TÜM YORUMLAR

Kabaktepe rüzgarı İmamoğlu'nu panikletti!
Kabaktepe rüzgarı İmamoğlu'nu panikletti!
GÜNCEL
10 Temmuz 2021, 09:51
Kabaktepe rüzgarı İmamoğlu'nu panikletti!
Mehmet Acet, AK Parti İstanbul İl Başkanı Kabaktepe'nin geçmişine dönük önemli detayları paylaştı. Kabaktepe'nin İmamoğlu'na karşı da nokta hamle ve eleştirilerde bulunduğunu söyleyen Acet bu durumun İBB yönetimini tedirgin ettiğini yazdı.
YORUMLAR 39
 • Selamet 3 ay önce Şikayet Et
  Fetönün peşinde koşanları makyajlayıp topluma çıkartmak Allah a ve vatana ihanettir fetö itiyle kimin resimi varsa yargıya teslim olmalı ve cezasını çekmelidir rahmetli Erbakan hocamız uyardığı zaman dalga geçen pontus kökenlileri şimdi görüyoruz yaşasın milli görüş.
  Cevapla
 • Serkan 3 ay önce Şikayet Et
  İlkdefa CHP ye yani imamogluna vermiştim.iyiki vermişimTalan i durdurdu.Allah Razi olsun.
  Cevapla
 • Fıss fıs 3 ay önce Şikayet Et
  İmamoğlu fıssıttırık biri
  Cevapla
 • Mardinli 3 ay önce Şikayet Et
  Şimdi mi anlardınız Eko nun taklitçi olduğunu onda öyle bir yüz surat var ki gerekirse Peygamber kılığına girip oy toplamak için kapı kapı dolaşıp oylari aldıktan sonra da şeytan kılığına girip hiçbirini de tanımaz İstanbul halkı demiyorum TÜRKİYE HALKI AMAN DİKKAT EDİNİZ
  Cevapla
 • Rngin 3 ay önce Şikayet Et
  Ekrem istediği yere gitsin EKREME bu saatten sonra oy veren siyaset koyunudur
  Cevapla
 • Nedim 3 ay önce Şikayet Et
  Aynen kardeş cehapede aynı şeyi söylüyor
  Cevapla
 • HeykelciCHP 3 ay önce Şikayet Et
  Eko başkan buraya heykeller ayağa
  Cevapla
 • Mehmet 3 ay önce Şikayet Et
  İstanbul'u ihya etti ya şimdi Türkiye'yi ihya edecek.
  Cevapla
 • Vatann 3 ay önce Şikayet Et
  Millet Eko yu iib nin basina getirerek Rus ruleti oynadi. Simdide ne yapacagini sasirmis.Bu mazoşist anlayis ile daha çok soylenirsiniz. Eeeee millete rahatlik batti.
  Cevapla
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Tarihi gördüğü en vasat ibb başkanı bide çok birşey yapmış gibi cumhurbaşkanı adaylığı istiyorum diyor bay herşey çok güzel olacak ama hiç birşey yapmıyacak bir konuda hakını yemiyelim çok güzel reklam ve tatil yapıyor tam bizim insanımıza layık ya meyve vereni taşla vermeyeni sırtla ondan sonra bir gelsinde bizi bunlardan kurtarsın kurtarılıncadan eski tas eski hamam böyle bariz ortada herkez bi 30 sene daha çöp olur gider yerinde sayar dururuz ondan sonra ikinci dünya savaşına girmeyen ülkemiz nasıl olmuşta bu kadar geride kalmış diye böbürlenip dururuz çalışana hırsız çalışmayanada çalıştırmıyorlar diyip kendimizi ve çevremize kandırmaya çalışırız
  Cevapla
 • Mehmet 3 ay önce Şikayet Et
  Bu millet ne derse o olur
  Cevapla
 • TATAR REMİ 3 ay önce Şikayet Et
  su göründü teyemmüm bozuldu değerli istanbullular güneş balçıkla sıvanmaz hiç bir şey eskisi güzel olmuyor
  Cevapla
 • Savaş 3 ay önce Şikayet Et
  Bence onların projesi bizim projemiz siyaseti artık bitirilmesi hiçkimseye faydası yok projeyi bitirse zaten yüzde şukadarı bitmişti deniliyor. Bitirmese durdursa heba etti deniliyor. Yanlış bunlar hangi belediye olursa olsun yerine gelen her başkan kamu yararına davranmalı ve sizin bizim siyaseti yapılmamalı. Yapılırsa kamu yararı ortadan kalkar ve herkes kendi projesini yapmak ister ozaman da proje çöplüğü oluşur. Büyümeliyiz artık. Ben böyle düşünüyorum.
  Cevapla
 • Tufan 3 ay önce Şikayet Et
  Kardeşim adamın kendine özgü hiç bir elle tutulur projesi yok.Ya başlanıp bitmeye yakınları bitirip ben yaptım diyor yada başlanmışların bitişi zorsa gömüyor.
  Cevapla
 • bülent duman 3 ay önce Şikayet Et
  Evet çok çalışmak lazım.bunların yanlışlarını halka en iyi şekilde duyurmak lazım.vakit var diye gevşememek gerekir.
  Cevapla
 • mehmet57 3 ay önce Şikayet Et
  ne varsa eskinin samimi zor zamanlarda çile çekmiş liyakatlı kişilerde iş var şimdikiler her şeyi hazır bulduğu için böyle gider sanıyor istanbul emin ellerde inşallah bunu tüm illere yaymak lazım halkın arasına karışııp tek tek insanlara gerçekleri anlatmak lazum
  Cevapla
 • balıkçı 3 ay önce Şikayet Et
  ibb yanlış ellerin eline,adeta hediye olarak bırakıldı,ısrarla istanbul teşkilatında bir arkadaşımızın aday olmasını istediğimiz halde,yapmadılar.osman nuri beyfendide geleceğin ibb başkanının ışıltısını görüyorum,ibb fatih sultan mehmet hanımıza terbiyesizlik yapanlara bırakılmamalı.
  Cevapla