TÜM YORUMLAR

15 ülke anlaştı! BMGK'da skandal karar! Türkiye'den jet yanıt!
15 ülke anlaştı! BMGK'da skandal karar! Türkiye'den jet yanıt!
GÜNCEL
23 Temmuz 2021, 21:31
15 ülke anlaştı! BMGK'da skandal karar! Türkiye'den jet yanıt!
Dışişleri Bakanlığı, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde alınan Maraş'la ilgili karara çok sert tepki gösterdi. Yapılan açıklamada, ''Tümüyle reddediyoruz'' denildi. Söz konusu karara KKTC'den de tepki geldi.
YORUMLAR 191
 • Vatandaş 3 ay önce Şikayet Et
  Türkiyeden acilen her ay 10.bin genç KKTC ye yaşamaya teşvik edilmeli
  Cevapla
 • bkt 3 ay önce Şikayet Et
  biz ayasofyayı açmakla ab ve abd nin böğrüne hançeri sapladık daha doğrulamazlar endişe etmeyin istikbal bizimdir inşaallah. daha bir şey yapacak takatlari kalmadı. teslim olmaları yakındır.
  Cevapla
 • 2023 Seçimleri 3 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar 2023 seçimleri çok önemli. Tehlike çok büyük. Seçim zamanı gelmeden içeride kaos çıkarmak isteyenler var çünkü Doğu Akdeniz'de, Suriye'de, Kuzey Irak'ta, Libya'da, Somali'de, Katar'da, Balkanlar'da ve Kafkasya'da hakimiyet kuran bir Türkiye var, Türkiye özellikle 2016 yılından beri Siyonist-Vatikan ittifakının planlarına büyük darbeler vurdu, vurmaya devam ediyor, işte Türk devletine yapılan iç ve dış operasyonların özeti bu. Herkes Sabır Meşhurun "10 Aralık Hareketi" adlı videosunu izleyip etrafına yaysın, o videoda her şeyin özeti var. Kuru slogan atmakla olmuyor arkadaşlar icraat lazım, tek yapmamız gereken 2-3 tıklama, ortamı Bizans artıklarına bırakmayalım.
  Cevapla
 • ıbrahım kaygısız 3 ay önce Şikayet Et
  Ulan siz nasıl bi iki yüzlü Mahluksunuz Yunan tohumu bütün adaları Sılahlandırdı Yahudı Sıyonıst Tohumu Filistinlilere Katlıam edıyor cıt yok Bize gelınce Kınama 15 Ülke bırden kınama Canınız Cehenneme Be
  Cevapla
 • Yayah 3 ay önce Şikayet Et
  Bakin ey saf okumuş cahil dünya sizin beyninizi uyusturan capitalizim ve nazismustur bilmeniz gereken şudur naziler 5yasindaki binlerce çocuğa tecavüz Edip soy üretme deneyi yapti simdi bu modernlesti capitalizim oldu ve sadece çocuklara tecavüz etmiyorlar doğmamış bebeyin yetimin hem malına hem canina tecavüz ediyorlar saklandiklari cristian dini arkasında hemde bu insanlar allaha değil şeytana ait iblislerdir kimki bunlari dindar allaha ait sayarsa o ki dinden kovulmuştur
  Cevapla
 • Murat 3 ay önce Şikayet Et
  Maraş la Filistin toprağıni karıştırıyorlar. Maraş Türk toprağı
  Cevapla
 • Hasan 3 ay önce Şikayet Et
  Biz de adada ABD ,İngiltere ve Faransanın askeri üslerini ikiye ,üçe katlamalarını kınıyoruz.
  Cevapla
 • muammer 3 ay önce Şikayet Et
  Aynı haberi cumhuriyet gazetesi sitesinden okudum. Ben böyle bir alçaklık görmedim ya.Adamlar habere dikat çekmek istedikleri her cümlenin başına "akp li cumhurbaşkanı " ama her cümlenin başına yazmış lar. Bm tarafından gösterilen tepki sadece "AKP li Cumhurbaşkanı " na.Kendileri bu tepkilerden muaf ve tam bir gavur yayın organi gibi.Zaman zaman bunlarin islah okuyabilecekleri geliyordu aklıma ama ümidimi kestim bunlar iflah vaka.Artık ıslah olmaları değilde helak olmaları icin dua ediyorum.
  Cevapla
 • Yılmaz alp 3 ay önce Şikayet Et
  Başta Kıbrıs olmak üzere bütün adaları tamamen almalı ve yeniden Türk toprağı yapmalıyız bu işi kökünden çözmekte fayda var nebu yıllardır Kıbrıs meselesi adalar meselesi.
  Cevapla
 • Osman 3 ay önce Şikayet Et
  Chp iyi parti genel merkezinde at kosturabilirsiniz ama disarda yakalarsak...
  Cevapla
 • Yörük 3 ay önce Şikayet Et
  Haçlı ittifakı silahsız olması gereken 16 adayla ilgili Yunan’ın bırakın kınamayı gidip orada bize karşı yapılan ortak tatbikata katılıyor.Savaş gemilerini de lozan antlaşmasına göre silahsız olması gereken o adalara demirliyorlar.Haçlılara karşı uyanık ,güçlü ve hazır olmalıyız..
  Cevapla
 • Mehmet 3 ay önce Şikayet Et
  BM'nin beş savaş galibi yağmacıdan başka kime faydası oldu? Dinlemiyoruz kardeşim sizi. Mesele Türk topraklarıysa bunu kimseyle tartışmayız. Üç kuruşa toprak satıldığı dönemler çoktan bitti
  Cevapla
 • Mehmet 3 ay önce Şikayet Et
  Tarihi İttihatçılar yazdı bu ülke de. Hala Sultan Abdülhamit Han'a müstebit diyen tarih kitapları var bu ülke de
  Cevapla
 • Xyz 3 ay önce Şikayet Et
  3 kuruşa değil. İnönü 12 adayı bedavaya verdi. Hatta Akdeniz’deki Meis adasını almayı unuttu. Bu dolmaları da millete “Lozan Zaferi” diye yıllarca yutturdular. Yalan söyleyen tarih utansın.
  Cevapla
 • Mehmet 3 ay önce Şikayet Et
  İsrail, Filistinli Müslüman kardeşlerimizin evlerini zorbalıkla ellerinden aldığında, Filistin'e ait bölgelerde habire yasadışı yerleşim yerleri kurduğunda ve durup durup Gazze'ye saldırdığında kınama kararı almakta pek bir cimri davranan BMGK, iş bize geldiği zaman kınama kararı almakta ses hızıyla yarışıyor. Pabucumun BMGK'si! Adiler! Reziller! Çifte standartçılar! Kâfirler!
  Cevapla
 • Osmanlıtürk 3 ay önce Şikayet Et
  kaybolun lan adamin canını sikmayin siz kimsiniz de bize akil veriyorsunuz
  Cevapla
 • Ahmet 3 ay önce Şikayet Et
  Hangi BM. Türkiye nezdinde YOK hükmünde olan BM. Sadece Türkiye karşıtı olarak kurulmuş bir yapı zannedilen BM.mi. Hadi ordan. Reis size yakında cevabı yapıştırır meraklanmayın
  Cevapla