TÜM YORUMLAR

Mahir Ünal "Fondaş medya Türkiye'nin özgüvenine saldırıyor"
Mahir Ünal "Fondaş medya Türkiye'nin özgüvenine saldırıyor"
Gündem
22 Temmuz 2021, 20:28
Mahir Ünal "Fondaş medya Türkiye'nin özgüvenine saldırıyor"
Bayramın üçüncü gününde Kahramanmaraş'ın Elbistan, Afşin ve Göksun ilçelerinde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Amerika’nın içeride fonladığı medya kuruluşlarının haberlerine dikkat çekti.
YORUMLAR 21
 • Zafer 2 ay önce Şikayet Et
  Yenimi ögrendiniz ağlaşmayin geregini yapin
  Cevapla
 • Manisalı 2 ay önce Şikayet Et
  Bence ABD nin içimizde ki uzantıları.bunada gazetecilik demiyorlar mı
  Cevapla
 • Vatandaş 2 ay önce Şikayet Et
  Dış besleme basın kadar icerde hükumet destekli beslen basinda çok tehlikeli her ikisinde doğru haber yapmaz kötü olanı iyi gösterir gerçeği gizler yolsuzlukları hırsızlıkları örter her şeyi güllük gülistanlık gösterir.özellikle iktidar güdümündeki basın çok tehlikelidir.hatta dış destekli başından daha tehlikelidir.
  Cevapla
 • #VATAN# 2 ay önce Şikayet Et
  AMERİKANIN HİBE OLARAK VERDİĞİ PARALARLA SÖZDE SÖZDE GAZETECİLER ,AMERİKANIN TÜRKİYE'DEKİ CİA AJANLARIDIR BU GAZETECİLERE PARA VEREN AMERİKA YALAN HABERLER YAPTIRARAK TÜRKİYEYİ İÇ KARIŞIKLAĞA SÜRÜKLEMEK İSTEMEKTEDİR.BU PROVAKATOR SAHTE GAZETECİLER TUTUKLANARAK MEDYA KURULUŞLARI KAPATILMALIDIR.Nokta
  Cevapla
 • sorular sorular 2 ay önce Şikayet Et
  Abd ve ab daha neler yapmıştır neler? Masak çaışanları bunları tesbit edebiliyorlar mı? Bu tesbit edilen Ajanları tesirsiz hale getirebiliyorlar mI? Ceza verilebilyor mu? Zühtünün ekibi bunları destekliyor mu?
  Cevapla
 • Görüş 2 ay önce Şikayet Et
  Vatandaş işte bunu anlamalı, gerçekleri görmeli, bilinç arkasına atmamalı.
  Cevapla
 • TRT World'e Destek 2 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar 2023 seçimleri çok önemli. Tehlike çok büyük. Seçim zamanı gelmeden içeride kaos çıkarmak isteyenler var çünkü Doğu Akdeniz'de, Suriye'de, Kuzey Irak'ta, Libya'da, Somali'de, Katar'da, Balkanlar'da ve Kafkasya'da hakimiyet kuran bir Türkiye var, Türkiye özellikle 2016 yılından beri Siyonist-Vatikan ittifakının planlarına büyük darbeler vurdu, vurmaya devam ediyor, işte Türk devletine yapılan iç ve dış operasyonların özeti bu. Herkes Sabır Meşhurun "10 Aralık Hareketi" adlı videosunu izleyip etrafına yaysın, o videoda her şeyin özeti var. Kuru slogan atmakla olmuyor arkadaşlar icraat lazım, tek yapmamız gereken 2-3 tıklama, ortamı Bizans artıklarına bırakmayalım.
  Cevapla
 • Seyhmus 2 ay önce Şikayet Et
  Arkadaş eliniz armut toplamıyor,bütün medyayı topla ve anlatın,kim yalan haber yayınlarsa büyük ceza yiyecek diye karar alın.abdnin verdiği paraları ceza ile ellerinden alın.acımayacaksın yoksa acıyacak duruma düşersiniz.
  Cevapla
 • Ertuğrul 2 ay önce Şikayet Et
  Satılmış medya satıldığı patronunun kolesidir. Bir parça kemiğe kırk takla atar. Bunların Türk olduğuna inanmıyorum ya Rum dur ya Ermeni
  Cevapla
 • Yavuz Sultan Selim 2 ay önce Şikayet Et
  Fetö kasetleri ile müdahale edilen muhalefet partileri devşirme mankurt vatan millet din düşmanı hain tiplere teslim edildi, bunlara oy verenler ya geri zekalıdır ya haindrir, eğer hain değilseler göz göre göre bunlara oy verenler ülkemiz suriye olunca mı uyanacaklar çok geç olur, bunun hesabını iki dünyada veremezler !..
  Cevapla
 • Serhann 2 ay önce Şikayet Et
  Şahane isim olmuş.FONDAŞ..
  Cevapla
 • bekir 2 ay önce Şikayet Et
  CHP medyası abd mandası meraklısı onlara MANDA MEDYA diyelim
  Cevapla
 • Serhat 2 ay önce Şikayet Et
  Bu yapılanmayı neden etkisiz hale getirmiyor devletimiz onu anlamış değilim. Bu hayinler benim ülkemde nasıl At koşturur Allah aşkına
  Cevapla
 • korkmaz 2 ay önce Şikayet Et
  ülkemizde ne kadar çok satılmış insan var .
  Cevapla
 • baybars 2 ay önce Şikayet Et
  farkındamısınız fonlanan medya derneklerden çıt çıkmıyor suspus olmuşlar yargı göreve...
  Cevapla