TÜM YORUMLAR

PKK’ya katılımı önleyen bariyer: HDP binaları önünde evlat nöbetleri
PKK’ya katılımı önleyen bariyer: HDP binaları önünde evlat nöbetleri
GÜNCEL
10 Temmuz 2021, 14:45
PKK’ya katılımı önleyen bariyer: HDP binaları önünde evlat nöbetleri
Diyarbakır anneleri, 675 gündür evlatlarını bekliyor. Onların kararlı duruşu, PKK'ya katılımı bitirme noktasına getirdi.
YORUMLAR 41
 • Hacivat 3 ay önce Şikayet Et
  Hdp almayada pkk cadiri kuruyor alman polisi bekcilik yapiyor algi operasyonu yapip zaten düsman olan almani türkiyeye harekete gelmesini istiyor türkler burda azinlik savunmasiz fislenmis su an nefes almanlarina sadece izin veriliyor almana türk oldugunu belli etmemen lazim müslüman oldugunu belli etmemen lazim inanilmaz kin nefret dolu insanlar polisi müdürü sokaktan gecen cogu insani böyle yasam alani iyice kisitli
  Cevapla
 • SATRANÇ 3 ay önce Şikayet Et
  Diyarbakır annelerine selâm olsun. Ellerinden öperim.
  Cevapla
 • dipNot 3 ay önce Şikayet Et
  kendini milliyetci takdim eden Meral abla diyoki: Analar Hadepe nin kapisinda beklemesinler, gidip Devletin kapisinda beklesinler. Bu Analarin dogru direnisini kirmak istiyor. Bu Meral abla bide kalkmis bu devleti yönetmeye talib...Milliyetcilerin yüzkarasi pravakatör
  Cevapla
 • Sivas lı 3 ay önce Şikayet Et
  Ya bitecek ya bitecek Allah'ın izniyle...
  Cevapla
 • Adil 3 ay önce Şikayet Et
  Chp bitmeden pkk .hdp .bitmez abd .nin .turkiye ayağı. Chpkk....
  Cevapla
 • Adil 3 ay önce Şikayet Et
  Yalvarması bırakın dıyar bakır anneleri ...oglumuzu getirmezseniz .hdp binasına sokmayacağız hiç birinizi .deyin gerekirse ...topunuzu daga süreceğiz. Evinize .giremeyeceksiniz .ensenizde gezeceğiz deyin .hdp lı .itlere .
  Cevapla
 • C.Türk 3 ay önce Şikayet Et
  Anneler pkk.yı Çökertse bile Chp İzmirde Ortak Miting filan düzenleyerek Ayakda tutmaya çalışıyor? ...AYM,Savcılar uyuyormu?
  Cevapla
 • deniz 3 ay önce Şikayet Et
  lanet olsun pkk ve dostlari, ama hepsi................
  Cevapla
 • Remo 3 ay önce Şikayet Et
  Bir an önce anneler CHP binaları önünde HDP ye desteği kes diye bir oturma eylemi yapmalı.
  Cevapla
 • Trabzonlu 3 ay önce Şikayet Et
  Anneler en önemli aşamaya geçmeli. ....Ankara İzmir İstanbul CHP İl Teşkilatı önünde HDP ye desteği kes oturma eylemi yapmalı. ...HDP yi ayakta tutan CHP dir. ....CHP li Türk seçmenin uyanması için de bu şarttır....
  Cevapla
 • C.Türk 3 ay önce Şikayet Et
  Aynen! ..Chp,liler hdpkk Vekillerine Bakanlık Vereceğiz diyorlar!.. Millet hala işin Farkında değil?
  Cevapla
 • Burhan 3 ay önce Şikayet Et
  HDP kapatılmalı, hem de acilen. Tüm il ve ilçe yöneticileri terör örgütü yöneticiliği, adam kaçırma, çocuk alıkoyma suçlarından yargılanmalıdır. Bu kişilerin mal varlığına el konmalı, doğrudan yada dolaylı olarak siyaset yapmaları yasaklanmalıdır.
  Cevapla
 • Asımın Nesli 3 ay önce Şikayet Et
  Annelerin inadı değil devletin gücü pkk yı bitirme noktasına getirdi, devlet güçlüyse vatandaşı da güçlüdür.
  Cevapla
 • Kötü ihtimal 3 ay önce Şikayet Et
  Suriye ve kuzey ırakta, ABD ve AB istismarına açık 10 milyondan fazla bir insan potansiyeli var, apo ve Demirtaş devletin güçlü güvenliği altında keyfine bakıyor, yemek menüleri bile damak tadına uygun gelmese, batı ayağa kalkıyor, masum Kürt çocukları politize edilip miltanlaştırılıyor, kurşunlara hedef oluyor, ,silahlı bir saldırı yapan kim olursa olsun, hapse atılmadan infaz edilmeli, teslim olanlar,.devletimizin güvenini hissetmeli. Endişemis şu ki, Allah korusun millet ittifakıs seçimi alırsa, tüm tutuklu teröristler salıverilep halkın başına bela edilecek.
  Cevapla
 • ismail 3 ay önce Şikayet Et
  türkiyeden katılım olmazsa bile bu örgüt bitmez çükü örgüt elamanlarının yüzde 99 u dış ülkelerden ipsiz sapsız anasız babasuz hırlısı hırsızı uyuşturucu bağımlısı ve türk düşmanı dış güçlerin oaralı köpekleridir. Bu annelerin cesaret ve çabalarına tabiki takdir edilir dilerim evlatlarına kavuşurlar.
  Cevapla
 • tunctunc 3 ay önce Şikayet Et
  yazik ya $u cocuklara bak.!!!
  Cevapla