TÜM YORUMLAR

Ümit Özdağ şaşırtmadı! Faşist başkanı destekledi
Ümit Özdağ şaşırtmadı! Faşist başkanı destekledi
SİYASET
28 Temmuz 2021, 14:29
Ümit Özdağ şaşırtmadı! Faşist başkanı destekledi
Faşist söylemleriyle tepki çeken Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın yabancı uyrukluların faydalandığı bazı belediye hizmetlerine zam yapılacağına yönelik açıklamalarına Ümit Özdağ'dan destek geldi.
YORUMLAR 50
 • Reis C* 2 ay önce Şikayet Et
  AKP liler Mülteci kardeşlerine yardım sandıkları kursun kendileri Baksın MİLLET MÜLTECİLERİ İSTEMİYOR 1 yıldır HERŞEYE ZAM GELİYOR ZAM YAĞMURU DESEK DAHA DOĞRU Sebebi Mülteciler Değilse NEDİR ???
  Cevapla
 • Ali 2 ay önce Şikayet Et
  bu chp resmen provokatör. Vallah aldanmayin bosteneke bunlar
  Cevapla
 • Saadettin PEKER 2 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar ben hayret ediyorum. Bu nasıl milletvekili olmuş. Bu adamı milletvekili gösteren başkana yazıklar olsun. 10 yıldan fazladır takip ediyorum, insan aynada kendine bakar, kendini hiç eleştirmiyor. Ülkemde adam mı kalmadı.
  Cevapla
 • EFE 2 ay önce Şikayet Et
  Insanlikdan nasibine almamis.Fasist, ler kuklaci da ipler oynayin
  Cevapla
 • cengiz beşir 2 ay önce Şikayet Et
  biz de sayın başkanı sonuna kadar destekliyoruz. ülkesindeki savaştan cihattan kaçanlar hakkında Allah'ın ayetlerine bakın bakalım ne diyor!? suriyeliler mülteci değildir, cihattan, vatan savunmasından kaçan hainlerdir. Allah'ın böylelerine vaadi ise cehennemdir. suriyeli yayılmacılara kucak açan siz sayın yorumcular bir de olaya bu açıdan bakın.
  Cevapla
 • Yorumsuz 2 ay önce Şikayet Et
  Mekkeden medineye hicret edenleri nasıl degerlendiriyorsunuz Cengiz bey merak ediyorum
  Cevapla
 • nuri özen 2 ay önce Şikayet Et
  cengiz beşir cihat kafire karşı verilen savaşa denir suriye hangi kafirle savaşıyor her iki gurupta kendince müslümanım diyor BEN MÜSLÜMANIM diyen birine sen hayır değilsin kafirsin demenin karşılığı nedir. ha sizin şuan yaptığınız ırkçılıktır kuranda haram hadislerdede lanetlenmiş bir haslettir demekki sende lanet edilenlerdensin çok istemiyorsan mülteci görmek defolup gidersin avrupada onları görmek istemeyen dostlarınla yaşarsın olur biter
  Cevapla
 • yavuz 2 ay önce Şikayet Et
  bu nasıl Müslümanlık diyenlere ya hu bu zihniyetin İslam ile en ufak alakası yok. chp ve ip aynı fraksiyon biri yalandan sağcı diğeri solcu. Ortak paydaları her ikisi de hain - dinsiz. Kafalarına göre biz Müslümanız yeri gelince kiliseye yada havraya olmadı sinagoga giderler.
  Cevapla
 • Devriye 2 ay önce Şikayet Et
  Zihniyet aynı değişen bir şey yok .Bunlar Türk olamaz...
  Cevapla
 • of61 2 ay önce Şikayet Et
  bunun babasıda faşistti zaten gayet normal onlar için...
  Cevapla
 • medo 2 ay önce Şikayet Et
  Bu nasıl bir insanlıktır, bu nasıl bir Müslümanlıktır. Suriyeli veya Afganlı ne far eder bunlar Müslüman değil mi bunlar insan değil mi. Bu memlekette Türk olup da en yüksek parayı verene memleketini satacak milyonlarca insan var. Hıristiyan Avrupa , bir Türk'e kötü davrandığında burada çemkiriyorsunuz da, siz bir Müslümanken bir Müslümana niye aynı şeyi yapıyorsunuz. Suriye dediğiniz yer yüz yıllarca Türk yurduydu o insanlar bizimle beraber savaşıyordu. Burası Hilafet makamıdır dünyanın her yerindeki Müslümanın sığınacağı yer burasıdır. Kimsede buraya zevkinden gelmiyor. Ama maalesef bu memlekette kendi azgın midesini doyurmadan başka bir derdi olmayan bir nesil türemiş.
  Cevapla
 • Yazık kafana 2 ay önce Şikayet Et
  Burası hilafet derken ??? Hilafet kaldıralı bir asır oldu. Türkiye babanızın arsası değil. Herkes müslüman da değil. Azınlık sayılmayacak derecede müslüman olmayan kişiler var. Yazık kafana
  Cevapla
 • medo 2 ay önce Şikayet Et
  Allah sizlere acilen akıl fikir versin. Onların tepelerine bomba yağdığı için evlerini terk ettiler. Biz boşaltmayın desek boşaltmayacaklar mıydı. Karşımızda dünyanın fitne çetesi onlarca devlet varken sen neye engel olabileceksin. Ona rağmen biz yine de sınırımız boyunca Iraktan Ak denize kurmaya çalıştıkları terör devletini engelledik. Dört Suriyeliye tahammül edemiyorsunuz, eğer daha da ileri gitsek çıkacak olan daha büyük sıkıntılarda ilk önce bağıran yine siz olacaksınız. Bizim de bir yere gittiğimiz yok, ama sizler şimdiden kendinize bir yer bakın, eninde sonun da zalimlerle karşılaşacağımız o gün gelecek.
  Cevapla
 • ali 2 ay önce Şikayet Et
  Bunları evi yurdu yuvası yok mu... Onlar yurdunu neden terketti. Onlara yardım evlerinde yapılmalı... Suriyenin boşaltılmasına neden göz yumuldu.. Mayınlar neden temizlendi...Suriyeden sonra sıra bizde ise nereye sığıncacağız...
  Cevapla
 • cafer c 2 ay önce Şikayet Et
  Almanya da böyle bir uygulama yaparsa...onu da destekler misiniz..?
  Cevapla
 • oflu 2 ay önce Şikayet Et
  pkk sevicileri müslüman düşmanliği sorsan hepsi vatan sever
  Cevapla
 • Selami 2 ay önce Şikayet Et
  Özdağ efendi aynı hassasiyeti, Ankara garını patlatanlara, Suruçu patlatanlara, Beşiktaş katliamını yapanlara da göstermen dileğiyle. Bir tarafta 50 bin insanımızı katledenlerle aynı noktada buluşacaksın diğer tarafta sığınmacı düşmanlığı yapacaksın. Senin hakkında da iyi şeyler demiyorlar ,Amerikalılarla buluştuğun söyleniyor ,ona ne buyurursun.
  Cevapla
 • Ayazagalı 2 ay önce Şikayet Et
  Sogut dalının ucunda gezmekle ne kazanacaksın sayın ozdag.
  Cevapla
 • Halil 2 ay önce Şikayet Et
  Niye ayrıldınız ben de merak ettim ,hiç bir farkınız yok hala, kafa aynı kafa.
  Cevapla
 • selim 2 ay önce Şikayet Et
  Mit bu adamı kaçırmasın çokk acayiipp zekiii lan bu :)
  Cevapla