TÜM YORUMLAR

Bakan Pakdemirli: 98 yangın kontrol altında
Bakan Pakdemirli: 98 yangın kontrol altında
GÜNCEL
01 Ağustos 2021, 02:40
Bakan Pakdemirli: 98 yangın kontrol altında
Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, "107 tane orman yangını çıktı, bunun 98'i kontrol altında 9'u devam ediyor." dedi.
YORUMLAR 11
 • hıghlander 2 ay önce Şikayet Et
  Sıkmayın canınızı sayın bakan,olacakla öleceğe çare olmaz,elinizden geleni yaptığınızı biliyoruz....2 mesele daha:lütfen yanan yerlere dozer ve testere ile girilmesin,kendi kendine hem yeşerir,hem de yeşerinceye kadar 3-5 yıl güvenli alan olur(tekrar yanma ihtimali zor).Ve bütçeyi sıkıştırıp helo sayısını artırmaya çalışın.
  Cevapla
 • tufan artuk 2 ay önce Şikayet Et
  sayin bakanim itiaf edinki sondurme ucagi filomuz olmamasi buyuk bir eksiklik ve sizde bunu o makamda otururken cozmeliydinzj
  Cevapla
 • He öyle 2 ay önce Şikayet Et
  Küresel ısınma diye bişey yok hepsi kureselcileri numarası. Ayrıca en çok dünyayı kirletenler kureselciler bütün petrol kömür plastik üretenler kureslciler. Onların derdi herkes onlara küresel ısınma altında kurdukları firmalara herkesin para yatırması. Sifirda para kazanıyorlar. Dünyayı kendileri kirletiyorlar. İnanma.
  Cevapla
 • Mustafa 2 ay önce Şikayet Et
  İlgili kurumların yangın söndürücü bomba üzerinde çalışması lazım. Öyle bir bomba yapılmalı ki örneğin patlatıldığında 1 hektarlık alanda yanan hiçbir şey bırakmayacak. Bu teorik olarak mümkündür. Üzerinde çalışmalar yapılması lazım.
  Cevapla
 • SalimUyurGezer 2 ay önce Şikayet Et
  "Bakan Pakdemirli: 98 yangın kontrol altında" O zamam rahatça uyuyabilirsiniz Sn. Bakanım...
  Cevapla
 • Osman 2 ay önce Şikayet Et
  Pakdemir bu yorumu gece 1 e doğru yaptı uymasaydın izlerdin adamın geceleri orada sabahladığına şahit olurdun dengesiz salim
  Cevapla
 • tual 2 ay önce Şikayet Et
  Sayın Pakdemirli uyumuyor Canla başla çalışıyor ha Eski türkiye zamanındada orman yangınları oluyordu uyuyanlar onlardı sanırım siz eski türkiye yöneticilerinden bahsediyorsunuz
  Cevapla
 • ORMAN 2 ay önce Şikayet Et
  Orman Bakanlığına bagli Yangin ve Koruma Genel Müdürlüğü kurulmalı. Şimdi ki yapı ne Orman Genel Müdürlüğü ne bağlı Daire başkanlığı. Çok daha profesyonel ve geniş çaplı olarak bu savaşa hazırlanmalıyız.
  Cevapla
 • Abdullah ÖZKUL 2 ay önce Şikayet Et
  eski silik , basiretsiz, çapsız devlet yok artık! elhamdülillah
  Cevapla
 • Eken biçer.. 2 ay önce Şikayet Et
  Orman yangınları başlatan her türlü desteği verenlerin Yüce Rabbim de onların çiğerlerini yakacak.
  Cevapla
 • Efeler 2 ay önce Şikayet Et
  Rabbim Senin Herşeye Gücün Yeter. Yangınları Söndürmede Bize Yardım Eğle. Söndürmede Emeği Geçenleri Koru. Yangında Vefat Eden Kardeşlerimizin Mekanlarını Cennet Eğle. Yaralılara Acil Şifalar Ver. Bizleri Her Türlü Felãketlerden Koru. Yangına Neden Olanları Kahr Eğle. Amin.
  Cevapla