TÜM YORUMLAR

Kıbrıs'ta dikkat çeken diyalog: Lütfü bize Allah’ın bir lütfu!
Kıbrıs'ta dikkat çeken diyalog: Lütfü bize Allah’ın bir lütfu!
SİYASET
22 Temmuz 2021, 11:05
Kıbrıs'ta dikkat çeken diyalog: Lütfü bize Allah’ın bir lütfu!
Abdulkadir Selvi, bugünkü yazısında, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı açıklamasının AK Parti milletvekillerindeki tepkisini aktardı.
YORUMLAR 10
 • Bekir Sağlam 2 ay önce Şikayet Et
  Maşallah konuştukça batıyorlar, Allah muhabbetlerini artırsın.
  Cevapla
 • Deli Dumrul 2 ay önce Şikayet Et
  Lütfü bey doğru demiş. Ulusal ve Uluslararası güçlerin binmediği eşşeğe yem vermez demiş: Neresi yanlış.
  Cevapla
 • Fatih torunu 2 ay önce Şikayet Et
  AKP MHM ve milletimiz CHPKK ,İP ve Karamollanın yularlarının emperyalist güçlerin elerinde olduğunu yıllardır haykırmakta ancak onlardan çıt çıkmıyordu; ancak içlerinden bir vatansever delikanlı Lütfü çıktı !!!! Korkmadan ikrar etti. AKP ve MHP bin yapamadığını lütfü iki cümleyle becerdi.
  Cevapla
 • 44((◉‿◉))44 2 ay önce Şikayet Et
  bunların kalpleri mühürlenmiş, gözleri körelmiş,kulakları sağırlaşmış iyiye,güzele,faydalı olana her daim kapalılar,kapalı olasıcalar. hiç çekincem yok bilir misiniz çünkü... ALLAH var Gam Yok ...
  Cevapla
 • Morcivert 2 ay önce Şikayet Et
  kukla arıyorlar kendilerine hizmet edecek. yalaka omurgasızlar ve besleme adayları bir adım öne çıksın seçim yapacak küreselciler
  Cevapla
 • dipNot 2 ay önce Şikayet Et
  Bu bilinen birsey, bizim icin yeni degil: Meral, KK ve Eko nun ülke yönetme kapasitesi belli. Aslinda Soylu nun hem bayramda askerimizin ve sel magdurlarinin yaninda olmasi daha degerli. Allah yardimciniz olsun...
  Cevapla
 • Başdaş 2 ay önce Şikayet Et
  'MÜRİD'İN ZİKRİ, FİKRİNİ İFADE EDER'' Hatay'ın Chp'li Belediye Başkanı,Fikri muhalefet liderlerinin , gizli niyetini açık etti.Bazıları şaşırıyor,neden. Ülkenin hayrına olan her şeye ''İSTEMEZÜK''diyen, Avrupa'lı liderlere ''Bize yardım edin,Tayyib Erdoğan'ı devirelim'' diyen K.Kılıçdaroğlu ile beraber hareket eden dostları diğer partiler de utanmadan arlanmadan ortalıkta geziyorlar. Rabbim dilerse,sular büklüm büklüm burulur,Milletimizin ar damarı bu rezalete kabarır. SABIR MEŞHUR'un videolarını lütfen İnternetten takib edin.
  Cevapla
 • Karahasanlı 2 ay önce Şikayet Et
  Bakmayın lagalugalarına adam gerçekleri söylemiş.DIŞ GÜÇ EFENDİLERİ kimi gösterirse itiraz etmeden hepsi de tıpış tıpış baş üstüne diyecekler.Çünkü bu uzun yıllardır böyle maalesef.
  Cevapla
 • İsmail 2 ay önce Şikayet Et
  Aynen öyle diğerlerinin söylemeye korktuğunu adam bir çırpıda söylediya. DIŞARDAN CUMHURBAŞKANI ADAYLIĞI İN İCAZET ALACAĞIZ. İşte CHP nin gelmiş olduğu son nokta. Ha birde demekki 80 90 yıl önce böyle bir ankaşma yapmışlar demekki. Her 10 yılda bir darbe, ve adaylık için muhakkak bize başvurulacak diye.
  Cevapla
 • Ediz 2 ay önce Şikayet Et
  Kemal, Meral, Ekrem, Temel, Mansur davet edince gitmiyorlar. Davet etmeyince neden davet etmedin diyorlar. Zillet ittifakı.
  Cevapla