TÜM YORUMLAR

Akşener'den ikiyüzlü tavır! 'Onlar Türk de bunlar değil mi?'
Akşener'den ikiyüzlü tavır! 'Onlar Türk de bunlar değil mi?'
SİYASET
16 Temmuz 2021, 14:51
Akşener'den ikiyüzlü tavır! 'Onlar Türk de bunlar değil mi?'
Haber7 yazarı Taha Dağlı, "Doğu Türkistan'dakiler Türk de Suriyeli Türkmenler Türk değil mi?" başlıklı yazısında, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in açıklamalarını değerlendirdi.
YORUMLAR 89
 • Hakan 3 ay önce Şikayet Et
  Ben aslımı da çok iyi biliyorum. Öz be öz Yörüğüm, Kayı boyunun Ertuğrul Gazi aşiretindenim. Köyüm ve kökünün ne olduğu Osmanlı arşivlerinde belgeli. Benim ecdadım bu yurda mülteci olarak gelmedi fethetmeye geldi. Kanla alındı yani bu topraklar. Şimdi onca şehit kanıyla sulanan bu toprakların demografik yapısını bozmak kimsenin haddine değil. Sultan 2. Abdülhamid Han’ın akrabalarım diye tanıttığı o meşhur alayın askerleri benim köyüm dahil Karakeçili köylerinden toplanırdı. Neden biliyor musun ? Çünkü o ulu Hakan sadece kendi akrabalarına güveniyordu. Senin aslın ne ?
  Cevapla
 • Manisalı 3 ay önce Şikayet Et
  Bunlar görmek istediklerini görmek istiyorlar.biz ne yapsak boş.
  Cevapla
 • Kapdan 3 ay önce Şikayet Et
  Bunlarin milliyetçiliği ortaklarının ki kadar.
  Cevapla
 • Ünal 3 ay önce Şikayet Et
  Meral önce kendi milliyet ini açıklasın Türk mü Ermeni mi
  Cevapla
 • kayı boylu 3 ay önce Şikayet Et
  ne m.akşener nede k.kılcdaroğlu bu ülkeye uygun deyiller hem duruşları hem görüşleri vs. TÜRKİYEYE yakışmıyorlar.
  Cevapla
 • Mehmet57 3 ay önce Şikayet Et
  İçlerinde yanlış yapanlar var amma hepsi mi kötü zamanımda da almanyaya nasıl bizden işçi gittiyse almanı zengin ettiyse aynısını şimdi bize de o beğenmediğin kişiler yapıyor ucuz işçi pis işleri nar yapıyor inanın paramla çalışacak türkiyeli bulamıyorum niye herkes yatarak masabaşı veya yorulmadan tercakıtmadan para peşinde
  Cevapla
 • Mehmet Kahraman 3 ay önce Şikayet Et
  Bu 15 temmuzda saraya çıkıp şeye oturup yerleşecekti
  Cevapla
 • Morcivert 3 ay önce Şikayet Et
  meclisteki pkklılar yüzüne yüzüne haykırdı bizim sayemizde bu koltuklarda oturuyorsunuz diye. bu ayıp sana yeter de artar bile ama o yüz nerede????
  Cevapla
 • Faruk 3 ay önce Şikayet Et
  Mustafa İzmir 35 ve mert malesef hepinize tek elden cevap veriyorum. Suriye Halep Filistin hepsi 787 . Sadece uşak 818. Bu bir. Mert kardeş ben aya gitmedim ama sanırım sen gitmişin. Ayrıca ben orda küfür etmedim hitap şeklim muhatabimla beni ilgilendirir seni değil. İzmir 35 bak kardeş ben yıllarca ülkeme hizmet ettim emekli oldumsulukluk yapmadım bu iki. Mustafa sen ne diyon. Kaç yıl oldu savasmi kalmış. Adamlar bayramlaşmaya gidiyor. Ne savaşı Hepsinde 4-5 çocuk . Başlarına bomba yagmis onlar başka şey yapmış.hem sen benim muslumanligimi sorgulayamazsin kendine bak kardeş sen emi. Hesap vereceksek veririz.sen adamlarina bak tatilde nargile tutturuyorlar.
  Cevapla
 • Mehmet 3 ay önce Şikayet Et
  Savaş yokta ne kaldı. İş güç yok adamlar burada çalışıp para kazanabiliyor.
  Cevapla
 • Mehmet57 3 ay önce Şikayet Et
  Bizi öyle bi güdük bırakmışlar ki la gardaş daha yüzyıl önce o suriyeli ıraklı Filistinli yemenli libyalı mısırlı vs vs vs aynı ülkenin çocuklarıyız ispatı git Çanakkale ye bak bakim şehitlere nereli fizanlı bile var
  Cevapla
 • A.Y. 3 ay önce Şikayet Et
  Daa mesele turkluk meslesi değil anlamadin mi
  Cevapla
 • Doğrusune 3 ay önce Şikayet Et
  Biz ummeti muhammediz sorun ocu bucu deyip ummeti muhammedi parçalamak bu ummet bu millet allahin izniyle yikilmiyacak bizim sahibimiz allah yerlerinve goklerin sahibi allah ondan izinsiz yaprak dahi kipirdamaz yapan kendine yapar allahin izniyle bu aziz millete hainlikyapan asla felah bulmaz
  Cevapla
 • muammer 3 ay önce Şikayet Et
  Bu kadının sokakta gezmesi beni gerçekten ülkem adına endişelendiriyor. Bunlar ne Türk ne Kürt kendilerince uydurulmuş bir soyla geziyorlar ortalıkta. Bi arkadaşımızın yazdığı gibi yarın Doğu TÜRKİSTAN lı kardeslerimiz giris yapsa onlarada karşı çıkar.
  Cevapla
 • okan 3 ay önce Şikayet Et
  Emin olun yarın Uygur Türkleri giriş yapsın aynı tepkiyi onlara da göstərir bunlar. Bunların Türklüğü kafatası milliyetçiliği.
  Cevapla
 • Burak 3 ay önce Şikayet Et
  Zaten bu ülkeye böyle sığınak diye diye memlekette Türk bırakmayacaksınız. Her Allah'ın günü vakalar oluyor siz hala ne savunuyorsunuz bunları? Suriyeliler, Afrikalılar bitti az bir zaman sonra da çıkıp Afganları savunursunuz böyle. Görende bunları babamızın oğlu sanacak. Çin'in de Allah belasını versin. Çin'le ilişkileri geliştirirceğiz diye 250 bin dolar karşılığında ya da mal ve mülk alımı karşılığında vatandaşlık verip ülkeye Çinlileri doldurmak zorunda mısınız ? Çin'i büyüten güç bizzat New York ve Londra sermayesi. Çin girdiği her yeri alıyor. Yunanistan'da, Sri Lanka'da ve bölgesinde ki ülkelere ne yapıyorlar, nereleri satın alıyorlar bunları da söylesenize
  Cevapla
 • Hakan 3 ay önce Şikayet Et
  Sakın bana bir daha koçum deme Okan efendi. Afganistan’dan gelenler Türk falan değil. Sen kendi aklını kendine sakla bana akıl vermeye kalkma. Ben neyin ne olduğunu senden iyi biliyorum merak etme. Afganistan nüfusunun çoğunluğu yani %47’si Peştun. Sen önce git bunu öğren. Her Asya’da yaşayan Türk değil. Asırlarca Çinlilere komşu olduk diye onları da Türk ilan bari.
  Cevapla
 • okan 3 ay önce Şikayet Et
  Bak koçum Afganistandan gelenler de Türk. Ama sen bilmezsin bunları. Aslını araştır bakalım sen nereden geldin
  Cevapla
 • mert 3 ay önce Şikayet Et
  sahte milliyetçi maral , hdpkk ya sesin çıkmıyor
  Cevapla