
 • ŞENOL YILDIRIM 3 ay önce Şikayet Et
  Cemal KAŞIKCI davası ne oldu!! Basın da unuttu gitti.
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  Amerikan/ İsrail dümen suyuna giden Suudilerin kendilerine düşman olarak ezberlettirilen İran'la dalaştırılması yani emperyalistlerin değirmenine su taşıması üzücüdür. Sözde İran'ın başı belaya girsin diye "Irak, Suriye, Türkiye ve İRAN üzerinde kurulacak bir Kürdistan için İsraille el altından görüşmeler yapmaktaktadır. Ortadoğuda emperyalistler nasıl ki geçmişte "iranla Irakı 8 sene savaştırdılar ve bu dönemde göbek kaşıdılarsa", şimdide ortadoğuda "MÜSLÜMANI MÜSLÜMANA KIRDIRMA PROJESİNİ" devreye sokuyorlar ve "Sunni-Şii" çatışmasında Suudilerive BAE'yi başta kullanarak "fitne fesat" hesapları yapılmaktadır..
  Cevapla
 • HIDIR BUDUR 3 ay önce Şikayet Et
  Allah'ın vadettiği yer altı zenginliklerine sahip Suudiler "lüx arabalar, altından kulozetlere defi hacetlerini yaparken" el altından İsraille aşna fişna ilişkiler kurdular. MÜSLÜMANI MÜSLÜMANA KIRDIRMA PROJESİNİN bir parçası oldular. Sözde Düşman İran ın başı belada olsun diye "Irak, Suriye, Türkiye ve İRAN üzerinde kurulacak bir Kürdistan'a evet derken,21nci yüzyıl Anadolu'nun ve Ortadoğu'nun Hristiyanlaştırılması yüzyılı olacak diyen Vatikana ve aynı ırkdan oldukları açıklanan Kürtleri kullanan İsrailin Vadedilmiş toprakları işgaline uygun zemin yarattılar? Hacda alınan "HURMA VE ZEMZEM SUYU paralarını, abd ye silah vs alarak kaptırdılar"
  Cevapla
 • Mustafa 3 ay önce Şikayet Et
  İsraili tanıyan ilk devlet kim.? Kıbrıs'ı devlet olarak tanımayan kardeş azerbeycan neden İsrail aleyhine tek cümle kurmaz. Körler sağırlar birbirlerini ağırlar
  Cevapla
 • Garip bir yolcu 3 ay önce Şikayet Et
  Çok merak ediyorum görevden alınanlar acaba başka göreve getiriliyor mu diye Yoksa ne halleri varsa görsün e mi kalıyor?
  Cevapla
 • Hancı... 3 ay önce Şikayet Et
  Her görevden alınan kişi işini yapmadığı için veya işe yaramadığı için alınmaz. Dinlenmesi için veya farklı işler için de alınabilir. Farklı bir amaç veya görevi kötüye kullanma gibi alınmalar zaten kamuoyuyla paylaşılıyor...
  Cevapla
 • İnce siyaset 3 ay önce Şikayet Et
  İki Devletin etin arasını bozan ABD .kaşıkçıyı Türkiye’de öldürttü sonra delilleri aldı Saudileri haraca bağladı . Zararı Türkiye çekti Saudi Arabistan dan ülkemize giren sıcak para düşüverdi .
  Cevapla
 • Anzer53bafra55 3 ay önce Şikayet Et
  Birgün benim ismim de çıkar atandı diye kim bunlar yaw
  Cevapla